18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś słabo pachnie ta choinka

~Angel • 2017-12-26, 13:14
ale jest na to sposób



Teraz pachnie typowym polskim lasem przez który przewinęła się pielgrzymka do Częstochowy.

Tom9310

2017-12-27, 20:21
Widzicie do niczego nie nakłaniam ani nic nie chcę idealizować. Ale zobaczcie taka ot choinka - zwykłe ozdobione drzewko, ale jest symbolem Świąt dla Chrześcijan na całym świecie. I tylko co chciałem napisać to to że ten kolega i tak nie poniesie za to żadnych konsekwencji itp, Ale wiecie co, Dla mnie Ten gość jest skończonym idiotą i debilem ponieważ wie dobrze że żadne konsekwencje Go za to nie spotkają. Gdyby ta c**a pierdnęła na Koran to może dałbym piwko za dość ryzykowny popis a tak to chuuuj mu w dupę :)

Jorgen88

2017-12-27, 23:32
piwo na pocieszenie

silvsky

2017-12-28, 06:28
remi1982 napisał/a:

Czasem trafiam na jakiś materiał i myśle sobie, a wrzuce na sadola. Ale po chwili nachodzi mnie refleksja, nie wrzucaj bo ch*jowe i szkoda zaśmiecac stronke. No i niestety tak jest w tym wypadku. Nie obraź sie, bo to nic osobistego. Ale przy tylu dobrych materiałach które wrzucasz, ten jest po prostu słaby, bardzo słaby.


ehhh zapomniałeś dodać "mimo że własny!" na końcu. Pozdrawiam

guziecguziec

2017-12-28, 19:42
remi1982 napisał/a:

Czasem trafiam na jakiś materiał i myśle sobie, a wrzuce na sadola. Ale po chwili nachodzi mnie refleksja, nie wrzucaj bo ch*jowe i szkoda zaśmiecac stronke. No i niestety tak jest w tym wypadku. Nie obraź sie, bo to nic osobistego. Ale przy tylu dobrych materiałach które wrzucasz, ten jest po prostu słaby, bardzo słaby.



Może słaby, za to własny.