18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwiczenia fitness

CrazyEdek • 2024-03-11, 10:10
No to hop.


Lucar1

2024-03-11, 10:13
silna niezalezna julka

Janko

2024-03-11, 13:47
Do r*chania się jeszcze nadaje

M_A

2024-03-11, 14:40
Z 5 razy to oglądałem :-)

elim

2024-03-11, 14:42
Zero wyobraźni, przecież te pudła na pierwszy rzut oka wyglądają na niestabilne, więc prędzej czy później któraś z nich musiała na nim jebnąć.

ba...........zu

2024-03-11, 19:01
Zawsze mam polew z kaszalotów, które idą na zajęcia z jakąkolwiek fit-trenerką lub płacą takim za lekcję online. Typiary co sprzedają cudowne sposoby na wspaniały wygląd same mają bogatych sponsorów lub tatusiów, od ch*ja wolnego czasu i środków na dbanie o każdy centymetr swego ciała, k***a gosposie do gotowania posiłków dietetycznych i przede wszystkim są wyleżane i wypielęgnowane od dziecka, a i tak 90% z nich zmniejszała sobie żołądek, odsysała tłuszcz, wszczepiła silikon w cycki i dupę, naciągała mordę czy nawet wycinała żebra. Potem mówią swoim klientkom, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko i takie pudła im właśnie wymyślają , żeby coś ciekawego i innowacyjnego niby pokazać :roll:

mun66

2024-03-11, 19:03
julki z budową i gracją koni pociągowych. nie będą rusałkami.

Golon

2024-03-11, 19:22
Będzie chciała pociągnąć druta to se oko wybije.

smc

2024-03-12, 00:18
babazwozu napisał/a:

Zawsze mam polew z kaszalotów, które idą na zajęcia z jakąkolwiek fit-trenerką lub płacą takim za lekcję online. Typiary co sprzedają cudowne sposoby na wspaniały wygląd same mają bogatych sponsorów lub tatusiów, od ch*ja wolnego czasu i środków na dbanie o każdy centymetr swego ciała, k***a gosposie do gotowania posiłków dietetycznych i przede wszystkim są wyleżane i wypielęgnowane od dziecka, a i tak 90% z nich zmniejszała sobie żołądek, odsysała tłuszcz, wszczepiła silikon w cycki i dupę, naciągała mordę czy nawet wycinała żebra. Potem mówią swoim klientkom, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko i takie pudła im właśnie wymyślają , żeby coś ciekawego i innowacyjnego niby pokazać



Z gardła mi to wyjęłaś.

majeńka

2024-03-12, 03:06
To bzdura że "ciężką pracą" można to osiągnąć. Aby treningiem jedno ciacho spalić trzeba by cały dzień trenować.

Jedyna skuteczna dieta ma zerowy koszt: NIE ŻREĆ TYLE!!!

Ale na promowaniu nie-żarcia nie da się zarobić, stąd ten cały przemysł wciskania ludziom fit-kitu.

ba...........zu

2024-03-12, 08:18
majeńka napisał/a:


Jedyna skuteczna dieta ma zerowy koszt: NIE ŻREĆ TYLE!!!
Ale na promowaniu nie-żarcia nie da się zarobić, stąd ten cały przemysł wciskania ludziom fit-kitu.



Dlatego różne Anny i Dziewanny wymyślają swoje autorskie fit-przekąski i nabierają tępe kaszaloty, że dzięki wpie**alaniu tego gówna schudną. W sumie nikt z nich tego nie sprawdzi, czy da się na tym schudnąć, bo nikogo nie stać, żeby się tym wystarczająco długo żywić

;-)