18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganica - " Kobiety wino gruz i śpiew"

kon93 • 2013-12-13, 10:09
kobiety wino gruz i śpiew ,
życie cygana piękne jest
zasady proste w życiu mam,
ukradnę wszystko , co unieść rade dam

praca podatki szkoła test
dla mnie to wszystko śmieszne jest
przynieście taczkę gruzu mi
będziemy kradli ze dwa dni

Ref:
Będzie , będzie zabawa
będzie się działo
i znowu gruzu będzie mało
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów pogwałcimy ,sobie całą noc

Socjal w Polsce fajny jest
do kraju nie mam wrócić gdzie
Na całym świecie nie chcą nas
Bo ze złodziejstwa mamy hajs

Czarna owca to brat mój
poszedł do pracy głupi ch*j
My z żebrania mamy chleb
obcym na dzielni walim w łeb

Ref:
Będzie , będzie zabawa
będzie się działo
i znowu gruzu będzie mało
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów pogwałcimy ,sobie całą noc

Pierwszy temat

BongMan

2013-12-13, 11:11
Puściłem sobie wersję karaoke i zaśpiewałem. Idealnie wchodzi :D

CYPRIAN

2013-12-13, 13:33
Ta piosenka i tak jest h*ja warta nawet w orginale ,taki sam badziew jak sojka i najgorsza z piosenkarek za dyche ta sk***iona kaja aa i jeszcze ta kukulska pożal sie boże

GloomyUndertaker

2013-12-13, 17:19
@up, ty za to jesteś artysta - w twojej wsi nie ma psów bo jak śpiewałeś to się wszystkie na swoich łańcuchach przy budach powiesiły.

Apox

2013-12-13, 18:29
@Mondus
Kolejny który uważa że trzeba być piekarzem aby móc oceniać chleb który jest ewidentnie ch*jowy.
Niestety ale to prawda 90% polskich(no właściwie wszystkich nie tylko polskich.) piosenek które lecą w radiu to gówno...
Przez 2 albo 3 miesiące pracowałem w miejscu gdzie od ~6:30(o tej przychodziłem do roboty) do 15-17(zależy do której robiłem) słuchałem eski...
Co godzinę leciały te same piosenki z tą bałkanicą na czele... Nie wiem ile wydawca zapłacił radiu za puszczanie tej piosenki na okrągło ale nie mogła to być mała kasa.

GloomyUndertaker

2013-12-13, 20:18
Apox, to nie jest wina słuchaczy że stacje radiowe robią playlisty w oparciu o ilość wejść na Youch*jnię, nie biorąc pod uwagę tego że większość oglądaczy wchodzi tam tylko po to żeby się pośmiać np. z gangam style.
Z gustami się nie dyskutuje, jeden woli słuchać "żelastwa", inny "disko z pola" a ktoś tam lubi pastorałki. Nudzi ci się w pracy i chcesz posłuchać radia a nie podoba ci się muzyka? To posłuchaj szumu na długich falach albo jak trawa rośnie i ch*j. A jak ci się nie podoba Lady Pank, Roxette czy choćby Lisowska, to przynajmniej nie hejtuj i nie wbijaj innym w głowę że najlepsza jest Metallica, Dżem, a OMD albo Depeche Mode to gówno.

FatboyFat

2013-12-13, 23:46
No niech mu jakiś Sadol z 8 letnim stażem napisze, że wita go, w końcu wdarł się przebojem na główną...

Mercury001

2013-12-14, 00:37
Ja wiedziałem, że oni mają swój hymn! :D

Eldryzif

2013-12-14, 01:21
Dobra, o ch*j tu chodzi? ;/

adrianm90

2013-12-14, 09:58
Braciszku jestem z Ciebie dumny ! :)

Obiniu

2013-12-14, 13:50
A Kukiz siedzi wk***iony

Majozen

2013-12-14, 15:27
Takie prawdziwe :idzwch*j: