18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarni jednak mają przejebane...

ASAKKU • 2014-04-06, 20:43
Koleś został aresztowany za zakłócanie ciszy + stawianie oporu policjantowi... sweet... 8-)

Kathorga

2014-04-07, 10:45
Cytat:

Pies to ci morde lizał. Nawet nie wiesz co to jest prewencyjne skucie takiego leszcza. Poza tym podał mu podstawę faktyczną - stawianie oporu. A jeszcze poza tym to filmik jak zwykle zaczyna się z dupy. Dlatego też proponuje ci skoczyć temu murzynowi na drągala jak tak bardzo go bronisz.



Oczywiście, że nie wiemy co działo się wcześniej. Ale na filmiku murzyn kulturalnie się pyta tylko i wyłącznie: za co? Nie żadne fuck you motherfucking racist, tylko ZA CO. Stawianie oporu. Doj***ł do pieca. Wpada mi policjant na chatę z kajdankami, pytam się ZA CO DO k***Y NĘDZY. Oczywistym jest, że nie dam się skuć bez powodu we własnej chacie. A on mi k***a powie, że mnie skuje za to, że nie dam się skuć. Fuck logic

Ec...........on

2014-04-07, 10:54
Stawianie biernego oporu - jakbyś pooglądał trochę pracy Policji w USA to wiedziałbyś, że bransoletki na łapach to norma - jak jest wszystko okey to je ściągają. Wielcy k***a znawcy. Nakaz hhahha. W Polsce byli też tacy co myśleli, że za każdym razem trza mieć nakaz - a tu tryb 308KPK :D Poza tym skąd wy k***a wiecie za co on go kuje? ;) Kulturalnie pyta? ch*j, że pyta - murzyn nie wykonuje poleceń to sam się doigrał.

Ov4m

2014-04-07, 10:55
Tyle w temacie :


SolarisN1

2014-04-07, 11:07
Aresztował go za upośledzanie gramatyki języka angielskiego. Kilka razu murzyn powiedział "aksing" zamiast "asking" - ot co.

Ec...........on

2014-04-07, 11:10
Ps. murzyn dostał zarzuty:

"1. Battery of a police officer,
2. resisting arrest with violence,
3. disorderly conduct
4. and disturbing the peace."

I bardzo dobrze ;)

mareczex093

2014-04-07, 11:23
Zmuła nic się nie dzieje, nikt nie ginie, nikt nie zostaje ranny. Słychać tylko pie**olenie murzyna i małpy z kamera.

alumdark

2014-04-07, 11:53
Please sir, do not shoot me, please do not shoot me, I am scared... No k***a ten tekst mnie rozwalił, gdyby nie było kamery już taki grzeczny by nie był. Jednak warto zgodzić się z opinią już kilka razy tu wypowiedzianą. Gościu ma głowę na karku, jego adwokat spora kasę wyrwie od sądu i policji na podstawie tego nagrania, twierdząc iż jego klient jest w szoku i strachu przed funkcjonariuszami, a powinien im ufać...

skasowane

2014-04-07, 12:27
Tak bardzo wam to pasuje? To następnym razem nie pie**olcie że policja bije podczas zamieszek przeciwko tuskenowi...

zielak300

2014-04-07, 14:04
Czemu go nie zastrzelił?

sidian

2014-04-07, 21:36
Policjant nie może aresztować kogoś za stawianie oporu, jeśli nie podejmuje wcześniej innych czynności. W przeciwnym wypadku obywatel nie może stawić oporu, bo nie ma czemu się opierać. Trudno stwierdzić, co było wcześniej, ale jeśli filmik zaczął się na początku akcji, to na miejscu tego gościa zastrzeliłbym policjanta na miejscu za wtargnięcie. Nie wylegitymował się, nie podał podstawy zatrzymania, sięgnął po broń w sytuacji, która tego nie wymagała, wszedł na teren prywatny bez nakazu sądowego i wtargnął do mieszkania. Mam jednak dziwne przeczucie, że ta akcja zaczęła się sporo wcześniej, a czarnuszek zgrywał do kamery eleganta.

heil $atan

2014-04-07, 21:42
To nie czarni mają przej***ne, to oni mają przej***ne z czarnymi.

To nie czarni mają przej*bane , to oni mają przej*bane z czarnymi.

burex666

2014-04-07, 23:37
Drugi zarzut został wymuszony sytuacją,policja to dywersanci !!!

Andre0505

2014-04-10, 00:09
Ja tak sobie czytam te komentarze i mam wielką nadzieję że ci ludzie wiedzą że ten cały rasizm to są tylko żarty :D

Hojren

2014-04-10, 12:14
Echelon... szkoda słów na Twoje zaślepienie, ale i tak paroma rzucę. Owszem, nie wiem co działo się przed tym zajściem, ale Ty k***a też nie wiesz, a gadasz jakbyś tam był i jakby ten czarny sam Cie w dupę jechał bez poślizgu. Rasizm rasizmem ale jednak wolę czarnego, który nie zachowuję się jak większość zwierząt jego gatunku od policjanta nadużywającego swojej władzy.

@up
Tu spory% to prawdziwi rasiści, więc się nie przeraź :P Rasizm dobra rzecz jeżeli umiesz z niego umiejętnie korzystać, np w ocenianiu ludzi na pierwszy rzut oka.

Andre0505

2014-04-13, 00:10
@up
To faktycznie super pozytywna rzecz, oceniać każdego na pierwszy rzut oka! :niggasmile: