18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś

~_Yarko_ • 2024-04-05, 00:49

Przyszło, ukradło przesyłkę i odeszło.

TwójCzarnyPan

2024-04-05, 10:09
rodziu1981 napisał/a:

Paczkomaty im wyslac


Są, ale też są okradane w podejrzany sposób, być może przez samych kurierów. Zamawiałem trzy przesyłki z Amazona, w skrytce każdy worek był otwarty. Dwa z trzech puste, w trzecim był tani kabelek, ten zostawili. Żadnych śladów włamania.
Na szczęście Amazon zwraca kasę.

Adameck

2024-04-05, 10:35
Amerykańska Buka...

korowiow777

2024-04-05, 11:36
Jakieś to fejkowate. Kamera śledzi typa w worku a w drzwiach widać jakby ktoś stał - widac sylwetkę człowieka i ruch ręką.

balcerek

2024-04-05, 13:25
coś czarnego

Avocado

2024-04-05, 13:39
Jprdl hahahahaha :lol:

majeńka

2024-04-05, 13:57
TwójCzarnyPan napisał/a:

Są, ale też są okradane w podejrzany sposób, być może przez samych kurierów. Zamawiałem trzy przesyłki z Amazona, w skrytce każdy worek był otwarty. Dwa z trzech puste, w trzecim był tani kabelek, ten zostawili. Żadnych śladów włamania.
Na szczęście Amazon zwraca kasę.

Mieszkasz w Chameryce? Bo u nas przez InPost nie okradli mojej przesyłki ani razu; kupuję tak z 1-2 razy na miesiąc więc pewnie >100 przesyłek miałam. Była tylko raz pomyłka: miały być 2 przesyłki w skrytce były 3, że czekałam też na coś innego wzięłam bez myślenia, okazało się że przesyłka była cudza. Jako przykładny obywatel poszłam pod adres na przesyłce i położyłam koło drzwi (był tam taki ogrodowy ganek tak więc nie było widać przesyłki z ulicy więc nikt nie powinien ukraść).

Za to Poczta Polska Sasińska gubi przesyłki, ale dlatego właśnie nikt już z nich nie korzysta.

TwójCzarnyPan

2024-04-05, 15:50
majeńka napisał/a:

Mieszkasz w Chameryce? Bo u nas przez InPost nie okradli mojej przesyłki ani razu; kupuję tak z 1-2 razy na miesiąc więc pewnie >100 przesyłek miałam. Była tylko raz pomyłka: miały być 2 przesyłki w skrytce były 3, że czekałam też na coś innego wzięłam bez myślenia, okazało się że przesyłka była cudza. Jako przykładny obywatel poszłam pod adres na przesyłce i położyłam koło drzwi (był tam taki ogrodowy ganek tak więc nie było widać przesyłki z ulicy więc nikt nie powinien ukraść).
Za to Poczta Polska Sasińska gubi przesyłki, ale dlatego właśnie nikt już z nich nie korzysta.


Mieszkam w UK, w Ameryce bywam. W UK też kradną sprzed drzwi, poczta o tym wie ale i tak debile zostawiają wszystko na wycieraczce. Za to Amazon wprowadził kody, które dostajesz mejlem i trzeba podać kurierowi, inaczej paczki nie może wydać. Kurier ich nie zna, wprowadza do terminala i dostaje odpowiedź dobry czy nie. Dobre rozwiązanie, dzięki temu nie kradną ani kurierzy, ani sąsiedzi.

Zasysacz

2024-04-05, 23:42
Pewnie i tak czarny to po co mu ten worek na łbie? XD