18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygan

Ha...........ng • 2012-11-08, 22:29
Raz mi taki sk***iel cygański z akordeonem przylazł na osiedle i heja, gra jakieś cygańskie melodie - o 9 nad ranem. Porządne ćpuny jeszcze śpią o tej godzinie, to wiadome, więc wk***iłem się nieziemsko. Cyganowi zbytnio się nie spieszyło, robił akurat rundkę przy bloku naprzeciwko, więc miałem sporo czasu. Załadowałem cały magazynek najlepszych śrutów jakie miałem, zmieniłem butlę z gazem i czekałem. Jak tylko się zbliżył zrobiłem mu z akordeonu sito... więcej się nie odważył przyjść. Albo nie miał gdzie ukraść części zamiennych. Choć w sumie mogłem go potraktować trochę lżej, wszak to jeden z niewielu ciapatych w Polsce, który chociaż próbował zarobić te pieniądze.

Zasadniczo to ja jestem złote serduszko, wk***iają mnie tylko pasożyty, dlatego menelom rzucam tylko jeśli jestem praktycznie pewien, że nie pójdzie na wódę, cyganom za to nigdy...

mr_9mm

2012-11-11, 09:27
@dionizodoros
Cygan detected.

wójek

2012-11-11, 09:43
Hacerking napisał/a:


Zasadniczo to ja jestem złote serduszko, wk***iają mnie tylko pasożyty, dlatego menelom rzucam tylko jeśli jestem praktycznie pewien, że nie pójdzie na wódę, cyganom za to nigdy...



jesteś taki przebiegły.

Shatter

2012-11-11, 10:37
Diss Na Cyganów.
Produkcja Wykop&KwejkElita

di...........os

2012-11-11, 14:28
mr_9mm napisał/a:

@dionizodoros
Cygan detected.



Dlatego, że i pierwszych zwyrodnialców, i drugich, nazywam po imieniu?

Zapewniam cię, gdybyś okazał się złodziejem, potraktowałbym cię dokładnie tak samo, jak innych złodziei. Nie faworyzowałbym cię z tego względu, żeś Polak - bo jakże miałbym wyżej stawiać Polaków, skoro więcej znam bydlaków polskich, niż cygańskich? Już choćby autor tych wypocin, pod którymi tu piszemy...

ne...........fi

2012-11-11, 15:26
Te historie jacy to męscy nie jesteście przepłaszając cyganów nie są ani ciekawe ani zabawne :roll:
Poza tym trzeba być idiotą aby strzelać w stronę ludzi i sk***ielem aby specjalnie szkodzić innym.
Ymm, jeszcze przypomniała mi się "Katarynka" Prusa, być może dla kogoś komu niewiele w życiu zostało gra takiego cygana jest czymś wspaniałym

GreenRed

2012-11-11, 16:08
nestofi...popie**oliło Cię? są ludzie i ludzie..dla jednych to jest brudas i tyle..takiś dobry to zabierz go na kolacje do kina a potem do domu a rano napisz jak było.. :D

ne...........fi

2012-11-11, 18:38
@up jak już mam z kimś iść na randki to wolę z kobietami a nie z ludźmi lub ludźmi :-P
Po prostu mnie to nie bawi i wyjątkowo nie rozumiem tego kultu głupoty.