18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eboleq

2011-03-05, 19:56
@Globusick. Jakby nie ten słaby i ch*jowy film nawet byś nie wiedział kto to był ten Janek Wiśniewski. Jestes tylko pedałem, który para miłością do tego żenującego kraju. sp***alaj.

Globusick

2011-03-05, 19:58
@eboleq Agresja, agresja! Brawo, to lubię! :D Miłością do kraju? ch*jowy film? Gówno wiesz, w dupie byłeś. Nie masz pojęcia o czym piszesz. To Ty sp***alaj. :)

eboleq

2011-03-05, 20:03
@globusick weź mnie k***a nie rozśmieszaj. Jesteś tylko kolejnym pedałkiem który podnieca sie naszą ch*jową historia i trzepie w domu do prostackich obrazkow jak ten. Jestemy zajebiście słabym krajem, któremu jedynie co wyszło to patriotyzm. Mam to w dupie, bo tylko przez to gówno (vide smoleńsk) jestemy dupą zachodu i popychadłem.

sztach

2011-03-05, 22:33
Skoro twierdzisz, że nasza historia jest ch*jowa to ja bym proponował trochę więcej o niej poczytać. Zarówno czasy średniowiecza jak i niewoli. Jesteśmy słabym krajem przez tych śmieci na górze, którzy hołdują krajom zachodu i syjonizmowi oraz przez takich ku*asów jak ty - którzy tylko pie**olą jak tu jest źle nie robiąc nic, aby ten stan polepszyć. Ja podtrzymuję zdanie globusicka - to ty sp***alaj.

Bartz

2011-03-05, 22:52
Romulus był bratobójcą, hersztem bandy zbójników, porywaczem i dupcyngierem a mimo to starożytni Rzymianie byli dumni ze swojej historii i że początek ich państwowości dał ktoś taki.
Więc niby czemu i my nie mamy być zadowoleni ze swojej historii? W bitwie pod Cedynią razem z Czechami skopaliśmy dupska Niemcom rządnym podbojów, swego czasu byliśmy największym krajem w Europie, pod Kłuszynem sklepaliśmy wielokrotnie silniejsze wojska szwedzko- moskiewskie, pod Chocimiem powstrzymaliśmy wojska Osmana II przed kolejnymi podbojami w Europie (co przy szalejącej wtedy wojnie 30letniej nie było trudnym zadaniem). W p*zdu ludzi ruszyło walczyć za Polskę i jej wolność na przestrzeni setek lat. A dzisiaj w czasach kiedy jest już bezpiecznie żyje się bez obawy że lada dzień może wybuchnąc kolejna wojna, kilku userów, którym się w dupach poprzewracało od wolności plwa na swoją historię.
To jest sadol, czarny humor, miejsce bez świętości. Okej, ale jak ktoś ma dawać upust swoim kompleksom i próbować zadać szyku w tym zacnym towarzystwie to żal dupę ściska. Ale znam takiego pana, któremu zależało aby Polacy przestali pamiętać o swojej historii :hitler:


Globusick

2011-03-06, 00:09
@eboleq Jesteś niedouczonym napinaczem, wyjdź chłopcze z komputera, nie rób z siebie fajnego buntownika.

Lubie Cycki

2011-03-06, 01:34
Ja tylko wrzuciłem z kwejka na sadola - w lubicie takie rzeczy.. :>

edit: a jak nie lubicie, to usunę temat :idea:

Jedr02

2011-03-06, 03:03
Pseudo patrioci wymiękają już i płaczą :) Bojownicy zawsze przed kompami siedza i wielbią swoich bohaterów a gimbusy im piwa dają i myslą że są już inteligentnami :)

Borek91

2011-03-06, 04:41
Jestem głęboko zażenowany tym co się tu k***a wyprawia, to tylko pie**olony plakat filmowy, a wy najchętniej byście teraz odj***li powstanie marcowe. My? Zajebisty kraj? k***a kiedy? polacy to banda przyk***ionych, oportunistycznych świń, którzy potrafią tylko narzekać jak to jest im ch*jowo, a kiedy się tylko nachapią pieniędzy to k***a są gotowi zabić swojego krajana tylko po to żeby mu się nie powiodło. Wspaniała historia? I ch*j z tego, skoro ciągle żyjemy w totalnym bagnie i jesteśmy r*chani na każdym kroku przez polityków, których przecież my nie wybraliśmy, to k***a jak to się stało? I niech k***a mi ktoś spróbuje powiedzieć, że nie wiem o czym mówię i nic z tym nie robię. Jestem byłym narodowcem, który angażował się w akcje "uświadamiania polaków", zwątpiłem w ten kraj, bo to co się w nim dzieje (nie chodzi tylko o polityków) jest żenujące.

Mi...........on

2011-03-06, 10:00
suchy945 napisał/a:

Naprawdę to nikt nie wie jak ten chłopak się nazywał.


Fajny przepełniony patosem post i w ogóle, ale wiesz - 40 lat temu BYŁY nazwiska i ludzi DAŁO się zidentyfikować, mimo że bez pomocy internautów. Zbyszek Godlewski.

Earth

2011-03-06, 11:28
Codziennie przejeżdżam tam, gdzie zabili Wiśniewskiego :f


Dajmy info autora na 4chana. Tam go znajdą i zrobią mu syf z jego nędznego życia.

eboleq

2011-03-06, 14:06
O jacie, biedne dzieci, poszkodowane k***a bo ktos zmienił plakat jakiegos popie**olonego filmu na parodie tłustego czwartku. Jesteście bandą, która nie ma pojęcia o funkcjonowaniu kraju. Kraju w którym na lekcjach historii uczymy sie popie**olonych rzeczy o zwyczajach starożytnych rzymian, gdzie II wojna światowa to kilka lekcji, a takie sprawy jak powstania czy strajki są tylko kilkuminotowymi wzmiankami. I gdzie jest ten wasz pie**olony patriotyzm. Na tych bzdurnych filmach, które obejżycie i tak w divxie. Obrońcy kurewni, bez przyszłości. Bardziej dumni ze swojej historii mogą być już Amerykanie... bo stworzyli państwo, które w każdej dziedzinie życia jest lepsze.

Czekam k***a az zaczniecie bronic Biwty Warszawskiej, gdzie gra szyc i urbańska strzelajaca z ckm. Parodie odpie**alacie.

suchy945

2011-03-06, 14:49
Dziękuję że mnie poprawiliście, teraz nie będę już pie**olił farmazonów...

Dekorator

2011-03-07, 20:37
Globusick JESTEŚ ch*jEM a retusz mimo ze w pajncie to mi sie podoba .i ch*j

Novik

2011-11-17, 11:10
hahha mi się podoba i pie**ole was :]