18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cykl szkoleniowy: Jak stworzyć idealną informację?

pozeracz_kotow • 2012-01-29, 23:11
Ukazanie niedawnych manifestacji przeciwko ACTA jako zbiorowisko kiboli i chuliganów.

ANI SŁOWA o samym ACTA!!!


dominusI7I

2012-01-30, 15:33
TY k***A OBŁUDNIKU ZAj***nY!
Polscy rolnicy mają pochowane pod poduszką pieniądze?
zdychaj ścierwo. tak żeście wsie wykończyli że u mnie na wsi z ponad 10ciu gospodarstw zostały zaledwie dwa które jakoś przędą. NA KAŻDYM KROKU szukacie jak zedrzeć z nas pieniądze wprowadzając jakieś bzdurne pomysły, a myślisz z czego będziemy opłacać Twoje widzimisię jak za przekroczenie kwot mlecznych dopie**ala się karę, za nieścisłość działki o 2-3 metry chcecie odbierać dopłaty, a teraz chcesz zabrać ludziom dostęp do internetu KTÓRY gdyby sobie sami nie załatwiali byłby ch*jowy dzięki Twoim staraniom albo w cale go nie było (zresztą duże 't' się tobie nie należy). Teraz chcesz odebrać ludziom wolność wypowiedzi, albo możliwość kupowania tańszych zamienników w aptekach (POLECAM PRZECZYTANIE TEGO CAŁEGO ZASRANEGO ACTA, bo to nie tylko o internet chodzi). Jakże się cieszę, że nie oddałem na twoją zasraną partię głosu, szkoda by mi było długopisu i czasu na stawianie ''ptaszka'' koło twojego nazwiska gdziekolwiek, CHYBA ŻE chodziłoby o odwołanie ciebie i tego twojego pożal się boże rządu.

nigdy więcej obłudny patafianie nie oddam na ciebie głosu, nigdy!

Z poważaniem : wk***iony obywatel z terenów wiejskich.

P.S. ch*j na kaczych nogach nabiera teraz dla mnie zupełnie nowego znaczenia. . .

MichasQ

2012-01-30, 17:24
Donald Matole, obiecuje, że masz w zęby.

osobliwy nick

2012-01-30, 17:33
Jak czytam te komentarze, to najwyraźniej słowa Durczoka "kibole wśród internautów" są jak najbardziej trafne, nie tylko na demonstracjach w Warszawie, ale i tutaj na sadisticu oraz na YT.
Na naszych oczach tworzy się zarodek nowej grupy społecznej - kiboli politycznych. Przy czym profil osobowościowy statystycznego kibola to połączenie stadionowego bandyty bez szkoły i dwulicowego klerykalnego taliba. To jest żałosne, to jest niebezpieczne, to jest godne politowania. To społeczno-internetowy trolling.

Nie chcemy Was łyse trole w dresach!!!

Cossmos

2012-01-30, 18:52
Ja for fun "Wybiórczą" od czasu do czasu czytuję, zdarzają się sensowne artykuły, ale jedna perła na milion gówien to za mało. Szczególnie było to widać przed wyborami. Nagonka na PiS i całą resztę, która nie była w koalicji z PO.

peaceBro

2012-01-30, 19:09
niesamowite że, niektórzy jeszcze nie poczuli jak bardzo PO wyr*chało ich w dupę. Szkoda tylko że, ci co nie głosowali na tą jakże postępową partie, muszą dzielić los z tymi co głosowali ;/

CrashDW

2012-01-30, 20:03
niesiołowski to menda większa od paździocha jest....