18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś się nie spodobało panu knurowi...

Halman • 2023-03-27, 07:25

jebczy wieprz pacyfikuje chińczyka...

uszi

2023-03-27, 17:50
Parę lat temu taki knur zabił gościa w mojej okolicy - przegryzł tętnicę udową :dead:

Nie zmienia to faktu, że patrząc na takiego świniaka w boku człowiek nawet by nie pomyślał, że potrafi być on tak niebezpieczny

ququa

2023-03-27, 19:00
korowiow777 napisał/a:

To tylko opasły knur leżący cały dzień w oborze. To teraz wyobraźcie sobie tej wagi dzika który jest jednym wielkim mięśniem w dodatku z szablami które rozrywają tetnice udowe w pół sekundy. A u nas te k***y łażą w Szczecinie po osiedlach chronione histerycznie na fejsbukach przez lewacki mordy pie**olące że to my im zabraliśmy lasy więc niech sobie łażą. ch*j tam jak pogonią czy pokaleczą psa ale do tragedii jest blisko. Już pomijam że wiele kilometrów od mojego mieszkania nie ma praktycznie ani jednego nie przej***nego trawnika. I tak od lat. Te k***y ryjem sa w stanie przeryć zamarzniętą na kilkanaście cm ziemię. Więc człowiek dla niego to miękka podusia.






Mnie nic tak nie cieszy jak dziki w miesćie....jeszcze jakby wilki i lisy czesciej tam zagladały poprostu codo :P :P :P

kabalero88

2023-03-27, 21:20
Mirek19850509 napisał/a:

Po dosiadzczeniach naukowców udowadniających zeswinie mają inteligencję 7 Miller iego dziecka ,koncerny. Kazały popełnić samobójstwo dwu. Naukowców. Od tego eksperymenty i z sieci poznikały materiały na ten temat ot co


Naj***ny,to do domu.

Yogo

2023-03-27, 23:28
Jak zwierzę gospodarcze nie wie kto jest panem to tak się dzieje