18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Creepypasta: Zagrajmy w Grę

M00nSpeLL • 2012-09-10, 17:43
Film autorstwa tego samego pana co "Opowieści o creepypasta".Nie jest tak straszne jak wspomniany wcześniej filmik mimo to warto obejrzeć :samoboj:


se7en

2012-09-11, 21:05
do efukta go, sprawiłby się we wstawkach głosowych.

BulletTime

2012-09-11, 21:42
"berli briczing"??? jak już to "berli brifing"

BarelyBreathing.exe tworzy się poprzez przekopiowanie tekstu z plików po otwarciu ich notatnikiem do jednego pliku, jeśli kogoś to interesuje. Ale te pliki niesamowicie ciężko znaleźć, mam 2 i nie mam pojęcia czy to autentyki...

slaiter

2012-09-11, 22:15
Połączyłem te 7, od jutra idę na 6 rano do roboty jako kardynał....

konował

2012-09-11, 22:15
Oczywiście tona głosu jak by od rana kupe nie zrobił.

al...........10

2012-09-11, 23:31
Hyhy, zawsze mam ustawiony ekran w taki sposób, że widzę co jest za mną, ch*j mu w oko :-> W ogóle to przypomniał i pewien fragment z książki Sapkowskiego:
"Ktoś wam powiedział, że jeśli zmrużycie oczy i wysuniecie w przód dolną szczękę, będziecie wyglądać po męsku, mężnie, dostojnie i groźnie? Nabrał was ten ktoś. Wyglądacie na kogoś, kto od tygodnia nie miał szczęścia porządnie się wysrać!"
Ten facet tak brzmi...


Słyszałem o creepypaście w formie tekstowej właśnie w tym klimacie - jakaś tam opowieść i na końcu całkiem z dupy "nie oglądaj się za siebie". Jeśli ktoś to zna to bardzo proszę o podesłanie linka albo całego tekstu, może być na PW.

kotorminator

2012-09-12, 14:53
"są rzeczy w sieci których nie chcemy oglądać" Ten film reprezentuje te "rzeczy".

terminator_ninjy

2015-10-24, 23:05
Mniej więcej w połowie filmiku jak lektor mówi o melodii z pokemonów i niskich częstotliwościach polecam zapoznanie się z teorią standaryzacji muzyki do częstotliwości 440Hz przy czym maczali palce Rockefeller'owie. W skrócie: z ich inicjatywy ok. 50 lat temu zmieniono standardowy naturalny strój instrumentów muzycznych z 432Hz na 440Hz, mimo sprzeciwu muzyków z całego świata. Tematy pokrewne cymatyka, illuminaci w przemyśle muzycznym, częstotliwości solfeżowe