18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

grigori985

2014-12-20, 10:00
za materiał z czarnobyla zawsze piwo a wam gimbusy jak się nie podoba to przewijać dalej i sp***alać w dupie byliście i h*ja widzieliście

Viperal

2014-12-20, 10:07
k***a zróbcie jakiś zbiorczy na te materiały z czarnobyla

Seek-and-Explore

2014-12-20, 10:13
Seger-Beam napisał/a:

Nie jestem w temacie, ale zaintrygował mnie ten gorący punkt.
Jak on wygląda? I co go wywołuje tzn. co tak w nim promieniuje?
Proszę ciebie o rozwinięcie tego tematu :)



Jest to punkt, w którym można odnotować znacznie wyższy poziom promieniowania niż promieniowanie tła. W Strefie spotyka się takie punkty np. w przypadku skażonych przedmiotów czy mchu.

W tym konkretnym miejscu coś musi się znajdować pod ziemią.

zetixel

2014-12-20, 11:39
w tych klimatach idealne byloby zrobienie jakiegos horroru..
chociazby dodac jakiegos "fake" ducha albo inne ustrojstwo.
dzwiek/muzyka jak najbardziej w tych klimatach

zarazor

2014-12-20, 12:06
No co za goście. Ktoś robi fajny filmik w dodatku sam zbiera materiał a j***na wiecznie niezaspokojona tłuszcza jeszcze chce mu dosrać. A wy czym się możecie pochwalić?! Mi osobiście się podobało, obejrzałem do końca. Zimne piwko ziomek.

Sys3k

2014-12-20, 12:52
Dlaczego w większości filmików z wypraw do Czarnobyla musi być taka muzyka? Przecież to jak jakiś Outlast.
Osobiście nie specjalnie mnie jakoś to porusza, wolałbym zwiedzić jakiś egzotyczny kraj, a nie opuszczone miasto.

Luqas95

2014-12-20, 13:52
ej możesz zamieścic zdjęcia tych drzew słynnych z czerwonego lasu ?

hakashi

2014-12-20, 17:56
za czarnobyl zawsze piwo

SalvaCzoko

2014-12-20, 19:50
Nie podniecam się takimi filmikami bo ludzie z miejsca tragedii zrobili sobie rozrywkę, którą można zwiedzać.

Seek-and-Explore

2014-12-20, 20:21
SalvaCzoko napisał/a:

Nie podniecam się takimi filmikami bo ludzie z miejsca tragedii zrobili sobie rozrywkę, którą można zwiedzać.



Rzeczywiście Strefa jest odwiedzana i niestety niszczona przez większą liczbę turystów niż kiedyś, ale w którym momencie na moim filmiku zobaczyłeś rozrywkę?