18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wiedzą studenci?

~MaturaToBzdura.TV • 2018-06-06, 10:39


Czy CO2 to powietrze? Chyba w Krakowie. Kolejny popis niewiedzy studentów

Novik

2018-06-07, 05:00
Nikt nic nie pisze to ja napiszę


TFU!

Heydash

2018-06-07, 06:40
Ja pie**ole dobrze że nie poszedłem na studia

T0B1

2018-06-07, 09:26
Takie pytania są dobre na rozmowę o pracę - jasne, nie ma co wymagać od obracacza burgerami w macu tak zaawansowanej wiedzy jak "gdzie leży jakaś rzeka" albo "symbolem czego w chemii jest X", ale zamiast wymyślać, ściemniać i się ośmieszać inteligentny człowiek odpowie po prostu "nie wiem".

A CO2 to każdy pierwiastek i każda substancja we wszechświecie według debilki w różowej ^^

kzf

2018-06-07, 10:22
Że te niektóre "wybitne" jednostki dały w ogóle radę wydostać się z gimnazjum... Jeśli tacy ludzie z wyższym wykształceniem są przyszłością tego kraju, to widzę historię Polski w nieciekawych barwach.

D3Ton

2018-06-07, 13:09
Przy 8x9 jaki był zaskoczony, że tępa dzida odpowiedziała dobrze :D :D

camson

2018-06-07, 13:54
Ja pie**ole kwiat młodzieży...

krasnal_hałabała

2018-06-07, 20:24
kzf napisał/a:

Że te niektóre "wybitne" jednostki dały w ogóle radę wydostać się z gimnazjum... Jeśli tacy ludzie z wyższym wykształceniem są przyszłością tego kraju, to widzę historię Polski w nieciekawych barwach.



"Do wyższych uczelni mają dostęp tylko ci którzy podzielają moje poglądy"- Fidel Castro (dyktator Kuby), w Polsce nie jest inaczej, na studia nie dostają się ludzie mądrzy tylko ci których lubią ci co rządzą, tak było zawsze i tak jest dziś, tylko tacy ludzie będą lojalni wobec swoich panów a to że są debilami? nieważne, ważne żeby cenzor albo członek PR- u na usługach Grupy Interesu mógł powiedzieć lub napisać: "Zobacz kim są "ci twoi", to debile bez studiów a zobacz kim są "ci nasi" to prawnicy, lekarze, inżynierowie etc. najwięcej spośród ludzi inteligentnych, po wyższej uczelni to "ci nasi" a "ci twoi" to tylko do noszenia kibli się nadają". Rozumiesz teraz?

AntoniF

2018-06-08, 19:03
krasnal_hałabała napisał/a:



"Do wyższych uczelni mają dostęp tylko ci którzy podzielają moje poglądy"- Fidel Castro (dyktator Kuby), w Polsce nie jest inaczej, na studia nie dostają się ludzie mądrzy tylko ci których lubią ci co rządzą, tak było zawsze i tak jest dziś, tylko tacy ludzie będą lojalni wobec swoich panów a to że są debilami? nieważne, ważne żeby cenzor albo członek PR- u na usługach Grupy Interesu mógł powiedzieć lub napisać: "Zobacz kim są "ci twoi", to debile bez studiów a zobacz kim są "ci nasi" to prawnicy, lekarze, inżynierowie etc. najwięcej spośród ludzi inteligentnych, po wyższej uczelni to "ci nasi" a "ci twoi" to tylko do noszenia kibli się nadają". Rozumiesz teraz?



pie**olisz. Sam studiuje. TYLKO jeśli ktoś studiuje WF, FLUORYSTYKE czy inne psychologie to k***a czego się spodziewać?

krasnal_hałabała

2018-06-11, 16:10
@up, A twoim zdaniem powinien być powszechny dostęp do broni czy nie?

No właśnie...

theonlymad

2018-06-11, 21:13
krasnal_hałabała napisał/a:



"Do wyższych uczelni mają dostęp tylko ci którzy podzielają moje poglądy"- Fidel Castro (dyktator Kuby), w Polsce nie jest inaczej, na studia nie dostają się ludzie mądrzy tylko ci których lubią ci co rządzą, tak było zawsze i tak jest dziś, tylko tacy ludzie będą lojalni wobec swoich panów a to że są debilami? nieważne, ważne żeby cenzor albo członek PR- u na usługach Grupy Interesu mógł powiedzieć lub napisać: "Zobacz kim są "ci twoi", to debile bez studiów a zobacz kim są "ci nasi" to prawnicy, lekarze, inżynierowie etc. najwięcej spośród ludzi inteligentnych, po wyższej uczelni to "ci nasi" a "ci twoi" to tylko do noszenia kibli się nadają". Rozumiesz teraz?



Co Ty pie**olisz, w którym momencie weryfikowane są jakiekolwiek poglądy podczas rekrutacji na studia? Może funkcja kwadratowa na maturze z matematyki to jakoś sprawdza?

krasnal_hałabała

2018-06-13, 19:10
@up, Każdy wychowawca obserwuje twoje zachowanie od podstawówki aż po szkołę średnią, belferstwo promuje określone poglądy a jeśli ich nie podzielasz wówczas jesteś indoktrynowany, jeśli nie jesteś podatny na indoktrynacje... cóż... wtedy podejmują kroki, stopniowo i subtelnie.

To oczywiste że ty masz o tym nie wiedzieć, inaczej mijałoby się to z celem, a jak weryfikują? poprzez zwykłą rozmowę, czy jak byłeś w szkole średniej to wychowawca albo pedagog nie pytał ci się czym się interesujesz, co myślisz o tym a co o tamtym? Przykro mi że psuję twoje wyobrażenie o działaniach wywiadowczych ale prawda jest taka że najwięcej dowiesz się ze zwyczajnych rozmów, nie ma żadnych testów na poglądy polityczne, nie ma podsłuchów, nagrań ani ukrywania się w kanale wentylacyjnym, wystarczy sprawić aby ktoś polubił cię na tyle aby się przed tobą otworzył, zaufał ci a wtedy dowiesz się wszystkiego.

Rozmowa, zwyczajna rozmowa i odpowiednio zadawane pytania, tak weryfikują twoje poglądy. Później przy rekrutacji na uczelnię wyższą, uniwersytet czy polibudę szkoła wyższa z własnej inicjatywy dowiaduje się o tym jakim byłeś uczniem w swojej szkole średniej i nie chodzi tylko o wyniki w nauce.

Nawet nie wiesz w jak mrocznym świecie żyjesz ale ja mam to gdzieś czy mi wierzysz czy nie, nie jestem jednym z tych wojujących antysystemowców którzy będą ci pisać "otwórz oczy! myśl samodzielnie!" mnie to zwyczajnie wisi co ty z tym zrobisz, wisi mi czy będziesz uważał na zbyt idealnych, w twoich oczach, ludzi natomiast dam ci jedną radę "jak ktoś ci dzisiaj dupę liże ten jutro w nią ugryzie", to czy mi wierzysz to mnie ani ziębi ani grzeje i nie masz obowiązku mi wierzyć, nie masz nawet prawa mi wierzyć bo ci tego nie udowodnię, napisałem tylko to odnośnie tematu i dlaczego studenci są głupi.