18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co z tą Szwecją? - Radio Żelaza

viking_r • 2013-05-25, 14:51
Interesujący materiał mówiący o Szwecji i jej modelu gospodarki. Radio Żelaza zostało usunięte z YouTuba ze względu na materiały które były "antysemickie i antyislamskie". Filmy jednak są w internecie dalej i postanowiłem się jednym z nich z wami podzielić.
Miłego słuchania ;-)


op...........ve

2013-05-27, 21:36
tak apropo...za samą wzmiankę starcza :mrgreen:



5987389

2013-05-27, 21:37
Haha za Kelthuza zawsze piwko !

-klasyk

Cossmos

2013-05-27, 21:46
opusative Serio, wystarczy już tego banera. Było śmieszne raz, może drugi, ale teraz już zaczyna wk***iać.

methos23

2013-05-27, 21:49
Proszę o niewstawianie tego obrazka. Jakiś użytkownik zrobił obrazek i hunterzy piw szerzą to ścierwo, aż poczytać komentarzy nie można bo te gówno się pojawia.

Edit. z "debil" na użytkownik.

fine666

2013-05-27, 21:50
Kelthuz..to ten co mu w życiu nie wyszło i w wieku 30lat recenzuje utwory z youtuba, nagrywając to wszystko telefonem?

Draiks

2013-05-27, 22:07
"Antyislamskie" to określenie mnie rozpie**ala :D

Davidzior

2013-05-27, 22:07
Nie lubię, gdy ktoś tak mlaszcze jak mówi.

op...........ve

2013-05-27, 22:19
ja tu wyczuwam islamistyczny ból dupska przez ten obrazek , co śmierć niewiernym ?

mieciu621

2013-05-27, 22:49
intro zajebiste

c88123

2013-05-27, 23:20
Zabijcie się!

szponiasty

2013-05-27, 23:55
k***a otrząśnijcie się w końcu z tych zj***nych ideologii wbijanych wam do łbów od urodzenia... Wolny rynek to bujda. Prowadzi do monopolizacji. Mamy efekty wolnego rynku. Wszędzie przekręty i wojny. Religie? Kolejny element systemu dla idiotów, nie potrafiących myśleć samodzielnie i rozróżnić dobra od zła. Media? Politycy? Jeden wielki teatrzyk, a właściwie cyrk. Edukacja? Medycyna? Wszystko opatentowane i w łapskach korporacji, które rocznie na samą reklamę wydają więcej niż wy wszyscy razem, napie**alając cały rok (po to żebyście napie**alając w pocie czoła, wyjebywali pieniądze na środki przeciwbólowe, ibupromy, gripexy do maskowania objawów a nie leczenia, albo na chemię jak dopadnie "rak" od wpie**alania tych śmieci i odpadów chemii przemysłowej, zwanych obecnie "żywnością"). Konsumpcjonizm? Tak, bo kawałek skałki, na której żyjemy, ma nieskończoną ilość zasobów, więc trzeba napie**alać po nowy telefon co 6 miesięcy, nowe TV, laptop co 2 lata, bo tyle dają gwarancji i w dziwny sposób gdy się skończy, to zaczyna się j***ć aż naprawa staje się nieopłacalna... Podatki? Oczywiście, bo z czegoś musi się utrzymywać szlachta. Pieniądze? Nic nie warte gówno, które każdy bank komercyjny może rozmnażać do woli, zgodnie z prawem (za to ty spróbuj podrobić 20 zł, to pójdziesz do pierdla na 8 do 12 lat). Co więcej rozmnaża i pożycza na procent tobie kretynie, chociażby na załatanie "autostrad", które ledwo co otworzone (odcinki po 5km może...), a już do gruntownego remontu... Pobudka.



Sam k***a termin "wzrost gospodarczy"... k***a zastanówcie się... Jakim cudem wyobrażacie sobie, że co roku będzie utrzymany WYKŁADNICZY wzrost gospodarczy? Jak k***a? No chyba, że zaczną napie**alać telefony z 2 miesięczną gwarancją, samochody z terminem przydatności 1 rok... Przecież to jest k***a JAWNIE PIRAMIDA FINANSOWA. Żeby ten zj***ny system działał, MUSI CIĄGLE ROSNĄĆ KONSUMPCJA. Tak jak w amber gold. Żeby ci co już siedzą w tym gównie, mieli zarobek, to muszą dochodzić nowi "inwestorzy". Jak przestają się pojawiać, to cały system się zawala. I dokładnie to samo dzieje się z gospodarką na świecie. BO TO JEST JEDEN WIELKI PRZEKRĘT. To nie jest żadna ekonomia. Ekonomia to gospodarne zarządzanie, a nie napie**alanie cyferkami pomiędzy tabelkami baz danych i napędzanie bezsensownej konsumpcji, przy jednoczesnej redukcji zatrudnienia (albo przenoszeniu jej do lepianek w bangladeszu i zatrudnianiu 9 letnich dzieci za miskę ryżu na 14h/dobę) żeby zminimalizować koszty... No k***a...

kenzol

2013-05-28, 00:23
Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tymi ciapatymi i tym ich zalewaniem Europy. Taki załóżmy Pakistańczyk kupuje bilet do UK albo innego zachodniego kraju, wsiada w samolot, ląduje na lotnisku w UK i idzie po socjal??? I to wszystko?? I od tej pory urządza sobie harce, sieje debilizm (czyt. islam) i robi po siedmioro dzieci z dziesięcioma różnymi kobietami, za które dostaje jeszcze większy socjal i żyje jak król? Ja właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu w USA to musiałem z 10 wniosków wypełnić, żeby dostać wizę studencką...

!Timon

2013-05-28, 00:28
@szponiasty

Konsumpcja ciągle rośnie bo przybywa ludzi na ziemi. Jest to piramida finansowa ale naturalna. Jeszcze wiele tysięcy lat obecnie panujące na ziemi rozwarstwienie wystarczy żeby ci co są na górze sprzedawali tym co są na dole i zarabiali europa => azja => afryka. Oczywiście mam na myśli technologię nie plastikowe zabawki.

Masz rację, można powiedzieć nawet, że wszystko co się dzieje wkoło to "jeden wielki teatrzyk a właściwie cyrk". Nie myślałeś nad tym, żeby to wszystko pie**olnąć zamiast z tym walczyć i wybudować sobie chatkę np. w Bieszczadach na odludziu? Pytam się absolutnie poważnie i bez złośliwości. Czego oczekujesz od całego świata po swoim poście?