18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

C.O.P.S.

wairk • 2014-03-19, 12:41
Odcinek amerykańskiego programu COPS, pokazującego pracę ichniejszej policji.

W kajdankach występują: murzyn, ciapaty i ćpunka. Miło pooglądać policjantów, którzy się nie patyczkują i nie są pośmiewiskiem (przynajmniej pod tym względem).

Wiem, że część sadoli nie zna angielskiego, więc zrobiłem wam, tłumoki, polskie napisy. Tłumaczone na szybko, jak się nie podoba to mam to gdzieś.



EDIT:
Sadistic wybrał sobie najgorszą jakość z wrzuty, tu macie w HD:
skroc pl/cops

ra...........el

2014-03-20, 05:44
rozj***li mnie pierwsi dwaj goście, szczególnie kebab (kebap?) :D

Azmin1

2014-03-20, 07:06
nie wiem co takiego ci "podejrzani" takiego strasznego zrobili..... że poćpać lubią ?

ale mistrzostwem świata jest aresztowanie chłopa bo pod jego siedzeniem były strzykawki wraz z instrukcją "że trzeba sprawdzać co jest pod siedzeniem jak się jedzie z narkomanami"

OCB

2014-03-20, 10:33
k***a znowu temat z tą zarazą!

lubiegolfy

2014-03-20, 11:16
Dobra robota powiedzial bym zajebista napisy hd full wypas czekamy na kolejna część :D

Chlipcio

2014-03-20, 13:01
TPaury
Cytat:

U nas jest inaczej uregulowane prawo.

Tak tylko mówię żebyś wiedział, bo wygląda na to że się ch*ja znasz.



Nie do końca. Policja ma prawo do przymusu bezpośrednioego i łomot też mogą teorytycznie spuścić. Problemem podobnie zresztą jak przy obronie koniecznej jest polskie sądownictwo które bardziej dba o sprawce niż o ofiarę. Prawo nie ma tutaj wiele do rzeczy... W stanach jest po prostu oczywiste że jak zamach*jesz się na policjanta do masz przej***ne. A u nas JP jest w modzie i jest powodem do dumy.

Jeadong

2014-03-20, 17:01
Jak bedziesz mial czas to wstaw jeszcze pare odcinkow, dobry temat i piwko za prace z napisami.

StalowaWola

2014-03-20, 17:16
Szluga j***na małpa z ryja nie wypuściła nawet jak go paralizator pieścił !

erwinka11

2014-03-20, 17:36
Wrzuć więcej odcinków na youtube albo na wrzute ... zajebisty program DZIĘKI ZA WSTAWKĘ !!!!

all in

2014-03-20, 17:55
Tłumok to twój stary

wairk

2014-03-20, 21:13
all in napisał/a:

Tłumok to twój stary


Ja Ciebie też.

OK, nie sądziłem, że tak się ludziom spodoba, w weekend wrzucę jakiś inny odcinek z moimi napisami.

Z YouTubem mogłyby być problemy, bo wziął się ostro za kasowanie filmików, do których nie ma się praw autorskich + typowy rozmiar odcinka jest za długi, by go tam wrzucić w jednej części. A dzielić odcinka nie będę, bo patrz punkt pierwszy.

Wobec tego wstawka zapewne znów powędruje na wrzutę. Próbowałem wcześniej (4 razy :roll: ) wrzucić ten filmik na cda pl, ale za każdym razem był błąd dodawania do sadola (coś z miniaturką).

Podsumowując, w weekend będzie na sadolu nowy odcinek, link dodam tutaj w komentarzu.

belzeee

2014-03-26, 07:13
No i jak z odcinkiem?