18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarne cytaty

jagielek • 2011-05-13, 15:45
Lubię mówić ludziom, że mam serce małego chłopca. Potem mówi, że jest w słoiku na moim biurku. - Stephen King

Gdy człowiek idzie na randkę, zastanawia się, czy będzie miał szczęście. Kobieta już wie - Frederike Ryder

Religia jest tym, co powstrzymuje ludzi ubogich od mordowania bogatych - Napoleon Bonaparte

Wyrażę się jasno na ten temat: nie mam problemów z narkotykami, mam problemy z policją - Keith Richards

Czas jest jak narkotyk. Zabija, jeśli masz go zbyt wiele - Terry Pratchett

Nie dlatego, że boję się umrzeć, ja po prostu nie chcą być tam, kiedy to się stanie - Woody Allen

Intelektualista to osobą, która odkryła coś bardziej interesującego niż seks - Aldous Huxley

egzeqtor

2011-05-13, 15:56
jagielek napisał/a:

Lubię mówić ludziom, że mam serce małego chłopca. Potem mówi, że jest w słoiku na moim biurku. - Stephen King


mój ulubiony :D

golip

2011-05-13, 18:05
Nie ma rzeczy bardziej interesującej niż seks...
to intelektualiści tak myślą bo są brzydcy i nigdy nie zar*chali.

fritolay

2011-05-13, 20:22
No dobrze, ale skoro to czarne cytaty, czemu nie ma tu nic o murzynach!?

typczan

2011-05-13, 21:12
Jeśli polska polityka jest dla obywateli , to ku-klux to działalność charytatywna. - ja.

Nvijcov

2011-05-13, 21:21
Cytat:

Gdy człowiek idzie na randkę, zastanawia się, czy będzie miał szczęście. Kobieta już wie - Frederike Ryder



Mi się podoba to rozróżnienie na kobiety i ludzi.

Pandagul

2011-05-13, 21:24
Janusz Palikot napisał/a:

Czy życzeniem Osamy Bin Ladena było spocząć na Wawelu? Rozwalił w końcu dwa samoloty, a Kaczyński tylko jeden


MówMiPanie

2011-05-13, 22:49
Ta, wytatuowałbym każde z tych zdań na ręce! Ale nie widzę potrzeby.

Swoją drogą, co to k***a znaczy Pacnij na GG?! Niedługo będzie Pafnij na Tlenie, albo Puknij na RedTube? Może Jubnij na Jutube, k***a cała lista. A zaczęło się ode fejsbuka eh.

Jedr02

2011-05-14, 18:02
"Jeśli polska polityka jest dla obywateli , to ku-klux to działalność charytatywna. - ja. "

Lol, od kiedy polska polityka jest dla obywateli?

WhiteBaran

2011-05-14, 18:46
Cytat:

Lubię mówić ludziom, że mam serce małego chłopca. Potem mówi, że jest w słoiku na moim biurku. - Stephen King

->


egzeqtor

2011-05-20, 08:27
MówMiPanie napisał/a:

Swoją drogą, co to k***a znaczy Pacnij na GG?!



mnie też to zastanawia....

WhiteBaran

2011-05-20, 16:44
to sam co jubnij na jutuba.