18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnoskóra Muzułmanka – Biali to Podludzie

hypertonic • 2017-02-21, 00:23
Liderka Black Lives Matter twierdzi, że Biali to podludzie, genetyczny mutant pochodzący od czarnoskórych



Yusra Khogali liderka Black Lives Matter (ang. czarne życia się liczą) z Toronto stwierdziła, że biali ludzie to tak naprawdę „podludzie”, których jedną z cech rozpoznawczych są „skazy genetyczne”.

Jedna z liderek BLM, organizacji określającej siebie jako „antyrasistowska”,Yusra Khogali opublikowała na jednym z portali społecznościowych post pełen rasizmu i nienawiści skierowany w stronę białych ludzi.

– Biała rasa nie jest naturalna, w rzeczywistości jest ona oznaka bycia „podczłowiekiem” – stwierdziła Khogali.

– Wszystkie fenotypy pochodzą od rasy czarnej, a biała rasa to tylko genetyczny defekt – oświadczyła działaczka „antyrasistowska”.

Liderka Black Lives Matter podała kilka „dowodów” na swoje twierdzenia. Wśród nich znalazły się m.in. „mają wyższe stężenie inhibitorów enzymatycznych, które hamują produkcję melaniny„.

– Melanina sprawia, że czarna skóra lepiej przyjmuje światło i zachowuje je w „trybie pamięci”. To oznacza, że czarna skóra przetwarza światło na wiedzę i pobiera ją prost z energii kosmicznej, z którą się w ten sposób komunikuje – przekonuje działaczka.

Kobieta stwierdziła także, że dzięki wyższości genetycznej rasy czarnej nad białą, będzie łatwo wyeliminować tą drugą. Wystarczy tylko, że czarnoskórzy mężczyźni zaczną przekazywać swoje geny poprzez seks z białymi kobietami.

Jakiś czas temu wyciekło, że BLM jest finansowane przez Open Society ( http://www.breitbart.com/big-government/2016/08/16/hacked-soros-memo-baltimore-riots-provide-unique-opportunity-reform-police/ ).

Ten ruch to jeden wielki szwindel; walczą o prawa czarnych do rabowania porządnych ludzi

BrianGriffin

2017-02-21, 15:57
2017 rok, internet w zegarkach, a gimbaza dalej sie podnieca dyskusjami na temat kolory skóry i płaskiej ziemi.

666trololo666

2017-02-21, 15:58
eligurf napisał/a:

Osiągnęliście szczyt hipokryzji, debilizmu i niewiedzy:[...]
A Cesarstwo Etiopii to nawet jakiś X wiek p. n. e. (2000 lat przed Polakami) z ciągłością nie gorszą niż Polska do dziś.



Co ma Etiopia do negroidów?

kir3k

2017-02-21, 16:31
Czemu nikt jeszcze nie przerobił jej zdjęcia ? Zamiast mikrofonu idealnie pasuje tam .... wiecie co :)

SepulturowySodom

2017-02-21, 16:45
eligurf napisał/a:

Osiągnęliście szczyt hipokryzji, debilizmu i niewiedzy:
1. Murzyni w USA są w większości potomkami niewolników, którzy na emigrację do Stanów się nie pchali, raczej przeciwnie.
2. Królestwa/Imperia afrykańskie (nie mówiąc nawet o tych nad Morzem Śródziemnym) istniały 500 lat wcześniej nim Mieszko possał cyca matce. Poszukajcie o cywilizacji Sao itp. A Cesarstwo Etiopii to nawet jakiś X wiek p. n. e. (2000 lat przed Polakami) z ciągłością nie gorszą niż Polska do dziś.
3. Rasa czarna, choćbyście się posrali, jest chcemy czy nie wyjściowa i nasz pra(do n-tej)dziadek wsadzał czarnego ku*asa do negroidalnej c**y. Zresztą lepiej mieć za praprzodka Murzyna niż białego debila.
4. I najważniejsze, ewolucja nie działa na zasadzie ROZWOJU "Z GORSZEJ DO LEPSZEJ FORMY"!!! Jeśli ktoś tak sądzi to nie ma elementarnego pojęcia o ewolucji. Radzę doczytać i zrozumieć.

Pomniejsze głupoty żal czasu by prostować. To, że o czymś nie wiecie, nie znaczy, że nie istnieje. Ale o czym tu pisać jak najwięcej do powiedzenia mają ci co nawet podstaw polskiej ortografii nie opanowali - skUra - podaj mi kto cię uczy polskiego to go zabiję.



Jesteś czarny, że się tak pieklisz? :mrgreen:

Szmasa

2017-02-21, 16:52
Rozwiązanie na black lives matter jest tylko jedno

Black-Sheep

2017-02-21, 17:10
k***a, na sadolu codziennie lecą dużo gorsze teksty o czarnych, a sadole bulodupią z powodu jednego fejkowego cytatu z czarnej laski. Nie wiem z czego mam większą bekę, z wasze hipokryzji czy z waszej antynaukowości kiedy zabieracie się za pisanie o biologii i ewolucji. ;)

Cyrk

2017-02-21, 17:22
Poprawię pytanie, bo to nie jest kwestia rasy, tylko kultury: Znasz kogoś wybitnego pochodzącego z murzyńskiej kultury?

Czarni wychowani w białej kulturze to normalni ludzie, tylko jebie od nich mokrym koniem...

sumka

2017-02-21, 17:26
Cyrk napisał/a:

Poprawię pytanie, bo to nie jest kwestia rasy, tylko kultury: Znasz kogoś wybitnego pochodzącego z murzyńskiej kultury?



To tak jak by postawić pytanie odnośnie czy znasz wybitnych Polaków czysto "polskiego" pochodzenia nie na emigracji.

Hunter95

2017-02-21, 18:02
eligurf napisał/a:

Osiągnęliście szczyt hipokryzji, debilizmu i niewiedzy:
1. Murzyni w USA są w większości potomkami niewolników, którzy na emigrację do Stanów się nie pchali, raczej przeciwnie.
2. Królestwa/Imperia afrykańskie (nie mówiąc nawet o tych nad Morzem Śródziemnym) istniały 500 lat wcześniej nim Mieszko possał cyca matce. Poszukajcie o cywilizacji Sao itp. A Cesarstwo Etiopii to nawet jakiś X wiek p. n. e. (2000 lat przed Polakami) z ciągłością nie gorszą niż Polska do dziś.
3. Rasa czarna, choćbyście się posrali, jest chcemy czy nie wyjściowa i nasz pra(do n-tej)dziadek wsadzał czarnego ku*asa do negroidalnej c**y. Zresztą lepiej mieć za praprzodka Murzyna niż białego debila.
4. I najważniejsze, ewolucja nie działa na zasadzie ROZWOJU "Z GORSZEJ DO LEPSZEJ FORMY"!!! Jeśli ktoś tak sądzi to nie ma elementarnego pojęcia o ewolucji. Radzę doczytać i zrozumieć.

Pomniejsze głupoty żal czasu by prostować. To, że o czymś nie wiecie, nie znaczy, że nie istnieje. Ale o czym tu pisać jak najwięcej do powiedzenia mają ci co nawet podstaw polskiej ortografii nie opanowali - skUra - podaj mi kto cię uczy polskiego to go zabiję.



Gościu. Coś piszesz o niewiedzy na temat ewolucji i żeby doczytać coś i zrozumieć. Według ciebie Polska powstała nagle wtedy gdy był chrzest w 966 :D Weź ty poczytaj na temat historii Polski przed 966r. a nie pie**olisz od rzeczy. Z twojej wypowiedzi wynika, że przed 966 na terenie dzisiejszej Polski nie było nic.

donkapusta

2017-02-21, 19:22
Cóż czarna skóra też lepiej przyjmuje baty tych nadludzi. Buahahah.

lizardhino

2017-02-21, 19:28
zzasady mam wyj***ne na to rasowe pie**olenie kto jesst lepszy. do czasu kiedy ktos na tej podstawie zaczyna pie**olic farmazony i budowac ideologię.to tworzy tylko niekonczace sie kolo sp***olenia i ienawisci.
podsumowując ten oto wywód z dupy murzynow boli dupa za podstawne przesladowania w przeszlosci.sa po prostu gorsi.srednie iq murzyna jest nizsze,nie ma wybitnych jednostek,sa okrutnie brzydcy i smierdzą.dziękuje dobranoc.a kto się nie zgadza chętnie zignoruję jego wypowiedź

prawda

2017-02-21, 21:14
tomitomala4 napisał/a:

Up nie ma racji. Biała rasa to ewolucja a czarna to jej zatrzymanie bo gdyby nie biali i zachód to czarni dalej by mieszkali domkach z gówna. Znasz jakiegoś wybitnego murzyna? :kawa:



ja znam
Neil deGrasse Tyson
lecz to wyjatek na skale naszego globu

siwybis

2017-02-21, 21:18
@up

Uczciwy żyd też by się pewnie w skali planety znalazł ale to niczego nie dowodzi.

zumpolo

2017-02-21, 21:41
ja tam sie nieznam,ale ciekawi mnie co by powiedziała jakby ja zgwałcili ,wyr*chali,a potem znowu zgwałcili a na koniec zj***li ja ludzie z jej plemienia