18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwiczenia to podstawa

crossdressphyxia • 2020-12-26, 19:42
Taka to może zwalić konia cipą. Wiem, że tik tok, ale ch*j z tym.




35i

2020-12-26, 19:45
Chyba jest w ciąży z cyganem.

freaky

2020-12-26, 19:47
Wsadziła ręce w gacie jeśli ktoś nie zauważył :krejzi:

35i

2020-12-26, 19:49
freaky napisał/a:

Wsadziła ręce w gacie jeśli ktoś nie zauważył



Zepsułeś cały żart. Jakbyś nie napisał, nikt by nie zauważył.

T3RMINATOR

2020-12-26, 20:53
Nie wiem czy wiecie ale to fejk :D

McQurwa

2020-12-26, 21:06
~T3RMINATOR napisał/a:

Nie wiem czy wiecie ale to fejk



Nie mogłem dopuścić tego do myśli, no ale jak tak uważasz, to coś w tym jest

cazio

2020-12-26, 22:11
Ha, nie bywałem zbytnio aktywny na sadisticu, ale z tego co widzę teraz to rok 2020 też dał się temu portalowi we znaki :lol:

żmij

2020-12-26, 22:17
crossdressphyxia napisał/a:

ch*j z tym



Zgadzam się.
ch*j z tym.

plastic

2020-12-26, 23:50
cazio napisał/a:

Ha, nie bywałem zbytnio aktywny na sadisticu, ale z tego co widzę teraz to rok 2020 też dał się temu portalowi we znaki



może to przypadek, może trend cywilizacyjny, a może agentura bierze się za portale, które nie cenzurują treści. oczywiście, teorie spiskowe, ale jeżeli masz do dyspozycji 1,5 mld rocznie (i to tylko tych oficjalnych fuduszy) to... może to niezbyt popularne stanowisko... i trochę się krępuję o tym mówić ale... ja bym coś takiego uwzględnił w budżecie. wielu pomyśli: he he, ciekawe k***a jak niszczyć takie strony, ddosami, jak na hoodsite? otóż nie. zrobiłbym to jak na wykopie, czyli powoli, konsekwentnie zniechęcałbym tych uzytkownikow, którzy nie chcą ulec nowym trendom, poprzez ciche banowanie, promowanie irytujących ich treści, stworzenie im najochydniejszego wroga i stawiałbym go ponad nimi, aż powolutki, jeden po drugim odejdą lub ich liczba skurczy się do nominalnej, nieistotnej wartości. dzięki temu masz maszynkę propagandową, która wielu kapucynów wciąż będzie uważać za "portal tworzony przez użytkowników" czy inne "pracuj baw się twórz historię" ;]

John_Yonderbrack

2020-12-27, 00:07
chcialbym cofnac piwo, dałem omylkowo.
Filmik ch*jowy. Nie pozdrawiam

serenity

2020-12-27, 00:10
plastic napisał/a:

może to przypadek, może trend cywilizacyjny, a może agentura bierze się za portale, które nie cenzurują treści. oczywiście, teorie spiskowe, ale jeżeli masz do dyspozycji 1,5 mld rocznie (i to tylko tych oficjalnych fuduszy) to... może to niezbyt popularne stanowisko... i trochę się krępuję o tym mówić ale... ja bym coś takiego uwzględnił w budżecie. wielu pomyśli: he he, ciekawe k***a jak niszczyć takie strony, ddosami, jak na hoodsite? otóż nie. zrobiłbym to jak na wykopie, czyli powoli, konsekwentnie zniechęcałbym tych uzytkownikow, którzy nie chcą ulec nowym trendom, poprzez ciche banowanie, promowanie irytujących ich treści, stworzenie im najochydniejszego wroga i stawiałbym go ponad nimi, aż powolutki, jeden po drugim odejdą lub ich liczba skurczy się do nominalnej, nieistotnej wartości. dzięki temu masz maszynkę propagandową, która wielu kapucynów wciąż będzie uważać za "portal tworzony przez użytkowników" czy inne "pracuj baw się twórz historię" ;]



Cała prawda! Nie zamykać tylko niszczyć!

bakus1233

2020-12-27, 01:07
crossdressphyxia napisał/a:

Taka to może zwalić konia cipą.


Każda może zwalić konia cipą :-)

michal607

2020-12-27, 07:48
35i napisał/a:

Chyba jest w ciąży z cyganem.



albo z murzynem

Kamil3l

2020-12-27, 09:27
Fejkiem nie jest natomiast, wysokie stadium upośledzenia autora tematu.