18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cross RPG

TsenAng • 2010-09-19, 23:05
Diablo 3 będzie miało godnego konkurenta...


RastaSoldat

2010-09-19, 23:22
ty to jesteś rozkminator

mi...........ee

2010-09-20, 08:33
Ci ludzie przeszli w zyciu wiecej niz wy barany, od niedawna zaczalem zauwazac ze nie mialem racji kiedy tez sie smialem z takich ludzi ale teraz widze ze banda sa ci ktorzy sa przeciwko im, zero kultury i szacunku dla czlowieka, kompletnie zdemoralizowane spoleczenstwo, mam dopiero 20 lat i martwie sie o swoja przyszlosc w kraju gdzie nikt nie ma zadnej moralnosci, co myslicie ze Komor ze swoim PO wam zagwarantuje przyszlosc ? ludzie ktorzy nawet nie szanuja swojego narodu ? myslicie ze ludzie ktorzy nie maja szacunku nawet dla zmarlego prezydenta<nie wazne czy byl zly czy dobry> zagwarantuja wam lepsze jutro ? jesli tak to zyjcie nadal w takim przekonaniu, ciekawe chocby nawet jak nasz obecny rzad pomagam osobom ktorych dotknela powodz? pewnie zadni z was jej nie doswiadczyli skoro siedzicie przed swoimi niezalanymi komputrami, znam poszkodowane osoby i wiecie co, wszyscy maja ich w dupie, szykujcie sie na nowe podatki, na wspaniale korzysci 'uni europejskiej' zainteresujcie sie troche polityka, rzadem w ktorym kucharka z przedszkola moze zostac ministrem sprawiedliwosci, nie jest tak pieknie, a jesli macie zamiar zyc w tym kraju normalnie to jednak trzeba troszke podejscie zmienic.
ps. wiem pomyslicie ze mi odj***lo, ale tak, siadlem ktoregos dnia, zainteresowalem sie troszke polityka, pomyslalem co jest w zyciu wazne i stanowczo mowie dosc...a pomyslec ze jeszcze miesiac temu sam bym smial sie z tego 'krzyza'... :)

mk...........om

2010-09-20, 08:45
a czy ktoś mówi że polityka PO jest taka wspaniała? Gówno prawa, to wszystko jedno bagno. Jasne że nie zagwarantują nam przyszłości, jasne że każdy chce się nachapać i dobro szarego człowieka jest daleko z tyłu priorytetów.
ALE NO k***A, jeśli trafia się nam coś tak cholernie żałosnego jak obrona krzyża, to aż szkoda się z tego nie śmiać. I się śmieję! Piwo za drużynę na przekór mikezee. To jest sadistic i pocałujta wójta skoro nie potraficie z tego szydzić.

NiGhtWiSh

2010-09-20, 08:48
@mikezee: żal mi cię, młody chłopcze. Ale zmazy nocne kiedyś miną i staniesz się mężczyzną. I przestaniesz opowiadać takie głupoty...

Suka_Blyat

2010-09-20, 09:02
@mikezee
Eee my tu nie debatujemy o polityce tylko się śmiejemy z krzyża, jest jednak lekka różnica. Mówisz, że PO jest ch*jowe- masz rację, ale także PIS, SLD i inne partie myślą tylko nad tym jak zarobić a się nie narobić. IMO w Polsce mamy taką sytuację, że ciężko wybrać dobrą partię polityczną więc trzeba wybrać mniejsze zło w tym przypadku wygrało PO. Może podniosą podatki, może podejmą inne badziewne decyzje za co 99% Narodu ich zjebie jak psa, ale no co... Kaczyński święty (chociaż kto wie) nie jest i wyobraźmy sobie rządy Kaczyńskiego: ustawiałby krzyże, budował pomniki, w szkołach uczyliby o historii życia Leszka 5h/tydzień. Poza tym na ch*j nam prezydent, który odpie**alałby szopki godne przedszkola (z resztą i tak robi jadąc na PO bo mu się nie udało zostać prezydentem, a bardzo chciał :) ) Za władzy PIS było chyba najwięcej afer, nieporozumień, sprzeczek przez tą partię wywołanych.
Mówisz jeszcze, że ci ludzie przeszli więcej niż My, barany, ale ch*j z tym. Może i przeszli kiedyś (czas przeszły), a skąd wiesz co my przejdziemy w przyszłości co się stanie z naszym krajem. W Polsce brakuje jeszcze tylko muzłumanów do szczęścia jak na zachodzie, więc wszystko przed nami :> A tak w ogóle to ci ludzie walczą o krzyż bo im ojciec dyrektor Tadeusz R. w porozumieniu z Jarkiem kazał to walczą bo inaczej do nieba nie pójdą i ch*j. Trza "oddać kszyż mjastu" nie?

TsenAng

2010-09-20, 09:17
@Mikezee, ależ się oburzasz chłopie... sam jestem za PISem ale to nie znaczy że nie mogę mieć dystansu do świata... szanuje kościół ale to jest SADISTIC- tutaj się śmiejemy ze wszystkiego, kminisz? Weź stary daj na luz...

.:...........:.

2010-09-20, 09:19
TsenAng napisał/a:

sam jestem za PISem


Sam z siebie niezależnie czy inne osoby wywarły wpływ na Ciebie?

Gienek2

2010-09-20, 09:33
to pokemony sa nie ludzie

Patriot91

2010-09-20, 09:36
@mikezee
Większość tych ludzi którzy tak wiele przeszli , jeszcze 30 lat temu zapie**alało w czerwonych krawatach i należeli do PZPR. Teraz poglądy całkowicie im się zmieniły i próbują być świętszymi od Pana Boga, a te osoby które dotknęła powódz w większości przypadków wiedziały gdzie stawiają domy, ponieważ ziemia na terenach zalewowych jest dużo tańsza , a nawet wtedy nie przyszło im do głowy się ubezpieczyć. Poza tym przyjrzyj się ludziom którzy byli blisko Lecha , 3/4 z nich to ludzie po zawodówkach, powybierani z najgłębszych zadupi Polski według starej komunistycznej reguły : mierny, bierny ale wierny.

TsenAng

2010-09-20, 09:36
Sam z siebie, nie idę za modą głosowania na Bronka i nie daje sobie trzepać po kieszeni dla tej bandy... Właściwie to zawsze idę pod prąd, jeśli uważam to za słuszne, nikt nie musi szanować moich poglądów, ważne że nie kłócą się z moim sumieniem.

donmajkelo

2010-09-20, 10:02
Przyjechali z PGR, trafili do RPG

klaciorz

2010-09-20, 10:10
donmajkelo napisał/a:

Przyjechali z PGR, trafili do RPG




ja rozumiem, że chciałbyś dostać dużo piw, ale aż tak perfidnie to nie musiałeś kopiujwklejkować tego cytatu.

greesha

2010-09-20, 10:46
"moda glosowania na Bronka" no prosze Cie...

To brzmi jakbys byl jedynym slusznym medrcem i uwazal wszystkich innych za baranow bez wlasnego zdania...

A ja akurat od lat juz jestem za Korwinem. ^_^

TsenAng

2010-09-20, 10:54
@Greesha, niee, po prostu nie lubię ludzi którzy nie wiedzą co mówią- Panu Gafeuszowi każdy chyba zdrowy człowiek by podziękował, nie nadaje się na polityczenie, Jarkacz też, mimo że za PISem stoję... Ci ludzie to skostniała ekipa, przydałaby się jakaś świeża krew.
A Korwin do czasu mówił bardzo mądrze, do momentu aż nie wyśmiewał niepełnosprawnych dzieci, sorry, dla mnie człowiek który robi coś takiego jest ścierwem.