topic

Cycle ball

czarnyrlz • 2010-12-04, 13:48
Szczerze, to nie wiedziałem o takiej dyscyplinie.

Zespoły składają się z dwóch zawodników, z których jeden jest bramkarzem, a drugi "zawodnikiem polowym". Zasady gry przypominają w dużym stopniu halową piłkę nożną. Zawodnicy "polowi" nie mogą używać rąk i nóg, lecz muszą odbijać piłkę wyłącznie kołami roweru. Bramkarze mogą dodatkowo łapać piłkę w ręce, ale nie mogą jej rękoma wybijać. Żaden zawodnik nie może dotknąć stopami ziemi. Po dotknięciu ziemi zawodnik musi zjechać z boiska za własną bramkę oboma kołami roweru, po czym może wrócić do gry. Całkowicie zakazane są ataki na zawodników przeciwnej drużyny. Za faul grozi całkowite wykluczenie z gry. Mecze rozgrywane na małym boisku (11x14 m), czas gry wynosi 14 minut (2 połowy po 7 minut).

2010-12-06, 21:19
Niedługo to k***a ludzie wymyślą piłke nożną.. Poj***ni.

Złowroga Pralka !

2010-12-06, 21:43
sarkoziu napisał/a:

cycki 0/10

myślisz że jak zobaczyłeś bucu to na mistrzach to pod każdym filmikiem teraz warto pisać to jako pierwszy ?