18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CumBox

brudasydogazu • 2013-06-18, 00:11
1 Maja 2012 roku na stronie AskReddit pojawiło się pytanie "Jaki jest twój sekret który po wyjściu na jaw zrujnowałby ci życie?"

Użytkownik o nicku Lynfect opowiedział historie, o tym jak jego kuzyn umarł w wieku 17 lat i podczas stypy, która odbywała się w domu zmarłego Lynfect poszedł do jego pokoju, ukradł pieniądze i kilka innych rzeczy w tym tytułowy Cumbox.

Ludzie zaciekawieni czym jest cumbox zaczęli wypytywać o niego.
(wymagany angielski) Oryginalna odpowiedz Lynfect'a:

"Well, it is exactly what it sounds like. It’s a shoebox, or at least once was, and whenever I masturbate I cum into it. I’ve had it for two or three years now I think, so it has a fair amount of cum. It smells atrocious, and I tried to burn it once. When I lit it on fire, it was too damp due to the cum that it simply sizzled and didn’t manage to actually lite up. Turns out burning cum smells awful, so I had to spray it with a deodorant body spray just to get the old smell of burnt cum away. It also has some drenched papers stuck to it. That’s pretty much it."

Oczywiście nikt mu nie wierzył myśląc, że to kolejna wymyślona historyjka przez jakiegoś trolla. Lynfect aby udowodnić że to prawda dodał zdjęcia:







A to najnowsze z wszystkich:





______________________

A myślałem ze to ja jestem poj***ny...


Pierwszy post, jak się spodoba dodam wiecej takich :jezdziec:

oc...........an

2013-06-18, 03:59



"Idę sobie do domu i jakiś koleś na mnie wpada i od razu zaczyna mi mówić kurewskie kłamstwa, że niby aluminium jest najlepszym metalem. Próbowałem być spokojny i mu wytłumaczyć, że to właśnie żelazo jest najlepszym metalem, ale do niego to nie docierało. Zaczął rzucać wyrazami pokroju "rdza" i ja nie wytrzymałem. Przyj***łem mu prosto w jego kochający aluminium ryj. Tak bardzo nienawidzę aluminium"

:lubieplacki:

jajucho

2013-06-18, 08:25

Ja pie**ole, bedeu rzygoł...

Se...........ta

2013-06-18, 14:16
Tylko po co on to kradł? Czyżby zamierzał kontynuować dzieło kuzyna? :D

brudasydogazu

2013-06-18, 15:42
@up rzeczywiście masz racje nie doczytałem tych edtyowanych wypowiedzi.

Marxe

2013-06-18, 16:08

fun88

2013-06-18, 16:18
PRzetlumacze:
"Cóż, to jest dokładnie to, co brzmi jak. To pudełka na buty, lub przynajmniej raz było, a gdy ja masturbacji cum do niego. Mam go na dwa lub trzy lata teraz myślę, więc ma sporo spermy. pachnie okropna, a ja starałem się nagrać go raz. Gdy zapaliłem go ogniem, było zbyt wilgotne z powodu spermy, że to po prostu sizzled i nie udało się faktycznie lite up. Okazuje się, palenie cum pachnie straszne , więc musiałem rozpylać spray ciała, dezodorant, aby dostać stary zapach spalonego cum dalej. posiada również kilka zalane papiery przyklejone do niego. to jest dość dużo. "
:krejzi:
uczcie sie gimby

cid

2013-06-18, 16:50
@up

korepetycji udzielasz?

salmonsky

2013-06-18, 18:26
O ja pie**ole...

brt1529

2013-06-18, 19:44
fun88, sam się ucz, a nie do translatora wrzucasz. Po angielsku można przeczytać i od razu wiadomo o co chodzi ale jak się przeczyta twoje to trzeba sie nad każdym zdaniem dwa razy zastanowić