18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coil

akustycznie • 2010-07-18, 12:46
To moja pierwsza "wrzuta" na sadistic.pl. Film przedstawia wizję piekła w połączeniu z podkładem muzycznym zespołu Coil.


Asmodea22

2010-07-19, 23:04
fajne mieli zabawki do sm

Teos

2010-07-19, 23:06
Jak można wierzyć w takie rzeczy? Bydlaczki boją się tego czego nie rozumieją, piekło to symbol wiedzy której owce mają się bac i nie chcieć dosięgnąć, filmik spoko fajny,przedstawia dobrą mitologię

akustycznie

2010-07-20, 00:37
Sadistic napisał/a:



Nie weźmiesz nas na litość ...



Na litość to ty starą na internet namówiłeś.

You_Suck

2010-07-20, 01:39
a gdzie źli umięśnieni faceci, którzy będą karać niegrzeczne dziewczynki?
ja sie tak nie bawie..

Cypisek_

2010-07-20, 01:44
Black Snake napisał/a:

Omg... Jak zacząłem czytać Biblię Szatana, bo nagle wszędzie są wrzuty z piekłem, Szatanem itp xD


Hje hje k***a
I co czujesz się wyzwolonym satanistą?

PinkRose

2010-07-20, 03:06
Dildo napisał/a:

teoretycznie gorsze niz piekło.. piekło wyglada jak.. nic. pustka. samotność, strach, przeróżne lęki, fobie.. wszystko co najgorsze na swiecie.



To co ja uważam za normalne, bo od kilku lat mam takie myślenie, że po śmierci moja świadomość po prostu się wyłączy, co spowoduje , że nic nie będę odczuwał bo co mam odczuwać gdy mózg nie będzie już pracował , to ty uznajesz za wizję piekła. Co do lęków i fobii jak mam odczuwać coś, gdy organ ludzki który odpowiedzialny jest za te wszystkie stany które wymieniłeś, będzie po prostu wyłączony ?

Zasadę pracy mózgu można porównać do komputera.

1. Człowiek stworzył komputer i analogicznie stworzył potomstwo.
2. Komputer oblicza, tak jak to robi mózg człowieka.
3. Spalenie wszystkich podzespołów , czyni ten komputer bezużytecznym bo już nie działa. Tak samo z mózgiem będzie po śmierci, brak tlenu spowoduje śmierć jego świadomości.

Gdyby ludzka technologia byłaby w stanie przeszczepiać mózg do androidów w taki sposób , żeby zakonserwowany trzymał się setki lat. Spowodowało by to, że byś żył te kolejne parę-set lat, pomimo że nie będziesz miał ciała organicznego pierwotnego tylko wtórne, bo świadomość mózgu, powinna pozostać nienaruszona.

mtl

2010-07-20, 03:41
@up
złe porównanie do (dzisiejszych?) komputerów i mózgiem, chodź z androidami mi sie podobało ale mało realny zważając na to jak skomplikowany jest sam mózg a co dopiero jego 'zasilanie' ;)
Wzmianka do śmierci: będziemy pamiętać tyle co przed urodzeniem. Nie muszę tłumaczyć? Każdy chyba pamięta wszystko przed swoim urodzeniem.. [ironia]

Piekło służy do zastraszania naiwnych istotek bojących się pana szatana :shock:
łatwiej jest postraszyć piekłem niż powiedzieć, że jak się zabije to się pójdzie do więzienia ;]

Myśle, że moje przesłanie jest zrozumiałe co do okoliczności piekła także ludzie korzystać z życia :lozko: i nie zawracać sobie głowy jakimiś bajkami!

amaru2137

2010-07-20, 08:40
pie**olicie jeden przez drugiego. Wrzucenie filmiku wywołało uruchomienie natury filozofa z nieskończoną wiedzą o życiu wiecznym. Piekło to was czeka jak tą stronę zmienicie w jakieś j***ne Demoty czy coś takiego. Dziękuję dobranoc :samoboj: