18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

corka dzieciola

arth00ro • 2012-07-27, 00:56
jakosc vid faaatalna!!! tekstem nadrabia... :)




...jak hamulec od karuzeli :homer:

BrunerOvned

2012-07-27, 01:18
Ty widziałeś Big Brothera z pierwszej edycji?
Janusz to był zajebisty facet, więc odpie**ol się od Dzięcioła. Jedyny strażnik miejski, dla którego miałem szacun.
Miecugow był kiedyś taki młody? :D

he...........01

2012-07-27, 12:39
Klasyka, nad klasykami :) Leci piwko.

thewhitestar

2012-07-27, 17:35
To ci od kultowego Borewicza. Jak robili przeróbki to jeszcze tytuba nie było :)

LarryFoulke

2012-07-27, 17:41
Na płytkach dawno temu w obiegu była taka ich przeróbka :D



EDIT: Widzę, że się spodobało to dodam jeszcze najlepszy kawał Strasburgera w historii Familiady:


maraglear

2012-07-27, 18:24

onelifetolive

2012-07-27, 22:11
Byla tez dosia


Kibole


Mistrzostwa


I rozmowy w toku


:lol:

XxjuliaxX

2012-07-27, 23:19
Te przeróbki są mistrzowskie, nikt ich nie przebije a na pewno nie Ivona . :D

Razer_GT

2012-07-28, 01:41
@LarryFoulke
może i filmik o Pavulonie śmieszny, ale jak k***a w taki sposób stracił byś wujka albo kogokolwiek z rodziny to nie byłoby Ci tak do śmiechu i poszedłbyś k***a w ślady Breivika i wypie**olił z kałacha conieco zbędnych skurysynów ze Służby Zdrowia... więc wypie**alać z niby śmiesznymi filmikami, które jednak są przykre wbrew pozorom.

lie

2012-07-28, 02:45
k***a człowieku, "stażak pomusz", to jest kultowe, w sumie niedawno oglądałem, ale i tak dzięki za wrzutę!
ahh łezka się uroniła

K-...........an

2012-07-28, 03:30
@razer_GT co Ty do ch*ja Wacława robisz na sadolu?!

klint0n

2012-07-28, 04:07
Miś Uszatek

Klan

Było trochę tego...

LarryFoulke

2012-07-28, 09:07
Razer_GT napisał/a:

@LarryFoulke
może i filmik o Pavulonie śmieszny, ale jak k***a w taki sposób stracił byś wujka albo kogokolwiek z rodziny to nie byłoby Ci tak do śmiechu i poszedłbyś k***a w ślady Breivika i wypie**olił z kałacha conieco zbędnych skurysynów ze Służby Zdrowia... więc wypie**alać z niby śmiesznymi filmikami, które jednak są przykre wbrew pozorom.



Powiem Ci szczerze - wiem co masz na myśli. Pierwszy raz jak oglądałem ten filmik to się popłakałem. Bo właśnie dzięki służbom tak straciłem coś bardzo istotnego w moim życiu. Z drugiej jednak strony pomyślałem, że innych może to bawić, a poza tym to najlepsza przeróbka tej grupy. Ale mam dla tych sk***ysynów jedno przesłanie - j***ć złodziei akumulatorów :( JSP

Razer_GT

2012-07-28, 10:51
LarryFoulke napisał/a:



Powiem Ci szczerze - wiem co masz na myśli. Pierwszy raz jak oglądałem ten filmik to się popłakałem. Bo właśnie dzięki służbom tak straciłem coś bardzo istotnego w moim życiu. Z drugiej jednak strony pomyślałem, że innych może to bawić, a poza tym to najlepsza przeróbka tej grupy. Ale mam dla tych sk***ysynów jedno przesłanie - j***ć złodziei akumulatorów :( JSP



no dobrze, j***ć złodziei akumulatorów... :(