18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

d-wade

2012-02-17, 11:35
@pieto90 no nie mów, że rząd nakłonił nieznaną młodą matkę ze Sosnowca by rzuciła dzieckiem o podłogę, a potem ukrywała prawdę by potem rutkowski odkrył prawdę i zaczął się kłocić z policją tylko po to by przestać mówić o ACTA. Ty naprawdę wierzysz w to?

Bialy_Mis

2012-02-17, 11:45
d-wade napisał/a:

@pieto90 no nie mów, że rząd nakłonił nieznaną młodą matkę ze Sosnowca by rzuciła dzieckiem o podłogę, a potem ukrywała prawdę by potem rutkowski odkrył prawdę i zaczął się kłocić z policją tylko po to by przestać mówić o ACTA. Ty naprawdę wierzysz w to?



Ale ludzie mają pomysły :homer: Może rząd nie nakłonił, żadnej młodej matki do zaj***nia swojego dziecka, ale pewnie było tak:

Tusk ogląda telewizje parę tygodni temu i słyszy o sprawie małej Magdy i już nad jego rudą główką pojawia się mała żaróweczka. Szybciutko sięga po telefon, dzwoni do TVN-u i mówi, żeby nagłośnić sprawę tak, aby zagłuszyć protesty w sprawie ACTA i żeby zwykli ludzie bardziej zainteresowali się tragedią małego dziecka, niż internetami. Gotowe. Nikogo do zabójstwa nakłaniać nie trza.

lemon43

2012-02-17, 11:46
Sosnowiec to inna galaktyka

pieto90

2012-02-17, 11:49
@d-wade, myślę, że tapsik Ci wszystko już wyjaśnił wyżej ;)

Merowing

2012-02-17, 11:53
a mój dziadek ze Sosnowca strącił nosem odrzutowca

Pa...........me

2012-02-17, 11:57
@d-wade, Tolkien byłby zadowolony z Twojej inwencji twórczej.

Takeda

2012-02-17, 12:08
d-wade napisał/a:

@pieto90 no nie mów, że rząd nakłonił nieznaną młodą matkę ze Sosnowca by rzuciła dzieckiem o podłogę, a potem ukrywała prawdę by potem rutkowski odkrył prawdę i zaczął się kłocić z policją tylko po to by przestać mówić o ACTA.



W jakim ty k***a świecie żyjesz człowieku?

d-wade

2012-02-17, 12:11
@PastTime no nie inwencja twórcza, poprostu przesadziłem z interpretacją Lecz wciąż nie wierzę by Tusk dzwonił do tefałenu by nagłośnić sprawę Magdy dla uciszenia przeciwników ACTA. Tak naprawdę myślę że Tusk ma w dupie tą sprawę z ACTA i dużo mniej się intersuje tym niż wy. Kieując się waszym tokiem myślenia to zła ustawa refundacyjna była próbą odwrócenia uwagi od tematu "mordu smoleńskiego".

thewhitestar

2012-02-17, 13:10
tapsik napisał/a:

Tusk ogląda telewizje parę tygodni temu i słyszy o sprawie małej Magdy i już nad jego rudą główką pojawia się mała żaróweczka. Szybciutko sięga po telefon, dzwoni do TVN-u i mówi, żeby nagłośnić sprawę tak, aby zagłuszyć protesty w sprawie ACTA i żeby zwykli ludzie bardziej zainteresowali się tragedią małego dziecka, niż internetami. Gotowe. Nikogo do zabójstwa nakłaniać nie trza.


Jaki ty jesteś k***a głupi... :homer:

BongMan

2012-02-17, 13:22
srokaty napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego ludzie robią bohatera ze zwykłego samozwańca (nie posiada stosownego wykształcenia, co prawda nie przeszkadza mi to ale ze swoim wiekiem mógłby nawet zaocznie zrobić, by uzyskać choć odrobinę profesjonalizmu), działającego niemal że sowieckimi metodami.



Może dlatego, że pomógł wielu ludziom. Choćby z poj***nej Norwegii ratował dzieci legalnie uprowadzone przez tamtejszą władzę. Poza tym, gdyby nie on, to Policja do teraz by szukała nieistniejącego porywacza...

iPoCoTaRejestracja

2012-02-17, 13:41
BongMan napisał/a:

Może dlatego, że pomógł wielu ludziom. Choćby z poj***nej Norwegii ratował dzieci legalnie uprowadzone przez tamtejszą władzę. Poza tym, gdyby nie on, to Policja do teraz by szukała nieistniejącego porywacza...



Taaa, Rutkowski tak zajebiście pomaga ludziom, że szok.

Cytat:

Z 15 uprowadzeń, przy których kręcił się Rutkowski, 4 zakończyły się zamordowaniem uprowadzonego. W żadnym z 15 przypadków detektyw nie zdołał zatrzymać sprawców ani nawet nie ustalił ich personaliów.



Nie wiem czy mogę, ale zaryzykuję i podam link do fajnego artykułu na temat pana "detektywa":

"Detektyw" Rutkowski

taziu

2012-02-17, 14:50
pieto90 napisał/a:

@UP- to że w świecie manipulacji istnieje takie coś jak dążenie do odwrócenia uwagi mas



Świat manipulacji, odwrócenie uwagi mas... pie**olisz farmazony a sam pewnie jesteś zagapiony w TV. Ocknij się, zacznij czytać prasę, porównywać informacje, podchodź do nich krytycznie, wyrabiaj własne zdanie, szukaj genezy, porównuj racje obu stron - póki co należysz do tej masy - dodałbym, że ciemnej.

pieto90

2012-02-17, 15:06
@UP hahaha, nie oglądam TV od dwóch lat, także twoja teoria legła w gruzach :D czytam info tylko w necie i RP, więc nie wiem o ch*j ci chodzi. Ja podałem fakty, ty żadnych argumentów i na tym kończy się twoje psioczenie :homer:

Kukła

2012-02-17, 15:33
hahahaha szacunek dla tego klauna??? chyba wam sie w dupach poprzewracało. Koleś poszedł na kilka kursów kreowania swojego imagu i szpanuje jak ludzie z CSI. Licencje, pozwolenia pozabierane i to ma być dedektyw. A o kontrakcie z superexpresem na wyłączność przekazywania inf nikt nie wspomina... wpadło do kieszeni jakieś 100 tys. Pozer z niego a nie detektyw.

Bialy_Mis

2012-02-17, 16:09
thewhitestar napisał/a:


Jaki ty jesteś k***a głupi... :homer:




To może jakiś argument skoro już twierdzisz, że jestem głupi synku.