18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co zrobić ze starym telewizorem

azerbejdzanification • 2013-03-16, 17:53
Po co oddawać do utylizacji?


NE...........55

2013-03-17, 11:24
dumad napisał/a:

za czasów gówniarza
...
MAM JESZCZE DRUGI :D ale nie wiem czy czekać aż osiągnie jakąś wartość czy go spalić i nagrać hehe





Hmmmm, jak mniemam dalej jesteś gówniarzem?

slawek361

2013-03-17, 12:38
Jakbym słyszał jebnięcie z Shotgun'a xD

efiksowy

2013-03-17, 12:44
toksyczne doświadczenie

dumad

2013-03-17, 12:54
MrDarkenRahl napisał/a:



Obrazek

Hmmmm, jak mniemam dalej jesteś gówniarzem?



a Ty dalej czytac nie umiesz ze zrozumieniem czy może nie por*chałeś i od rana jedziesz po użytkownikach sadistica czepiając się byle czego?

Wyjaśniam Ci głąbie. Mam 24 lata. Tamten telewizor spaliłem mając 16-15 lat. Wiek mi nie zabrania robić rzeczy, które robiłem za gówniarza (czyt. za młodu lub za dzieciaka. ew. gimnazjalistę)
Idąc tokiem Twojego rozumowania mając 40 lat nie będziesz nic robić co robiłes za czasów gdy byłeś młodszy lub młody

Na ch*j ja się produkuję :homer:

ss...........mi

2013-03-17, 13:06
BongMan napisał/a:

W podobny sposób załatwili Obcego w drugiej chyba części.




W trzeciej !

NE...........55

2013-03-17, 13:10
dumad napisał/a:



a Ty dalej czytac nie umiesz ze zrozumieniem czy może nie por*chałeś i od rana jedziesz po użytkownikach sadistica czepiając się byle czego?

Wyjaśniam Ci głąbie. Mam 24 lata. Tamten telewizor spaliłem mając 16-15 lat. Wiek mi nie zabrania robić rzeczy, które robiłem za gówniarza (czyt. za młodu lub za dzieciaka. ew. gimnazjalistę)
Idąc tokiem Twojego rozumowania mając 40 lat nie będziesz nic robić co robiłes za czasów gdy byłeś młodszy lub młody

Na ch*j ja się produkuję :homer:



Powiązać lekki pojazd z brakiem aktywności seksualnej - może to od razu wina tuska? :amused:

Będę miły, matula nauczyła mnie nie śmiać się z upośledzonych - to jest SADISTIC. Czujesz różnice w stosunku do szukam-przyjaciol.pl czy innego ch*jostwa?
A jeżeli aż tak Cię uraziłem, to wybacz ;) .

I tak, mając 40 lat nie będę rozwalał kineskopów - wtedy będą już same LCD albo projektory :/.

dumad

2013-03-17, 19:41
no ale nie rozumiem po co się czepiasz.

werther

2013-03-18, 10:44
pepekolo napisał/a:


ASTA LA VISTA



HASTA LA VISTA! Ucz się języków.