18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś dla fanów Paktofoniki

CrazyEdek • 2013-01-05, 20:28
Prawdziwa znawczyni rapu, opowiada swoją historię słuchania Paktofoniki. Dość ciekawa opowieść. DAJ KAMIENIA! :mrgreen:


krycheuszos

2013-01-06, 02:27
Trzeba ja wyr*chać na ostro! Kto na ochotnika?

plamek

2013-01-06, 02:28
nazwa kanału?

DWito1

2013-01-06, 02:35
""ale niewiem Czy DONGURALESKO to Rap""

tej pani już podziękujemy....

kapelan_szturmowy

2013-01-06, 02:47
jestem sadystą - wysłuchałem do końca. Dwa razy.

Macary

2013-01-06, 02:49
kloner11 napisał/a:

Szczerze odesłałbym ją do POPEK MONSTER feat.Hijack - Znawcy rapu. Tak w ogóle internet dla niektórych powinny być mocno ograniczony. Usiądzie to taka znawczyni i pierdzieli sama nie wie o czym, ale wie że trzeba użyć określenia gimbus, bo to takie modne, i pierdzielić, bo też modne. Niech się trochę rozejrzy w temacie i niech nagra nowy filmik albo nie. Bardzo nie, niech nie nagrywa.



Co Pipek Monster? To nie ten koleś co miał problemy z zatwardzeniem? Podczas wypróżniania pękły mu gałki oczne i zaszły mu jakimś niebieskim gównem, a na dodatek pękła mu skóra na ryju. Tak to jest jak się gówno za długo w dupie trzyma.

Proximate

2013-01-06, 02:54
Jakaż k***a elokwencja waćpanno..

Sielik

2013-01-06, 02:55
Jej wypowiedź jest tak głęboka jak jej gardło

krzywy123321

2013-01-06, 03:09
a ja to wszystko serdecznie pie**ole. I wszystkich. Lecę w kimono. NARA

Szczuplasek

2013-01-06, 03:44
Macary ciekawy jestem czy w twarz bys mu to powiedzal jak ci sie nie podoba to na ch*j komentujesz ??

Macary

2013-01-06, 03:53
bartek60025 napisał/a:

Macary ciekawy jestem czy w twarz bys mu to powiedzal jak ci sie nie podoba to na ch*j komentujesz ??



Bo mi się k***a nie podoba, więc komentuję. Zawsze mnie rozpie**ala ten sam tekst "w twarz byś mu tego nie powiedział". Najpierw to twarz trzeba mieć, a nie zamiast niego jakiś rozpie**olnik z dziwnymi oczami i blizną na twarzy.
Po za tym dzięki czemuś takiemu wiem, że jesteś jednym z fanów Pierogów, czyli JP- Jem Pierogi,
tudzież CHWDP - Chciałbym Wpie**alać Dużo Pierogów.
Te skróty wymyślił akurat mój kumpel, ale jak dla mnie są kwintesencją tej subkultury.

surojak

2013-01-06, 03:56
Nie ma cycków, nie ma nawet penisa. Piwa nie ma.

raultg

2013-01-06, 03:58
jeden osiem L - muzyka mojego dziecinstwa... Żenada naprawde dlaczego ktoś taki komentuje co jest rapem a co nie jest?
Naprawde ludzie proponuję sprawdzić takich raperów jak Smarki Smark, Eis, Reno, Jimson, TenTypMes, HuczuHucz i skonczyc pier*olic. Wiekszosc tego co zajebiste w polskim rapie to produkcje podziemne. A szacunek do artystow PFK mozna stracic chociazby po teledysku Fokus/Doda - Fuck It...

OFF

2013-01-06, 04:05
Może ktoś dać link do jej konta na YT ,czy co to tam ma? :D Bo pohejtowałbym ją tutaj,ale na ch*j jak i tak tego nie przeczyta :lol:

egdaron

2013-01-06, 04:48
Widać że słucha paktofoniki od dziecka a jej ojcem jest Peja :D :hommer:

McSzczery

2013-01-06, 06:42
raultg napisał/a:

jeden osiem L - muzyka mojego dziecinstwa... Żenada naprawde dlaczego ktoś taki komentuje co jest rapem a co nie jest?
Naprawde ludzie proponuję sprawdzić takich raperów jak Smarki Smark, Eis, Reno, Jimson, TenTypMes, HuczuHucz i skonczyc pier*olic. Wiekszosc tego co zajebiste w polskim rapie to produkcje podziemne. A szacunek do artystow PFK mozna stracic chociazby po teledysku Fokus/Doda - Fuck It...



:idzwch*j:

Ostatnio taka moda na podziemie i hejt na mainstream, że aż mi się rzygać chcę. To jak pracownicy mcdonalda po studiach starający się na siłe udodowodnić, że wiedzą więcej niż dinozaury odznaczane medalami. Doświadczenie zdobywane latami liczy się bardziej niż na siłe wpie**alane pomilionowe rymy.

ps: daj ktoślinka do jej kanału na yt