18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś dla studentów epileptyków

ropol • 2014-01-30, 22:48
Idę na zaliczenie z fizyki, wiem że mają być 2 grupy, do jednej mam odpowiedzi i co ..........

Epileptycy klikają!!!

Ji^HaD

2014-01-31, 12:54
calasty, daddydog ...

dłoń nie spi :P nie można jej obudzić :P

zi...........on

2014-01-31, 12:59
Ty sk***ysynu, dostałem padaczki, właśnie wróciłem ze szpitala...
Dawaj adres, płacisz mi 10k, albo wytoczę Ci proces!

Valar-Morghuli

2014-01-31, 12:59
Ale jebie po oczach! Puść nauczycielce przed zaliczeniem może "zaliczysz" (przedmiot lub nauczycielkę) ;)

clinton

2014-01-31, 13:26
nie ma spiny, są drugie terminy

brudasydogazu

2014-01-31, 13:43
jak ściągnąć tą melodie z tła? :D

Kine

2014-01-31, 13:49
Do nauki a nie gotowce k***a. Dzisiaj też, siedzę na egzaminie z fizyki a przede mną tępa blond k***a z telefonikiem i p*zdyliardem ściąg - ot, kobitka na polibudzie :roll:

hnd

2014-01-31, 14:21
To masz taką samą sytuację jak ja. Też mam pytania dla jednej grupy, tyle, że zaliczenie mam z prognozowania. Pierwsze co powiedziałem jak się dowiedziałem, że są dwie grupy to : " ch*j tam, drugi termin" :D

marcinc53

2014-01-31, 16:28
Wpiszcie samo fleo.se i kliknijcie link do fb

Tassadar

2014-01-31, 18:16
Drugi termin, jest ktoś kto się uczy na pierwszy?

KebabRemover

2014-01-31, 19:09
Tak k***a, iśc na studia i nie uczyć się, jaki ja mam ból dupy jak nieraz natrafię na te wpisy studiencików co piszą że na studia się idzie żeby chlać, jaką trzeba być cipą żeby myśleć że chlać można tylko na studiach, a co ludzie po pracy nie chlają, nie jeżdżą na imprezy, to samo robią tylko się nie chwalą że robią to w akademiku, a jutro sesja ojej, i nie piją za hajs starych, k***a dorosli ludzie, 20 lat.
A Stanach jakbyś komuś na takim harvardzie czy innym oxfordzie powiedział że masz ściągę to, niekoniecznie by cię podpie**olił, ale stracił byś u niego cały szacunek. Dlatego później amerykanie latają na księżyc a polactwo nie umie czołgu stworzyć 8-)
Nawet widziałem ostatnio w wiadomościach jak jakiś MURZYN gdzies na zadupiu w Afryce stworzył jakąś rakiętę co na orbitę wyleciała. A wy chlajcie dalej k***y, potem się mówi, tylu w polszy studientów, Sharon Stone się ostatnio podniecała że w Polsce 50% studiuje czy coś, a 45% chla i "drugie terminy". Ja pie**olę, większośc znajomych poszła na studia, a ilu wiem że sie uczą i coś osiagną? 3. Reszta bez wstydu mówiła "beka będzie, ojej, akademik, filmiki o studentach jak na krześle jeżdżą na yt, ale bedę fajny, sławny, fejm XD"

EDYTL Kajn ma rację, poziom polskich uczelni to dno.

Tassadar

2014-02-01, 20:23
KebabRemover tak czy siak poziom mentalny amerykanów to dno i metr mułu a naukowców ściągają z Polski bo ich naukowcy nie są w stanie nic mądrego wymyśleć