18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CountryBall - sytuacja na Ukrainie

skibielec • 2014-03-02, 18:51



Szukałem nie znalazłem.
Tak zaj***ne z pewnej strony :lol:

Magsurf

2014-03-02, 18:57
Jak ja tych polandboli k***a nienawidzę.

osa79

2014-03-02, 19:02
gdyby Zimny Lech żył to -

"Ten przewybitny mąż stanu, gdyby żył, co słusznie podkreślają najwybitniejsi świtowi eksperci, nie dopuściłby do takiej sytuacji. Już w Gruzji pokazał co może, zatrzymując własną piersią na granicy hordy rosyjskie które na widok tak przewielebnego męża, jaśniejącego swoim majestatem i mocą niby wschód słońca na niebie padły na kolana i z wyciem "Hospody, pomyluj" rzucały broń a same salwowały się ucieczką. Gdyby ów mąż pojawił się teraz na Krymie marynarze rosyjscy skakali by w panice z pokładów okrętów i wpław uciekali do matuszki Rossiji, zwłaszcza gdyby usłyszeli mocny jak dzwon głos owego strasznego wojownika "Spieprzać dziady"....

azamad

2014-03-02, 19:33
@osa79
Jak ja czegoś takiego k***a nienawidzę...
Kaczyński jako jedyny miał wtedy jaja żeby powiedzieć jak jest w Gruzji. Teraz kogo masz jako prezydenta?
Faceta, który nie potrafi poprawnie pisać. Ludzie go wybrali bo jakaś głupia c**a z TV i go popierała. Mam w dupie co chciałeś osiągnąć tym wpisem. I tak to jest ból dupy i możecie mi wstawiać zdjęcie maści.

Ptoon

2014-03-02, 19:46
@osa79
Jak czytam twój komentarz to nie wiem czy płakać nad twoją głupotą czy podziwiać Putina.
Rosja najeżdża na kraj, któremu sama gwarantowała niepodległość. Wpływa do Ukraińskich portów statkami z floty bałtyckiej (czyli wszystko było zaplanowane) i szykuje się nam wszystkim niezły rozpie**ol, a ty ciśniesz po gościu, który umarł 4 lata temu i jako jedyny miał jaja, żeby głośno krzyczeć jak niebezpieczna jest polityka Rosji. To jak tak popierasz imperialne zapędy Rosjan, to ja proponuje żebyś wypie**alał do Rosji ssać dupę Putinowi. Chociaż pewnie ty byś chciał to robić z Polski, nie? Tak jak to można było w PRL-u.
Mnie osobiście Kaczyński nie obchodzi, ale ciśnięcie po nim z dupy w temacie o imperialistycznych zapędach Rosji, pokazuje jak bardzo masz naj***ne w głowie i jaką opcję reprezentujesz.

Nie jestem wyborcą PiS-u, ale jestem sprawiedliwy w osądach i gość miał wtedy rację...

Komaryt

2014-03-02, 19:55
nie wiem czy tutaj komus chodzilo o Polske czy o Monako... Domyslam sie, ze o Polske, wiec ten kto to zrobil jest kretynem.

Sushy

2014-03-02, 20:15
@up, nie wierze, że ktoś jeszcze nie zna układu kolorów polandballa :krejzi:

raf-ret

2014-03-02, 22:36
ciekawe co za geniusz to bazgrał i odwrotnie barwy dał

satan696

2014-03-02, 23:34
Nowocioty placza o kolory polski c:

ahmatw

2014-03-02, 23:36
Dlaczego Monaco ma pomagać Ukrainie?

Black-Sheep

2014-03-02, 23:48
Kaczyński ch*ja mógł i ch*ja zrobił, a pojedyncze ogarnięte wypowiedzi znajdziesz i u Tuska i Millera.

Sigonek

2014-03-02, 23:48
Co wspólnego z tym całym zamieszaniem ma Indonezja ?

GROMTALL

2014-03-02, 23:57
@allup
Polska ma odwróconą flage na specjalnie. Kiedyś twórca się pomylił/zrobił to na specjalnie i wszyszcy zaczeli go jechać że to zrobił i teraz to robi na specjalnie.

Komaryt

2014-03-03, 00:01
satan696 napisał/a:

Nowocioty placza o kolory polski c:




taka tam "starociota" ...