18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganka

Ha...........ng • 2013-04-20, 18:22
Przyjechałam z mężem na zakupy. On został w samochodzie, ja poszłam na zakupy. Nie starczyło mi pieniędzy. Wychodzę, patrzę, a tu przy samochodzie stoi Cyganka i prosi męża o pieniądze ''na chlebek i na dzieci''. On jej nic nie daje. Podchodzę, odsuwam ją i mówię:
- Nic nie umiesz. Patrz i ucz się!
Obracam się do męża, wystawiam rękę i mówię:
- Daj 100 złotych!
Mąż podaje banknot. Wyobraźcie sobie minę Cyganki...

Jak co to mój pierwszy temat, więc mam nadzieję, ze się spodoba dowcip i będzie nam sie miło piwka wystawiało

Darson666

2013-04-20, 22:50
golip napisał/a:


Jak pierwszy temat to możesz liczyć na wyrozumiałość. Rada na przyszłość - pod każdą wrzutą musisz dopisać:
1. Jak było to wyj***ć (bądź w*****ć) - bardzo to pomaga w pracy moderatorom bo nie zawsze wiedzą co robić.
2. Jak było to ch*jowo (lub c*****o) otagowane - warto tu zaznaczyć, że wrzucając używasz jako tagów "śmieszne", "lol", "k***a".

Bardzo fajnie jak napiszesz to wszystko zajebiście małą czcionką żeby było super ;-)


Strollował cię, frajerze. A tekst o piwach nie śmieszny, za to twoja reakcja już tak :lodowka:

qwerq1

2013-04-21, 10:15
Ale ten żart ma jakieś ukryte znaczenie czy jest tak prosty jak się wydaje..? Bo jesli to 2 to jednak mordy ze smiechu mi nie rozj***lo...

golip

2013-04-21, 19:07
Darson666 napisał/a:

Strollował cię, frajerze. A tekst o piwach nie śmieszny, za to twoja reakcja już tak :lodowka:


Ja pie**olę jaki jesteś głupi :homer: . Autor dla żartu napisał, że to jego pierwszy temat to mu dla żartu odpisałem. Będąc aktywnym użytkownikiem i przeglądając sadola prawie codziennie ciężko nie kojarzyć niektórych użytkowników, stąd nawet nie musiałem wchodzić w profil Hacerking, żeby wiedzieć, że to nie jest jego pierwszy temat. Można więc powiedzieć, że to ty dałeś się strollować, frajerze.