18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co zrobić, żeby azjatyckie babsko zamknęło wreszcie mordę?

Anal_Intruder_69 • 2024-04-21, 14:09
Poniżej jeden ze sposobów.


Kobieta w Birmie (czy tam teraz Mjanmie) została zadźgana za kolaborowanie z juntą wojskową.

Lu...........i2

2024-04-21, 14:40

majeńka

2024-04-21, 15:19
Biorąc pod uwagę co za sk***iele są w tej juncie, należało jej się. Jeden z filmów z Sasola który najbardziej zapadł mi w pamięć to właśnie jak owa junta bije po czym morduje jakąś kobitę — całą resztę Sadola znoszę bez większych wrażeń, z bitych bandytów się cieszę, wypadki to norma, skarpety czy tatuaże to powstrzymuję rzyganie i idę dalej. Zaś ci to sk***iele.

Zaś przypominam że w Polsce też mieliśmy jedną juntę: WRONę z PRONciem.

Veni_Vidi

2024-04-21, 17:16
Konfidentka? W Polsce donoszenie jest naturalne i dziedziczne, na każdej ulicy jest po 50 konfidentów.
MO w Gdańsku miało 200 aktywnych konfidentów na jednej ulicy. Donosiciele nic nie wiedzieli o sobie i robili to za darmo...

Baronessa

2024-04-21, 19:14
Kwiczy jak zarzynana świnia...



Veni_Vidi napisał/a:

Konfidentka? W Polsce donoszenie jest naturalne i dziedziczne, na każdej ulicy jest po 50 konfidentów.
MO w Gdańsku miało 200 aktywnych konfidentów na jednej ulicy. Donosiciele nic nie wiedzieli o sobie i robili to za darmo...


To zależy, co donosisz dla psiarskich...Jak widzę, że sąsiad hoduje krzaka marychy na chacie, albo przychodzą do niego kumple i jarają se blanty, nie robiąc przy tym krzywdy innym, to ch*j mi do tego. Jak widzę, że sąsiad jeździ na podwójnym gazie pojazdem mechanicznym, to oczywiście, że ch*ja podpie**alam psiarskim. Jak sam jadę samochodem i wieśniak w BMW wyprzedza z dużą prędkością mnie stojącego na pasach przepuszczającego pieszych , to oczywiście, że filmik z kamerki wysyłam psiarskim i niech dojebią wieśniakowi 1,5K pln mandatu. Jak sąsiad leje swoją lochę i własne bachory i słychać notoryczne kłótnie za płotem, to oczywiste, że podpie**alam psom.
Śmieszne jest natomiast, gdy pieski np. gonią gówniarza, bo ten ukradł bułkę z biedry za 1,50.
Trzeba potrafić rozróżniać, który zły społecznie czyn jest naprawdę wart podpie**olenia.

Po coś te patałachy wstąpiły do służb mundurowych, więc niech ruszają te upasione dupska do roboty, a dostają na start obecnie chyba ponad 5 koła miesięcznie w PL praktycznie za siedzenie na dupskach...

majeńka

2024-04-21, 19:18
Baronessa napisał/a:

Śmieszne jest natomiast, gdy pieski np. gonią gówniarza, bo ten ukradł bułkę z biedry za 1,50.

Tu nie chodzi o kwotę, kradzież jest kradzież. Jak dostanie po łapach za kradzież bułki, nie wejdzie mu to w nawyk i nie ukradnie czegoś większego.

T3RMINATOR

2024-04-21, 20:26
Szkomlała kak pies.

mieszał

2024-04-21, 20:58
Baronessa napisał/a:

Kwiczy jak zarzynana świnia...
To zależy, co donosisz dla psiarskich...Jak widzę, że sąsiad hoduje krzaka marychy na chacie, albo przychodzą do niego kumple i jarają se blanty, nie robiąc przy tym krzywdy innym, to ch*j mi do tego. Jak widzę, że sąsiad jeździ na podwójnym gazie pojazdem mechanicznym, to oczywiście, że ch*ja podpie**alam psiarskim. Jak sam jadę samochodem i wieśniak w BMW wyprzedza z dużą prędkością mnie stojącego na pasach przepuszczającego pieszych , to oczywiście, że filmik z kamerki wysyłam psiarskim i niech dojebią wieśniakowi 1,5K pln mandatu. Jak sąsiad leje swoją lochę i własne bachory i słychać notoryczne kłótnie za płotem, to oczywiste, że podpie**alam psom.
Śmieszne jest natomiast, gdy pieski np. gonią gówniarza, bo ten ukradł bułkę z biedry za 1,50.
Trzeba potrafić rozróżniać, który zły społecznie czyn jest naprawdę wart podpie**olenia.
Po coś te patałachy wstąpiły do służb mundurowych, więc niech ruszają te upasione dupska do roboty, a dostają na start obecnie chyba ponad 5 koła miesięcznie w PL praktycznie za siedzenie na dupskach...



Słuchaj. Jesteś zwykłym knfidentem co szuka okazji, żeby podpie**olić coś na psy. Takich jak ty to jest wp*zdu. Pewnie siedzisz w oknie z telefonem w garści i filujesz. Jak się coś dzieje niezgodnego z prawem to dryndasz na psy. Jak k***a milicjant na emeryturze, wszystko widzi i wszystko wie. A idź pan w h*j.

T3RMINATOR napisał/a:

Szkomlała kak pies.



Baronessa napisał/a:

Kwiczy jak zarzynana świnia...
To zależy, co donosisz dla psiarskich...Jak widzę, że sąsiad hoduje krzaka marychy na chacie, albo przychodzą do niego kumple i jarają se blanty, nie robiąc przy tym krzywdy innym, to ch*j mi do tego. Jak widzę, że sąsiad jeździ na podwójnym gazie pojazdem mechanicznym, to oczywiście, że ch*ja podpie**alam psiarskim. Jak sam jadę samochodem i wieśniak w BMW wyprzedza z dużą prędkością mnie stojącego na pasach przepuszczającego pieszych , to oczywiście, że filmik z kamerki wysyłam psiarskim i niech dojebią wieśniakowi 1,5K pln mandatu. Jak sąsiad leje swoją lochę i własne bachory i słychać notoryczne kłótnie za płotem, to oczywiste, że podpie**alam psom.
Śmieszne jest natomiast, gdy pieski np. gonią gówniarza, bo ten ukradł bułkę z biedry za 1,50.
Trzeba potrafić rozróżniać, który zły społecznie czyn jest naprawdę wart podpie**olenia.
Po coś te patałachy wstąpiły do służb mundurowych, więc niech ruszają te upasione dupska do roboty, a dostają na start obecnie chyba ponad 5 koła miesięcznie w PL praktycznie za siedzenie na dupskach...



KONFITURA

majeńka

2024-04-21, 21:22
mieszał napisał/a:

Słuchaj. Jesteś zwykłym knfidentem co szuka okazji, żeby podpie**olić coś na psy. Takich jak ty to jest wp*zdu. Pewnie siedzisz w oknie z telefonem w garści i filujesz. Jak się coś dzieje niezgodnego z prawem to dryndasz na psy. Jak k***a milicjant na emeryturze, wszystko widzi i wszystko wie. A idź pan w h*j.

Widzę przestępcę którego "złe psy" dorwały.

Angevil

2024-04-22, 00:45
mieszał napisał/a:

Słuchaj. Jesteś zwykłym knfidentem co szuka okazji, żeby podpie**olić coś na psy. Takich jak ty to jest wp*zdu. Pewnie siedzisz w oknie z telefonem w garści i filujesz. Jak się coś dzieje niezgodnego z prawem to dryndasz na psy. Jak k***a milicjant na emeryturze, wszystko widzi i wszystko wie. A idź pan w h*j.

KONFITURA



:lol: jaki matoł :lol: ale bym se ciebie podpie**olił na psy z przyjemnością :lol:

mieszał

2024-04-22, 16:06
Angevil napisał/a:

jaki matoł ale bym se ciebie podpie**olił na psy z przyjemnością



Tak frajerze dęta pało, wiem.

ActAnonymous

2024-04-23, 12:58
mieszał napisał/a:

Słuchaj. Jesteś zwykłym knfidentem co szuka okazji, żeby podpie**olić coś na psy. Takich jak ty to jest wp*zdu. Pewnie siedzisz w oknie z telefonem w garści i filujesz. Jak się coś dzieje niezgodnego z prawem to dryndasz na psy. Jak k***a milicjant na emeryturze, wszystko widzi i wszystko wie. A idź pan w h*j.

KONFITURA



Czyli Twoim zdaniem, jak ktoś mi ukradnie moja własność za którą zapłaciłem ciężko zarobione pieniądze. To powinienem mu podziękować, przybić z nim piątkę i życzyć mu miłego dnia?