18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cud smoleński. W końcu się objawił!

tds1974 • 2013-08-25, 20:36
W jednej z kamienic na warszawskim Solcu w oknie pojawiła się twarz Lecha Kaczyńskiego. W tej kamienicy przed kilku laty mieszkała prezydencka para! Poza tym zdjęcie udostępniła także na swoim Twitterze także córka Lecha i Marii Kaczyńskich - Marta. Zdjęcie wywołało prawdziwa burzę. Do szpitalnego pokoju, z którego zrobiono zdjęcie oraz pod kamienicę przychodzą już pielgrzymki!





ŹRÓDŁO

:idzwch*j:

pi...........ja

2013-08-27, 15:54
Ludzie, to firanka przecież :)

Promek

2013-08-27, 15:57
Ja pie**ole dajcie kamienia i po sprawie. Chociaz nie bo macierewicz odrazu by komisje powolal kto zniszczyl swiety obraz ...

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-08-27, 16:21
gdzie Wy k***a tam coś widzicie? więcej tego borygo pijcie

mati1070

2013-08-27, 17:13
Rudy znowu coś kombinuje...

RavenRR

2013-08-27, 18:11
No i ch*j, okupowali Krakowskie Przedmieście, teraz będą okupować kamienicę, bo gzyms rzucił cień na okno. Mam nadzieję, że ten szpital ma oddział psychiatryczny, szybko znajdą swój nowy dom.

castagir

2013-08-27, 18:43
Mogloby tez byc, ze pomieszczenie bylo malowane i okna zakleili plakatami, zeby sie nie pobrudzily coby nie robic sobie jeszcze wiecej roboty z odczyszczaniem szyb nie bylo. Potem oderwali robotnicy plakat aby wpuscic swiatlo i zostawili.
Ja pie**ole, tez mi wielki znak.
Dla mnie do wyglada bardziej na zly omen niz jakies objawienie i co szybciej bym wolal wybic to okno niz sie podniecac jakims krzywym konturem ryja.

A tak w ogole to pewnie jakies stare pielegniary pisuary sobie wykminily wykorzystac ten fakt, ze kiedys tam byly kaczki. Nakleily jakies gowno na okno i teraz cale te naiwne masy gawiedzi zjezdzaja sie aby polizac brudna szybe, na ktora zapewne niejeden pacjent sie zrzygal

karinawaw

2013-08-27, 18:45
Po czym stwierdzono ,że to Leszek? Równie dobrze to może być twarz mojego ojca O.o

Lord_Rzeźnik

2013-08-28, 01:12
Współczuję ludziom, którym teraz pod oknami będzie hałasować tłum wapna (wiekowego i/lub umysłowego). Polecam parę dobrych głośników + http://onlinetonegenerator.com/ . Ustawiamy na ~10000 Hz i mamy całkiem ryjącą banię broń przeciw tzw bydłu :p