18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnuch na arenie

Ąpisław • 2009-05-16, 02:43
Klasyk, ale w tagach go nie ma....

Na kolejne igrzyska w starożytnym Rzymie, postanowiono przygotować jakiś nowy, zajebisty numer. Najlepsza wśród propozycji okazała się walka murzyna z lwem, przy założeniu, że lew, po krótkiej walce, rozszarpuje murzyna, ku uciesze zgromadzonej publiczności. Wybrano więc odpowiedniego lwa, odpowiedniego murzyna, ale tuż przed walką organizatorzy zaczęli zastanawiać się, patrząc na murzyna, czy aby taki wielki i umięśniony murzyn, nie da rady lwu. Po krótkiej naradzie postanowiono zakopać go do pasa w ziemi, w celu obniżenia szans na wygrana. Lecz kiedy popatrzono, na do połowy wkopanego w ziemię murzyna, wydał im się jeszcze większy, więc wkopano go w ziemię po szyję...... I tak rozpoczęła się walka. Tłum szalał z radości. Z klatki wypuszczono wielkiego, wygłodzonego lwa, który kiedy tylko zobaczył głowę murzyna, ruszył do ataku. Przerażony murzyn w ostatniej chwili przechylił głowę, lew potknął się, walnął łbem o bandę areny i legł nieprzytomny.
A wtedy rozwścieczony lud zaczął krzyczeć:
-WALCZ UCZCIWIE murzynU!

ANALfabeta

2009-05-16, 10:44
Oszust j***ny ;/ Z resztą jak wszystkie murzyny.

kowal86

2009-05-17, 00:45
o rzesz ty

Bila

2009-05-17, 12:57
Nigdy nie słyszałem ch*jowszego kawału,żenada i rozpacz.

Majwen

2009-05-17, 13:17
Bila ... nie znasz sie ^^

Bila

2009-05-17, 14:40
Ten na pewno jest lepszy.

Małe czarnuszysko poprosiło złotą rybę aby zamieniała go w białego...
malec idzie do mamy - mamo looknij jestem biały- a mama- to świetnie idź się pobaw...
do taty - ojciec zobacz jestem biały- a stary- fajnie spodaj szczeniaku
w końcu wk***iony malec mówi do siebie- ja pie**olę 5 min jestem baiły a te murzyny pierdlone już mnie wk***iją!!!