18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna suczka

T3RMINATOR • 2020-11-19, 13:51
Kto wie co za rasa bo chętnie bym nabył?


ruddie

2020-11-19, 20:06
jakiś dalszy ciąg? ktoś. coś?

marcin9002

2020-11-19, 22:43
Dobre k***isko :) sam bym przygarnął

Strielok1

2020-11-19, 22:56
radek225 napisał/a:

Owczarek nigeryjski. Nie polecam, ciągle chodzą po nim muchy, roznosi choroby, potrafi wynosić przedmioty z domu, a odchody dopóki nie zbieleją są nie odróżnienia od szczeniąt.



Nosz j***ny... za te odchody masz piwo

:mrgreen:

Adae

2020-11-20, 02:54
Pralpunkt napisał/a:

Nie nabywaj, suka puszcza się z każdym, nie jest wierna swojemu Panu, nie jest robotna, i szybko będzie gruba bierz białe suki



Biale niedoj***ne genetycznie zamulone, nie w formie idiotki, czy silna murzyneczke, z zajebistym cialem i swietnym, silnym charakterem?

Prosta odpowiedz, jakby imigracja z Afryki dotyczyla kobiet, to nikt by sie nawet nie zastanawial, bo to co jest w europie to bezuzyteczne, narcystyczne pospulstwo.

Kasztann

2020-11-20, 05:26
radek225 napisał/a:

Owczarek nigeryjski. Nie polecam, ciągle chodzą po nim muchy, roznosi choroby, potrafi wynosić przedmioty z domu, a odchody dopóki nie zbieleją są nie odróżnienia od szczeniąt.



Oglądam sadistic od kilku lat ale ale nie komentuje ani nie wstawiam nic po prostu przeglądane i czesc a to jest mój pierwszy komentarz na sadisticu, k***a za ten komentarz jakby się dało bym Ci kratę piwa dał, rozj***leś mnie

radek225 napisał/a:

Owczarek nigeryjski. Nie polecam, ciągle chodzą po nim muchy, roznosi choroby, potrafi wynosić przedmioty z domu, a odchody dopóki nie zbieleją są nie odróżnienia od szczeniąt.



Oglądam sadistic od kilku lat ale ale nie komentuje ani nie wstawiam nic po prostu przeglądane i czesc a to jest mój pierwszy komentarz na sadisticu, k***a za ten komentarz jakby się dało bym Ci kratę piwa dał, rozj***leś mnie hahahaha

I do tego nawet nie wiem jak komentować :-D

DzidaZawodnik

2020-11-20, 12:37
r061071 napisał/a:

jak dawno sp***oliłeś z psychiatryka?





Kamil3l napisał/a:

uuu, jesteś aryjcyk znacy



Odezwały się antynaukowe robaki z lewackiej niewoli. Jak chcesz zaprzeczać ewolucji, to zakładaj foliowa maseczkę i zapie**alaj na studia gender. Jakby prawa fizyki nie pasowały do pięknego świata w który tak mocno chcecie wierzyć, to też byście wyzywali Newtona i Pascala od faszystów?