18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cywilizacyjne prawiczki

~Creaters • 2011-05-16, 15:04
Niezłą jazde musieli mieć :shock:


MartyMcFly90

2011-05-16, 20:39
Za darmo żarcie jeszcze ch*j wybrzydza!

hszanu

2011-05-16, 21:26
połowa moich znajomych po studiach, nie mówi po angielsku tak jak oni.

bonCziki

2011-05-16, 22:29
cieszcie sie ze urodziliście się w Polsce i wiecie co to prysznic i prąd bo jakbyście się urodzili tam gdzie oni to byście tak samo się dziwili, z jednej strony żal mi że są tak zacofani a z drugiej im zazdroszcze że mają normalne żarcie na codzień

Rezor

2011-05-16, 22:40
a ja jestem ciekaw jak nigga z ameryki się dziwili jak widzieli swoich rodowitych krewnych wąchających pączki w markecie xD

wypierdalajt

2011-05-16, 22:55
mikołaj istnieje, poznał go, dotarł nawet do afryki

sztefan

2011-05-16, 23:01
Byłem na jamajce. Nikt k***a nie wiedział gdzie jest Polska. Jeden koleś rasta, który siedział na łódce zajarzył: Andrew Golota! Great fighter!. Oczywiście, że tak - odpowiedziałęm - tylko wcczoraj dostał wpie**ol. :D

bahama_mama

2011-05-16, 23:15
też usłyszeliście na początku jak mówi "going to the RYBA" xD

amb

2011-05-17, 01:08
jesli mialbym wybierac, to jednak wole zeby sasiad mial na mnie wyj***ne i nie wiedziec, jak smakuje naturalna zywnosc, niz umrzec na pierwsza lepsza grype, pozyc max 50 lat, wychowujac 10cioro bachorow, z czego 8 nie dozyje pelnoletnosci...

ra...........el

2011-05-17, 01:45
pytanie za 100 punktów: "co ma wspólnego św. Mikołaj z narodzinami Jezusa?" :)

hailtotheparanoia

2011-05-17, 02:34
@up
[tak, wiem że to pytanie retoryczne]

Kultura masowa - jeden i drugi to efekt i fikcyjny produkt, wyrafinowanej (i chyba w wypadku Coca-Coli, przypadkowo tak gigantycznie rozległej) kampanii reklamowej - tyle że tam gdzie św. Mikołaj oferuje namacalne dobra za dobra ekonomiczne, Jezus jedynie obiecuje - oferuje, za całe Twoje życie - coś.. opisanego w literaturze fantastycznej Pisma Świętego, jako życie wieczne - niebo :D

Poza tym, murzyn dobrze kombinuje - każde święto - same bullshit, different disguise.

Miło byłoby się odciąć od całej tej szopki i pożyć chociaż chwile jak oni - niewiedza (nie widzę w tym zacofania) to kurewskie zbawienie.


QrashMaster

2011-05-17, 11:53
Bardzo szanuje tych murzynów że kochają swoja Afrykę i tam zostają.

master of disaster

2011-05-17, 12:59
Kiedyś jak łaziłem po ulicach Dublina też mi szczena opadała jak za każdym razem rozkładając mapę nie mogłem się opędzić od miejscowych chcących spontanicznie pomóc.
Swoją drogą nie jestem pewien czy biały turist z Ameryka błąkając się po ulicach Sudanu nie dostałby po prostu w łeb a jego biąła żona ekspresowy gangbang.

Psychiczny

2011-05-17, 17:56
popatrzcie jak niektóre gimby i nie tylko śmieją się z murzynów , a taki jeden z jakiegoś zadupia lepiej po ang zapie**ala niż duża część ludzi z tego portalu oraz 80% gimnazjalistów

Dese

2011-05-17, 18:21
Niewdzięczne murzyny. Żeby zasłużyć na to darmowe żarcie powinni co najmniej 2 lata zapie**alać na polu bawełny. Mięso im k***a nie smakuje bo w tym swoim Sudanie pewnie wpie**alają turystów.

wicek654

2011-05-17, 18:49
kudlaty1125 napisał/a:

takie k***a zacofanie, a po pierwsze wiedzą jak smakuje prawdziwe jedzenie (mówią na początku że nie potrafią rozpoznać nawet mleka, oni mają świeże od krowy to znaczy że to z usa do ch*ja nie podobne). mają normalne stosunki z sąsiadami, teraz w polsce też jest taka tendencja żeby mieć wyj***ne na sąsiada i ludzi dookoła, a w africa przynajmniej ci pomogą a w usa wezwą policje.
kolejny filmik propagandowy usa, zabrali kilku mudzinów z najbiedniejszej wioski i pokazują im jaki to świat usa jest cudowny, karmią gównem (czipsy pewnie do mc też poszli) i ciągle jak to ułesańczycy gadają o wolności której tam na dobrą sprawę nie ma, gdyż dom i auto są własnością banku, a wejście na cudzą posesję kończy się aresztowaniem.
zaraz pewnie ktoś powie że jak tak lubię africe to niech tam jadę, idź pan w ch*j z takimi pomysłami, po prostu nie lubie robienia wody z mózgów biednych mudzinów i opowiadaniu o usa jako o raju.


No Ty robisz wodę z mózgu ludziom, jeśli bank ci dał pieniądze na dom czy auto to póki nie spłacisz tego kredytu to jest własność banku, wydawało mi się to proste. No w Polsce jest dużo lepiej jak chcesz sobie wybudować dom na własnej działce za własną kasę to błagasz urzędnikow urbanistów i ch*j wi jeszcze kogo żebyś mógł to zrobić. Masz racje tu jest super a amerykańce to idioci!