18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Coś wspólnego

Profx5015 • 2018-01-23, 15:01
Kawał po angielsku, bo inaczej traci trochę sens i zajumany od belgijskiej blondyny, Laury Laune, trzeba przyznać, ma poczucie humoru :-)

"What do sneakers and Jews have in common? They’re more common in 39 than 45"

kalijanek

2018-01-23, 16:49
nie rozumiem, ch*j ci w dupe

retromaniek

2018-01-23, 17:05
- Co mają trampki i żydzi wspólnego?
- w 39 (rozmiarze i roku) były (byli) powszechniejsi niż w 45 (rozmiarze i roku).

Gharotief

2018-01-23, 18:28
>2018
>nie znac angielskiego w stopniu komunikatywnym

Patologia.

bleblebator1

2018-01-23, 20:47
Gharotief napisał/a:

>2018
>nie znac angielskiego w stopniu komunikatywnym

Patologia.


Część użytkowników sadola pamiętaj jeszcze przedmiot "gawarit po ruski". Innej opcji nie było

żmij

2018-01-23, 21:41
bleblebator1 napisał/a:


Część użytkowników sadola pamiętaj jeszcze przedmiot "gawarit po ruski". Innej opcji nie było



Nie pie**ol głupot. Uczyłem się dwóch języków. Od czwartej klasy podstawówki do końca liceum.

ValvePlsFix

2018-01-23, 21:56
Kiedyś w szkołach uczyli np. tylko niemieckiego. Na wsiach dalej chyba tak się uczy. Na szczęście te czasy już mijają, nie damy się zeszwabić.

ToPrzeciezJa

2018-01-24, 13:13
@up 18 lat temu mieszkając na wsi miałem angielski, więc nie pie**ol jak się nie znasz..

janlew

2018-01-24, 13:38
ToPrzeciezJa napisał/a:

@up 18 lat temu mieszkając na wsi miałem angielski, więc nie pie**ol jak się nie znasz..


Był niemiecki, zero angielskiego, potwierdzam. Tyle że 25 lat temu. Ale tak było chyba głównie na zachodzie Polski.

siwybis

2018-01-24, 17:00
W podstawówce miałem Rosyjski i Niemiecki ale również uczciwie wykładaną Historię czego konsekwencją była nienawiść do obu. Słowniki szkolne z tych języków były ręcznie, starannie i z wielkim wyczuciem stylu, ozdabiane niezliczonymi portretami męskiego ku*asa, na chyba wszystkie możliwe sposoby i techniki. Angielski pojawił się dopiero w LO ale prawda jest taka że człowiek umie czego się sam nauczył.

Cara_Al_Sol

2018-01-24, 17:15
Znowu ból dupy typów, co nie nauczyli się podstaw angielskiego?


bleblebator1

2018-01-24, 20:49
brauza napisał/a:



Nie pie**ol głupot. Uczyłem się dwóch języków. Od czwartej klasy podstawówki do końca liceum.


A pamiętasz stan wojenny? Bo ja tak. Jak szedłem do ósmej klasy podstawówki to jaruzelskiego na prezydenta wybierali, pamiętam jak dziś, oglądałem w telewizji. Przeszedł większością trzech głosów.
I od piątej klasy podstawówki uczyłem się ruskiego, od siódmej niemieckiego

PhantomMask

2018-01-24, 20:54
Gharotief napisał/a:

>2018
>nie znac angielskiego w stopniu komunikatywnym

Patologia.


Wyobrażasz sobie, że nie wszyscy popie**alają tutaj na 8smą do szkoły i mają lekcję ang. ? Albo pracują w zawodach gdzie nie wymaga się języka ? Nie zmywają garów w UK ? Nie sortują śmieci z murzynami przy taśmie gdzieś na obrzeżach Londynu ?

JezTuptajacyNoca

2018-01-24, 22:26
ToPrzeciezJa napisał/a:

@up 18 lat temu mieszkając na wsi miałem angielski, więc nie pie**ol jak się nie znasz..



A ja przez całą podstawówkę i gimnazjum nie miałem, bo mieszkałem we wsi, w której nauczycielowi angielskiego płacili tyle, że każdy wolał sp***olić za granicę (co nie zmienia faktu, żę nauczyłem się go na własną rękę).

Więc murzyński ch*j Ci w dupę za gwiazdorzenie.

Mors_Nigra

2018-01-24, 22:31
Rzecz w tym, że angielski jest tak wszechobecny, że aby nie podłapać go w podstawowym nawet stopniu to trzeba albo być idiotą albo unikać go jak plagi i przy każdym możliwym kontakcie dosłownie uciekać... czyli być idiotą.