18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cywilizacja

Psychiczny • 2011-05-23, 15:49
Cywilizacja w skrócie.

wacek6

2011-05-25, 01:03
"cesaŻa" k***a? Obudź się bo coś ci się pie**oli pod kopułką od strachu przed wszystkim co nie jest z drewna i ziemi. Po słownik też polecam sięgnąć.

bingo100

2011-05-25, 01:17
Ktoś wcześniej pytał co może k***a zrobić? Po pierwsze zerwać z tym durnym tokiem myślenia. W tej chwili większości ludzi jest po prostu wygodniej iść z prądem niż mieć własne zdanie. Niestety do posiadania własnego zdania należy posiadać wiedzę, a o jej brak skutecznie dba system szkolnictwa (nie widzę w tym spisku, ale po prostu hoduje się dziś matołów)

isotop

2011-05-25, 01:31
Aż się na malinowo obsrałem, łolaboga! Kolejny anarchistyczny bełkot. A tak na poważnie moi drodzy, to świat był pierd**nięty odkąd tylko ludzkość cokolwiek pamięta. Jedynie z wyglądu wszystko się zmienia.

grbgrb

2011-05-25, 01:48
piwo za HG

Evilu

2011-05-25, 21:04
jedyne co mozna zrobic to zaczac myslec, wylaczyc telewizje, starac sie odrozniac papke ryjaca psychike od normalnosci, ogolnie to odcinac sie od cywilizacji, spoleczenstwa.. czy to jakis problem? mysle ze tak - ludziom chyba pasuje byc sterowanymi, ale co zrobisz... hg probuje ich obudzic, ja takiej mocy nie mam, wiec zyje sobie po cichutku, sram na media i jest fajnie 8-)

Orlock

2011-05-26, 17:56
Cóż, wszystkich tutaj piszących można podzielić na dwie grupy. Ludzi, którzy próbują wyjśc z tego szamba jakim jest dzisiejsza rzeczywistość kreowana przez rządzących, media, system monetarny (który miał być sporym uproszczeniem a stał sie systemem niewolniczym) oraz takich którzy wyzywają od debili tych pierwszych i starają się nauczyć po mistrzowsku pływać w całym tym gównie, zachwycając się jego zapachem. "Anarchistyczny bełkot"... Jesteś tępy mój przyjacielu, machaj mocniej rękami bo masz się nie zastanawiać tylko pływać k***a! Demokracja już nie istnieje, witajcie w świecie hipokryzji, obłudy i "cywilizowanych" ludzi. Co tu dużo gadać. Włącz telewizor i naucz się pływać w tym szambie, bo inaczej jesteś zerem, tak? Tak. Wszyscy się nauczmy! Szkoda gadać...

mcmt

2011-05-26, 18:24
"Wiedz, że coś się dzieje..." czyli ciąg dalszy...


omgwtflol

2011-05-28, 19:22
ViruZ_l napisał/a:

Ludzie co jest z wami??
Czy wy wszyscy jesteście juz tak otępiali, że nie dostrzegacie co się dzieje w okół was??
Czy wierzycie we wszystko co wam, zawsze przekazująca prawdę, telewizja pokaże??
Nie, to nie jest dzień zagłady. To jest próba przekazania wam, młodemu pokoleniu "halo ku*wa obudż się, ktoś tobą podświadomie steruje i dzieki twojej tępocie konsumenckiej doskonale mu to wychodzi"
Koleś próbuje wam uświadomić, że są ludzie na tym globie, którym nie wystarczą już zasobne portfele, oni chcą się bawić w cesaża świata. Ludzie dla krtórych jesteście tylko numerkiem w zestawieniu i głupią siłą roboczą. Ciemnymi niewolnikami, którzy dla głupiego tysiąca wyzbędą sie własnych marzeń.

Więc, halo, obudzcie się wreszcie do ku**y nędzy!!



tl;dr & nsdr