18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarni Żydzi

mi...........80 • 2015-06-21, 17:53
Jak przejawiał się rasizm wobec czarnych Żydów na przestrzeni historii?




Musieli siedzieć z tyłu pieca.

Sayagin666

2015-06-21, 19:26
taaaa a widziales te piece czy Ci kumple opowiadali ?
otwor tak "wielki" ,ze niejeden anglik by sie tam nie zmiescil i wcale nie mowimy tu o spasionych wieprzach.
Nawet przyslowiowy, duzy chlop ze wsi co podkowy w rekach zginal moglby nie wejsc do pieca a jednak...
zydowski "swiadek naoczny" tlumaczyl, ze czasem wkladali po 3 osoby naraz ukladajac je na sobie.
15 minut "i z ludzi zostawal tylko popiol" Wspolczesne krematoria maja wydajnosc okolo 45min na kremacje 1 osoby !

Sudecki

2015-06-22, 08:54
@up

To jest kawał. Nie musisz się tak napinać.

mi...........80

2015-06-22, 15:27
Sayagin666 napisał/a:

taaaa a widziales te piece czy Ci kumple opowiadali ?
otwor tak "wielki" ,ze niejeden anglik by sie tam nie zmiescil i wcale nie mowimy tu o spasionych wieprzach.
Nawet przyslowiowy, duzy chlop ze wsi co podkowy w rekach zginal moglby nie wejsc do pieca a jednak...
zydowski "swiadek naoczny" tlumaczyl, ze czasem wkladali po 3 osoby naraz ukladajac je na sobie.
15 minut "i z ludzi zostawal tylko popiol" Wspolczesne krematoria maja wydajnosc okolo 45min na kremacje 1 osoby !



Miałem ci nie odpowiadać, ale jednak to zrobię, ten kawał odnosi się tylko do siadania czarnych w autobusach dawno temu. Gówno mnie obchodzi jak wyglądały piece na Żydów, nigdy nie byłem w Oświęcimiu i się nie wybieram.

krukollo

2015-06-23, 13:36
Ja tam ne wiem o co wam chodzi. Przeciez kazdy wyedukowany czlowiek wie ze holocaustu nie bylo.

krakowiak69

2015-06-23, 13:58
Otóż był ale nie w takiej postaci jak głoszą jedyne, słuszne "źródła". Po prostu skala ofiar była o wiele mniejsza.
A kawał zacny.

milk_powder

2015-06-23, 17:01
w piecach się siedziało? chyba autor miał na myśli komory gazowe. chociaż tam też się nie siedziało.