18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś z emiratów arabskich..

Halman • 2022-05-07, 14:58

tym kozojebcom jednak prowadzenie wielbłądów lepiej wychodziło...


maxkulczyk

2022-05-07, 15:11
Tylko idiota w takiej sytuacji nie zjedzie na pas boczny , bo pewnie sie idiota bal felge k***a uszkodzic zjezdzajac 10m na flaku, co za tepy ch*j.

alucard321

2022-05-07, 15:16
maxkulczyk napisał/a:

Tylko idiota w takiej sytuacji nie zjedzie na pas boczny , bo pewnie sie idiota bal felge k***a uszkodzic zjezdzajac 10m na flaku, co za tepy ch*j.



A drugi tępy ch*j pewnie z nosem w telefonie

Quassar

2022-05-07, 15:24
maxkulczyk napisał/a:

Tylko idiota w takiej sytuacji nie zjedzie na pas boczny , bo pewnie sie idiota bal felge k***a uszkodzic zjezdzajac 10m na flaku, co za tepy ch*j.



A co jeśli faktycznie auto mu sie zj***ło na kiput i nie dało rady już nim zjechać gdziekolwiek .
Nie mniej debil z tyłu powinien ewidentnie widzieć że auto stoi przed nim pewnie siedział na srajfonie i oglądał gówno z tik-toka , albo sam nagrywał podczas jazdy jakieś bzdety.

Zasysacz

2022-05-07, 15:37
Z emiratów rzadko jakieś vidjo .

maxkulczyk

2022-05-07, 15:50
Quassar napisał/a:

A co jeśli faktycznie auto mu sie zj***ło na kiput i nie dało rady już nim zjechać gdziekolwiek .
Nie mniej debil z tyłu powinien ewidentnie widzieć że auto stoi przed nim pewnie siedział na srajfonie i oglądał gówno z tik-toka , albo sam nagrywał podczas jazdy jakieś bzdety.



przecież ewidentnie zjechał prawie na prawy pas po wystrzale opony a później jakimś cudem znalazł się na swoim pasie zamiast zjechać na skrajny , spostrzegawczość nie boli ! :D

psycholll

2022-05-07, 18:33
te dwa pasy na lewo co jest pęknięcie w drodze - Przysięgam, myślałem że mam uj***ny monitor i próbowałem to palcem zetrzeć

Zasysacz

2022-05-07, 19:26
psycholll napisał/a:

te dwa pasy na lewo co jest pęknięcie w drodze - Przysięgam, myślałem że mam uj***ny monitor i próbowałem to palcem zetrzeć



Ja tez z początku myślałem że mi ekran pękł na telefonie no i nie myliłem się :-/

marcino_zly

2022-05-07, 20:32
Zajebiście że mają tam tak szerokie te drogi ...
Uuu hehehe

Rob3rt88

2022-05-07, 22:29
male info, tam woda jest drozsza od paliwa. srednio 1 galon paliwa kosztuje co najtansza woda litrowa w supermarkecie :D

dlatego poj***ni tak sa tam... pija wahe zamiast wody :D

baronturbina

2022-05-08, 14:34
Wielbłądy się zbuntowały bo w dupę od szmatoglowych dostawały. Wiec przesadzili się na stalowe rumaki.