18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnuchy jak zawsze

GeorgeHarvey1 • 2023-08-09, 08:00

Atakują stadem

pytolsky

2023-08-09, 08:09
A białasy, niby rasa panów, a dają sobie wejść na głowę takim podludziom

flejtuch

2023-08-09, 08:14
pytolsky napisał/a:

A białasy, niby rasa panów, a dają sobie wejść na głowę takim podludziom



Tak wygląda tolerancja i liberalizm.... Teraz to my musimy zapie**alać na smoluchów.

bercisko

2023-08-09, 12:55
Kiedyś to jebnie. Pracowite i mądre Murzyny (jest kilku takich) stana po stronie normalnych ludzi i pogoni sie murzynów do piekła.

Imralav

2023-08-09, 13:30
Ciekawi mnie z czego to wynika, że tak często czarnych widzimy jak bez honoru w grupie oklepują pojedyncze osoby albo mniejsze grupy, tłukąc jak pojeby ludzi na glebie.

żmij

2023-08-09, 13:58
Imralav napisał/a:

Ciekawi mnie z czego to wynika, że tak często czarnych widzimy jak bez honoru w grupie oklepują pojedyncze osoby albo mniejsze grupy, tłukąc jak pojeby ludzi na glebie.



Ze strachu. Są po prostu głupi i tchórzliwi.
Ale za to śmierdzą.

Mar1an

2023-08-09, 14:49
bercisko napisał/a:

Kiedyś to jebnie. Pracowite i mądre Murzyny (jest kilku takich) stana po stronie normalnych ludzi i pogoni sie murzynów do piekła.



Każdy ma swojego wroga naturalnego. Pracowite i mądre murzyny mają małpy widoczne na filmie, kobiety mają feministki, a zwykłym cieplakom robią tak naprawdę pod górkę te walczące ohydne pedały z marszów. Jak pogadasz z normalnym przedstawicielem powyższych grup to ich zdania są podobne do naszych, tylko niestety w większości nic nie robią z tymi "niedźwiedzimi przysługami".

Mirek19850509

2023-08-09, 15:54
Lewackie białe smiecie sami to zrobili, nie wpuszcza się do stada ,gatunku z silnym instynktem i lepsza pula genowa ,tzn oni nie pakując są silni bo dopiero od 300lat zaczęli żyć w cywilizacji wcześniej żyli w dziczy ,przeżywały tylko silne o zdrowe osobniki o dużym temperamencie i burza testosteronu ,mnożą się z kilkoma samicami powielając dalej pulę genow zwycięzców , a białe przegrywy mają jedno dziecko a coraz częściej, w ogOle żadnego chcą żyć jak paczki w maśle ,maja w dupie swoją rasę i cofając białych na tył ,walki o przetrwanie gatunku , co się skończy wymarciem białej rasy ,już są schematy opisane przez naukowców ,że do 500lat bili wymrą zostaną murzyni chinole i ciapaci ,więc białe p*zdy jesteśmy i my już przegraliśmy ,będziemy reliktem historia w muzeum u Bambo ,b avi lewaki dzięki wam ech

silwerbalk

2023-08-09, 15:54
Pae osobników atakuje jedną .... :roll:


PanFajek

2023-08-09, 17:30
Imralav napisał/a:

Ciekawi mnie z czego to wynika, że tak często czarnych widzimy jak bez honoru w grupie oklepują pojedyncze osoby albo mniejsze grupy, tłukąc jak pojeby ludzi na glebie.



Zwierzęcy prymitywny instynkt, oni nad tym nie myślą, nie kontrolują tego, po prostu to robią.

mazga50

2023-08-09, 17:43
pytolsky napisał/a:

A białasy, niby rasa panów, a dają sobie wejść na głowę takim podludziom



Do czasu. Ale wtedy blm będzie tylko wspomnieniem.

DziQ1916

2023-08-10, 01:09
Ojcowie białych dziewczyn na początku powinni wklepać lewackim kolegom bo we trzech nie obronili koleżanek przed dzikimi zwierzętami a następnie zabronić córkom spotykać z nimi.

Monolith1996

2023-08-10, 07:37
Mogła się ratować - wystarczyło rzucić banan w krzaki i już masz te kilka sekund przewagi. Alternatywą do odparcia ataku stada jest 9mm :mrgreen:

Kochamadministracje

2023-08-10, 08:56
Białe p*zdy j***ne cwe*e po łbie waszej koleżance skaczą.. a wy nic nie robicie.. ja bym te czarne mamy zgwałcił k***y j***ne robactwo