18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Crysis 3 odprezajaca partyjka

trane1 • 2013-03-07, 16:26
Chwila odprężenia z nowym crysisem

maciej makuła aka wonzai

INOGIEKSA

2013-03-08, 15:24
może dlatego ludzie to oglądają, bo nie każdemu (mnie również) nie działa crysis 3. 1 i 2 też nie :(

WolframowyEugeniusz

2013-03-08, 16:23
Bo tempy ch*j z niego. Jeśli nosi się jakąś ciężką broń typu karabin cepidów tudzież wyrwie się stacjonarne działko, to wtedy nie można podejmować innych akcji, trzeba wyrzucić daną broń i dopiero można użyć czegoś innego na ten przykład k***a czołg (który tutaj ssie jajca, bo ten sk***ol jak nam przypie**oli, to śmierć od razu, a przynajmniej na ostatnim poziomie trudności, który i tak jest jakiś za prosty jak dla mnie). Ja żadnych bugów nie miałem, wystarczy napie**alać do niego, a potem strzelać w te jebitne czerwone części i tyle, proste.

Ne...........es

2013-03-08, 18:24
grafika to nie wszystko. niestety za duzo ludzi tego nie wie :(

Dalione

2013-03-08, 18:26
Uwielbiam te spiny i płacze bo ktoś wrzucił Wonzia, to nie jest rock, czy ch*jojo czy inne gówno, to jest przykład dobrego i starannego typa który dobrze montuje filmy i daje dużo rozrywki na streamach, a że pierwszy raz dostał pożądnego rage'a na sc2 i teraz drugi raz na crysis'ie, a nagrywa filmu już od chyba trzech czy czterech lat to naprawdę jest szok że przez tyle czasu nikt nie potrafił znaleźć nic co by go ośmieszyło, a teraz gimby tylko czekają na to na streamach.

Albo osoby które nawet nie wiedzą kto to jest, a komentują że "aa że to śmieszne bo przeklina" albo "ale to jest idiota, daje przykład gimbazie" ja pie**ole ludzie, zaczerpnijcie wiedzy zanim skomentujecie, bo aktualnie tylko Wy się ośmieszacie :) .


Tak bronię go, bo jest chyba jedyną osobą wartą uwagi na tym całym Polskim srutubie.

Ne...........es

2013-03-08, 18:28
pozatym pff grafa nie taka dobra tomb raider ma lepsza np.

McSzczery

2013-03-08, 19:25
wiewiors napisał/a:


Da się- można np. czytać bezsensowne komentarze ludzi, którym wydaje się, że są fajni. Można też posunąć się jeszcze dalej w beztroskim marnowaniu czasu i napisać komentarz. A potem co minutę sprawdzać, czy jesteśmy wystarczająco fajni, żeby zgarnąć piwo albo dwa.



To ciekawe masz życie.

Hasak

2013-03-08, 21:06
Jedyny streamer/youtuber opowiadający o grach którego warto oglądać, elokwentny i rzetelny. Rage śmiszny i doskonale rozumiem Wonza, bo Crysis 3 to taki k***a chłam, że szkoda słów.

Tak czy inaczej, dla Von Zay'a piwo zawsze.

Browi

2013-03-08, 22:58
Że niby Maciek jest spokojny i rzadko przeklina? błagam was. On po prostu usuwa materiały z archiwum twitcha w których przeklina a na youtube ich nie wrzuca, cała tajemnica.