18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Counter Strike SOURCE FragMovie[PL]

TheSxW • 2012-03-17, 01:14


Moim zdaniem najlepszy FRAGMOVIE jakie widziałem a dlaczego ... hmmm bo tylko Polacy graja :D

polecam zobaczyć warto najlepsze sceny z AVP/DE i P90 (3:35) :D największe sieczki :D

pakicito

2012-03-17, 14:06
ladnie te boty ponazywane i jeszcze na easy ustawione, zeby to nie zabily naszego herosa z pistoletem

kokofon

2012-03-17, 15:32
Tylko cioty graja w cs, bf itd ... prawdziwy facet pyka w quake

Infit

2012-03-17, 16:22
ch*j z quake-iem, ut i halo rządzi :D

Peso4

2012-03-18, 01:41
ten portal serio schodzi na psy...
jak nie miljard ebanych kompilacji to filmiki z gier...
won na yt z tym shitem

ValvePlsFix

2012-03-18, 02:05
nie widac skilla przez slaba jakosc i niepotrzebne przeszkadzajace efekty...

Allin23

2012-03-18, 02:11
już o tym że co to tu k***a robi, to inni pisali - ale żeby robić holiłudy jak komuś kille weszły i z 300 meczy pozlepiał?

E-sport mastah, i tak ch*ja w życiu znaczysz tym esportem. Rower weź, albo wędkę. Na takiego alpinistę to inni nie znając tematu popatrzą i powiedzą twardy typ - a tu co? pikselem w piksel trafia! no szaacun!

pakicito

2012-03-18, 02:33
@peso4
rozpie**alaja mnie komentarze od gosci co maja 2 posty na krzyz

Allin23

2012-03-18, 02:46
koleś ponad rok temu dołączył (założył konto, mógł być dużo wcześniej), a ty go tyrasz, że mało pisze... w ch*j przemyślane - do tego jakby racji nie miał...

Założyłeś swój profil prawie w tym samym czasie, co on, właśnie zobaczyłem. Brawo.

avalanch

2012-03-18, 08:14
CS to gra dla ciot i nolifów :D fajnie że ludzie zarabiają na tym w e"sporcie" ale k***a kogo to interesuje na sadolu ?

dback

2012-03-18, 08:51
CS Source jest po prostu świetne! Nie mogę do tej pory pojąć dlaczego headshoty są tylko wtedy kiedy się strzela w stopy - w głowę wywalisz cały magazynek i nawet ranny nie będzie.

quakelive.com

Pa...........me

2012-03-18, 08:57
Większość FPSów to bezmyślne nak***ianie z odrobiną refleksu i obeznania z grą, tak to żaden teamplay, może i są drużyny, ale i tak nie ma jakiejś specjalnej taktyki, hordą zalejesz każdego, najwyżej zaliczy się glebę i tak każda runda, nic nadzwyczajnego - równie dobrze można robić turnieje drużynowe w celności podczas szczania.
Oczywiście są takie gry które bardziej mobilizują ludzi do współpracy, już sam Wolfenstein: Enemy Territory był minimalnie utrudniony pod względem profesji, ale to i tak sprowadzało się do grania medykiem na morfinie tankując panzerfausty.

Ka...........ry

2012-03-18, 09:40
Cytat:

CS to gra dla ciot i nolifów



avalanch - to akurat gra w sam raz dla ciebie wtedy.

makabrax

2012-03-18, 11:20
dobra patrzcie, dostaniecie skrzynkę browarów jak popodkładacie nam się z 10razy żebyśmy mieli super pro 1337 frag movie...
sorry ale jak widzę takie coś gdzie koleś owni wszystkich, a przeciwnik nawet 1nego strzału nie oddał to coś mi śmierdzi ustawieniem...

beziko

2012-03-18, 11:39
Dla mnie fragmovie to ch*jnia z grzybnią. Większość tego ścierwa jest ustawiane, dodają kilka efektów i ludzie myślą, że zajebiście w to grają. W tym filmiku wyraźnie widać, że to jakieś przechwałki, a sam filmik nie jest ciekawy, wstawiający chyba 1 raz widzi fragmovie, mówiąc Moim zdaniem najlepszy FRAGMOVIE.

Chciałem też dodać, że na full auto z M4 w dodatku z bliska nie jest trudno zabić. W dodatku, jak przeciwna drużyna to jakieś p*zdy.

bobic_999

2012-03-18, 12:11
a co mnie interesuje ten j***ny macius z klanu trzy razy na dzien wchodza filmiki z nim i ma 500 piw i sobie mysle jak mozna mu wystawiac piw sadol z przed dwoch lat jak by byl to by macius dostal 20 piw i zostal zjechany z blotem a skill w tej jest wysoki jak nie wierzycie to sobie zagrajcie i zobaczymy czy to takie proste goscie maja lepszy refleks niz 70% spolecznosci sadola