18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś więcej

Rabel • 2011-12-23, 23:03
Nie ma dla mnie chyba większego motywatora, niż ten człowiek. Jestem zdania, że gdyby ludzie na jakiś czas zamienili się z nim miejscami, nasz świat wyglądałby zupełnie inaczej...


majk37

2011-12-24, 14:24
piwko6
Racja - im więcej się zastanawiasz tym bardziej popadasz w depresję. Myślisz, że tak nie miałem? Miałem i to bardzo poważnie. ALE po takim doświadczeniu wiesz czego chcesz - chcesz być szczęśliwy. I tak, można żyć tandetnie, ale szczęśliwie. I oto cały cens - być szczęśliwym, ale mieć także świadomość, że głębiej w tym temacie szczęścia nie ma... Co dalej? Trzeba żyć, cieszyć się i nie marnować żadnej chwili.

Ten filmik to taki bodziec, który ma ruszyć mózgownicą. Bo nie oszukujmy się - większość ludzi to debile i nigdy sami od siebie nie zaczną się zastanawiać "o co w ogóle kaman". Mają zbyt proste życie, zbyt proste problemy żeby zobaczyć ogrom tego tematu. A taki filmik może ich nieco zmotywować...

malarz666

2011-12-24, 14:27
A mnie ch*ja obchodzi kaleka gdzieś na końcu świata. Bo to tylko on tak wygląda na całym świecie? Założę się, że jest pełno kadłubków, tylko nie każdy ma tyle kasy, żeby sobie kupić zajebisty wózek i nim popylać przez miasto i większość pewnie leży w domu pod opieką starej matki.

ŻukIAmbrozjaWjednym

2011-12-24, 14:59
majk37 napisał/a:

. Żyjecie debilnymi problemami, a sens - SENS - odkryjecie jak będziecie mieli 75 lat. Taka jest prawda.



masz chociaz 75lat?

majk37

2011-12-24, 15:30
Grand69 napisał/a:



masz chociaz 75lat?


Czytaj dokładniej to może najpierw "zrozumisz", a później zrozumiesz...

Cerny

2011-12-24, 16:27
To musi być człowiek o na prawdę złotym sercu. Chciałbym, cholera, żeby ludzie w końcu pospolicie się ruszyli i porzucili małostkowość, zapomnieli o krótkowzroczności. ;)

Btw. widzę, że film był nagrywany z pomocą Jimmiego Wonga. Polecam przejrzeć jego kanał na YT, bo to łebski gość jest.

BongMan

2011-12-24, 19:11
majk37 napisał/a:

- SENS - odkryjecie jak będziecie mieli 75 lat.


Obawiam się, że dzięki usilnym staraniom naszej służby zdrowia, mało kto z nas tego wieku dożyje...

Colossus

2011-12-25, 01:46
piwko6 napisał/a:



A pie**olisz. Niektórzy się zastanawiają i to się kończy depresją. Lepiej żyć sobie w tym swoim debilnym świecie z debilnymi problemami niż rozj***ć sobie psychikę zastanawiając się na sensem swojego istnienia. Nie można szukać sensu bo życie ma taki sens, by je przeżyć i umrzeć. Więc o co chodzi? mam się zastanawiać nad czymś po obejrzeniu tego filmiku? Mówisz tak jakbyś sam miał tandetne i żałosne życie, wyrzucasz tutaj swoje żale. Jedynym sensem jest szczęście, mogę żyć tandetnie ale szczęśliwie.



I tutaj się k***a zgodzę, jaki sens do ch*ja ? No dobra, każde życie ma jakiś tam sens, ale jaki ? Życie jest po to, żeby je przeżyć. Jaki sens ma życie świni ? Taki żeby dobrze smakowała ?
Czym jest ten sens życia ? Przeciętne życie wygląda tak, że znajdujesz żonę/męża(zależne od płci homofoby) i tak se żyjesz, aż nie jebniesz kiedyś na zawał. To ma być ten sens życia ?

rune323

2011-12-25, 02:22
majk37 napisał/a:

Prawda jest taka, że (prawie) żaden z Was po obejrzeniu tego materiału nie zastanowi się nad swoim tandetnym, żałosnym życiem. Zobaczycie, uśmiechniecie się i scrollujecie dalej... bo macie to gdzieś. Żyjecie debilnymi problemami, a sens - SENS - odkryjecie jak będziecie mieli 75 lat. Taka jest prawda.



Scrolluje sobie dalej bo nie oglądałem i moje życie nie jest żałosne , ani tandetne , nie mierz wszystkich swoją miarką .

or...........ok

2011-12-25, 07:33
Dobrze, że go skurcz nie złapał

Cy...........rg

2011-12-26, 17:21
Szuka sensu życie, bo nigdy sobie nie zmarszczył freda, prawda chłopcy?!

beno1

2011-12-27, 15:57
Obok Adolfa Hitlera, Josefa Fritzla, Matki Boskiej i Jana Pawła II jest jedną z tych osób którą się inspiruję.

So...........nd

2013-03-03, 11:44
Tyle rzeczy robi pomimo przeciwności. Za to szacun... ale ciekawe* czy podetrzeć sobie po wyjściu z kibla też potrafi? :kloc:

Rozbroił mnie swoim dystansem do siebie, gdy było zimno i powiedział, że nie czuje rąk ;-)

*nie, nie chcę o tym wiedzieć; pytanie retoryczne :szczerbaty:

Lolo18

2013-03-03, 11:56
Było już do ch*ja!

2HardBlazin

2013-03-03, 13:11
@up
zaraz warna wyłapiesz

Lolo18

2013-03-03, 13:32
Cytat:

PFFF