18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Copacabana"

T3RMINATOR • 2024-04-22, 19:22
Coś tam ukradł a ludzie ulicy go osądzili.


Castamir

2024-04-22, 22:36
Nie w Copacabanie, to było w Santa Teresie. Swiadczą tam usługi dla turystów, indywidualny pokaz broni. Trzech gości dało mi obejrzeć spluwę z bliska. Bardzo byli uprzejmi, i gdy zobaczyli że klient niekomunikatywny to nawet nie wzięli opłaty za pokaz.

Masz rację co do Morro de Babilonia, to jedyna biedna część Copacabany. Wygląda tam tak:






Warto na tamtą górę wejść, to są prawie dziewicze tereny na których ludzie się nie kręcą. Ładne widoki, są ruiny bunkrów z czasów wojny. Dużo lepsze niż przereklamowana plaża która nie jest w niczym lepsza od tych w Polsce.

Byłaś tam sama czy z kimś? Tobie chyba bezpieczniej było by iść w grupie.

smc

2024-04-22, 22:37
majeńka napisał/a:

Trzeba być debilem aby tam wejść, kumpel sam tam poszedł i go skroili.




Coś jak w Radomiu.

majeńka

2024-04-22, 23:20
Castamir napisał/a:

Swiadczą tam usługi dla turystów, indywidualny pokaz broni. Trzech gości dało mi obejrzeć spluwę z bliska. Bardzo byli uprzejmi, i gdy zobaczyli że klient niekomunikatywny to nawet nie wzięli opłaty za pokaz.

Ale jak, przecież tu języka znać nie trzeba. Wszystko jasne, broń ci pokazują, wyskakujesz z kasy. Coś ty tam odpie**olił?

Castamir napisał/a:

Warto na tamtą górę wejść, to są prawie dziewicze tereny na których ludzie się nie kręcą.

Ja na tych fociach coś dziewic nie widzę, wręcz przeciwnie. Góry ci się pomyliły?

Castamir napisał/a:

Byłaś tam sama czy z kimś? Tobie chyba bezpieczniej było by iść w grupie.

Chyba we czterech, z psem, w czołgu. Bo inaczej zabawa na 102.

Banowanyzanic

2024-04-22, 23:23
Czarno-pomarańczowa bluza.. co robisz Velture w copacabanie? ;d

Castamir

2024-04-22, 23:43
> Ale jak, przecież tu języka znać nie trzeba. Wszystko jasne, broń ci pokazują, wyskakujesz z kasy. Coś ty tam odpie**olił?

Totalnie mnie zablokowało. Stałem tak prawie bez słowa, zresztą i tak oni angielskiego a ja portugalskiego nie znałem. Po wszystkim chodziłem po ścianach, pojechałem metrem w złym kierunku, i tak dalej.

> Ja na tych fociach coś dziewic nie widzę, wręcz przeciwnie. Góry ci się pomyliły?

Źle się wyraziłem, warto wejść ponad zamieszkałe części. Wejście tam jest dość paskudne, śliska ziemia na skale:

co trochę dziwi w jednym z najbadziej turystycznych miejsc świata. Dalej są ruiny, ptaszory (według tablicy południowe caracary), punkty widokowe. Nie wiem dlaczego tego nie promują.

> Chyba we czterech, z psem, w czołgu. Bo inaczej zabawa na 102.

Oj tam oj tam, czepiasz się Pciółka. Policia Militar chodzi w patrolach po ośmiu z długą bronią, musi tam więc być bezpiecznie. :þ

~_Yarko_

2024-04-23, 00:40

Ciiekawe co by było, gdyby ukradł "motur".

majeńka

2024-04-23, 00:59
Nie rozumiem czemu kopali go po korpusie a nie po głowie. Byłaby poetycka sprawiedliwość.

MrFrost

2024-04-23, 05:33
Nawet kulawy przybiegł na przekopkę

malinovyNR

2024-04-23, 07:32
ale ekipa! Nawet kulawy i karzeł dołożyli do tego wpie**olu swoje cegiełki.

ligo

2024-04-23, 08:57
nie uchodzi tak bić najjaśniejszego pana

eliveruss

2024-04-23, 09:25
Przeciągnięcie gołą skórą po asfalcie... ajajajaj kiedyś był filmik, gdzie goście się przeciągali gołymi dupami po asfalcie w ten sposób. Wystarczył metr, aby skóra była zdarta do krwi. Tutaj podobnie. Wykręca na samą myśl. Nic, tylko doprawić solą

Raflan

2024-04-24, 00:59
Może był najbielszy w okolicy i to tamci co kopali najpierw mu coś wzięli

majeńka

2024-04-24, 01:00
Castamir napisał/a:

Oj tam oj tam, czepiasz się Pciółka. Policia Militar chodzi w patrolach po ośmiu z długą bronią, musi tam więc być bezpiecznie. :þ

I różnica jest taka że ty polazłeś na Morro de Babilonia i Santa Teresę, a ja na Corcovado czy spacerkiem po bulwarze do Leblon. I wskutek tego nie musiałam owej broni oglądać.

Się nie chodzi w takie miejsca, nawet jeśli człowieka korci. Oglądaj więcej Sadola aby wiedzieć czemu.