18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygańska młodzież na Słowacji

Marano • 2021-05-29, 23:11
Akcja w kraju nitrzańskim na Słowacji. Uczestniczki należą do lokalnej cygańskiej mniejszości (co widać m.in. po ogromnych kolczykach panny w różowych spodniach).

Jak słychać, na Słowacji też znają najpopularniejsze polskie przekleństwo (o czym nie wszyscy u nas wiedzą) :lol:



Eknen

2021-05-30, 17:19
Gadozer napisał/a:

Ten "naród" nie powinien istnieć. Gorszy od Żydów bo nic nie wnoszą. Najwyżej wynoszą..



Żydzi stanowią 0,2 % populacji świata, a jednak zdobyli 22,5 % wszystkich Nobli . Tylko w ostatnich 20 latach -15 w dziedzinie nauki, w tym 7 powędrowało do Izraela. No, ale na ch*j ci wiedza o rybosomach albo kwazikryształach.

BanujNasNieMichalka

2021-05-30, 17:33
Czarno to widzę, przez moje czarne oczka
Mały cygan, jak w getcie czarna owca
Mój ojciec baran, kradnie chałwę ze sklepu
A stara się stara by nie dostać nagle wylewu

silwerbalk

2021-05-30, 17:40
ruddie napisał/a:

Polecam osiedle cygańskie koło Koszyc - nie trzeba lecieć do RPA, żeby obaczyć Soweto



U nazistów to Cygan kwalifikowany był jako zwierzę. Już jako nie podczłowiek a zwierzę.... I k***a chyba znowu mieli rację...

:roll:

Halman napisał/a:

dziś prawdziwych cyganów już nie ma...



Tak tu masz rację tych prawdziwych to Hitler puścił w raz z taborem kominem.... Oni polecieli zanim Żydzi polecieli...

:-/

JaTylkonaChwile

2021-05-30, 20:27
Gadozer napisał/a:

Ten "naród" nie powinien istnieć. Gorszy od Żydów bo nic nie wnoszą. Najwyżej wynoszą..



jak napisal poprzednik...

cyganie nie stanowia zagrozenia, najwyzej podpie**ola telefon, zegarek... powk***iaja troche ludzi, beda zebrac i robic syf, beda mieszkac w slumsach ale generalnie nie beda wplywac na zycie wiekszosci obywateli... Mala grupa garbatych nosow znacznie moze utrudnic zycie normalnym ludziom :/

SKUMOLEON

2021-05-31, 17:27
Grupa


Ówczesnych


Wędrowców


Nieposiadających


Ojczyzny

Kolczatka

2021-05-31, 18:57
*mówi głosem lektora rodem z programów przyrodniczych* Tutaj drodzy państwo możemy zobaczyć przedstawicielki młodzieńczej patologii