18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniaczek dostaje wpierdol od ochroniarza

DmNQ • 2014-09-17, 12:58
Cytat:

The 22 year old punk had confronted me after I was told to remove him from the building. He began to threaten me telling me "I kill pigs like you in chicago" and "I'll stab you". The police, as well as my boss watched this video and all laughed.



Oglądać od 1:30 , wcześniej gadka.



Tak, wiem,że nie ma to jak nagrywać filmik z monitora. Może nie mógł wynieść ani przesłać materiału.

krycheuszos

2014-09-17, 15:20
I k***a bardzo dobrze, że jeszcze go napie**alał jak już padł. Jeszcze mógł poskakać mu po łbie, może się k***a nauczy czegoś rozpieszczony bachor, a jak by go tym nożem trafił? Może już wcześniej pociął jakiegoś rówieśnika? Napie**alać takich cwaniaczków. Aż mi ciśnienie skoczyło. A dla ochroniarza piwko !

ziehzeit

2014-09-17, 15:20
Borcejn napisał/a:

@up jaka poruszająca piosenka. Zgaduję, że discorap 2015 z Biedronki?



k***a dałem Ci przez przypadek piwo, na zdrowie! To nie discorap tylko progresywny euro pop rock z lat 80.

19888891 napisał/a:

Jak się przyjrzysz, to widać, że ochroniarz wytrąca mu coś z dłoni - może to nóż?



Nie zwracałem uwagi, faktycznie coś mu wypadło. Mój komentarz odnosi się do często spotykanego zachowania ochroniarzy, którzy szukają przeciwnika 5 razy mniejszego od siebie po to, żeby pokopać sobie go po głowie.

Pietia82

2014-09-17, 15:22
Legendarna Czapka Wpie**olka :D

Mesjaszowaty

2014-09-17, 15:34
nowynick czytać k***a nie umiesz? Zarówno psy jak I szefo bekali sie jak oglądali nagranie wiec o jakiej stracie roboty wypisujesz?
Dobrze go doj***ł,patyczak cwany bo z kosą,zasłużył na każdego cepa I nie pie**olcie.przewrażliwieni jacyś jesteście?prosił sie I dostał.proste przecież.widać niektórych uczono od małego, że taka reakcja(obrona)jest be,lepiej wpie**ol dostać lub gorzej ale przynajmniej nie jest się agresywnym.co za pedalskie czasy nastały :roll:

kobietynierobiąkupy

2014-09-17, 15:59
k***a, że na tym portalu są w ogóle osoby, które w takim przypadku bronią tego dzieciaka. Nawet gdyby nie miał tego noża to należał mu się jeszcze gorszy wpie**ol za zgrywanie kozaka i brak szacunku do starszych. Patyk j***ny. Skoro nie bał się skakać do ochrony to równie dobrze mógłby z tym nożem napaść czyjąś matkę, czy czyjegoś ojca, kogokolwiek, a tak wpie**ol na ogarnięcie dobrze mu zrobi.

Mesjaszowaty

2014-09-17, 16:07
Zauważcie jeszcze jedną rzecz:normalnie ochrona ma przy sobie sprzęt(pała do lania w takich sytuacjach,ja nosiłem schlagstock-teleskop na imprezy gdzie stoisz ty I 3 twoich koleżków a gości koło 300-500 itd. wrazie czego) więc dodatkowy punkt dla tego pana ochroniarza,że poskładał tą cipe gołymi łapami co udowadnia tylko,że niewydygany kozak z niego a z tamtego jeszcze większy leszczu.respekt :lol:

Judzik

2014-09-17, 16:14
Hammerfisty spadają na głowę Marcina!!

ho...........zo

2014-09-17, 16:58
j***ny pedał w czapeczce złamał się jak leżak nad Bałtykiem

Kaliber_44

2014-09-17, 18:02
Poskładał go jak scyzoryk

aktom

2014-09-17, 18:37
Tak jak koleś komentujący w filmiku powiedział " następnym razem jak zobaczy ochroniarza 2x takiego jak on, to nie będzie pie**olił do niego i kozaczył"...Czyli kozak dostał lekcje jednym zdaniem.

ro...........34

2014-09-17, 18:52
jako podkład muzyczny proponuę pioseknę kutarate z kapitana bomby.

Pfciuki

2014-09-17, 19:23
Był temacik jak dwaj ochroniarze dostali wpie**ol od deskozjebów... powinni zobaczyć ten materiał.

kyk

2014-09-17, 20:21
Cwaniaczek ma naj***ne w głowie, ale to ochroniarz pierwszy zaatakował i tłukł ledwo już żywego typa więc nie wiem czym tu się podniecać.

ayameayame

2014-09-17, 21:46
@kyk no k***a nastepny niedojeb...

percioziom

2014-09-17, 21:52
Aż miło popatrzeć :)