18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co to za ptak?

~Sunday • 2020-11-14, 15:13

Rozśpiewany tramwaj :lol:

baronturbina

2020-11-14, 17:19
Rebeliant napisał/a:

Naoglądałem się wielu sytuacji, bo komunikacją zacząłem jeździć ponad 30 lat temu, prawie zawsze z miesięcznym.
Ostatnia akcja miała miejsce ze 2 lata temu, zostałem jako świadek i nie pojechałem do pracy, zadzwoniłem też przed kanarami na Policję, bo j***ne ścierwo chciało wmówić pasażerowi, że nie ma biletu, jak go miał.
Wcześniej wielokrotnie różne psychologiczne sztuczki wobec kobiet czy dzieci widywałem niemal każdego miesiąca.
W Szczecinie kanarami zostaje ścierwo, z resztą kilku patusów z osiedla też nimi było, co tylko dorzuca do całości obraz zj***nia umysłowego szczecińskich kanarów.
Ja miałem też z nimi akcję, pie**olone ch*je postanowiły się zabawić moim kosztem i zaj***ły mi bilet miesięczny, musiałem jechać z k***ami nieco dalej, choć gdybym nie zadzwonił na policję, to pewnie by mi nie oddali sieciówki wcale.
Kanar w szczecinie to ścierwo gorsze od patusa czy strażnika wiejskiego - największe ofermy wybierają tę pracę. To zupełnie co innego od konduktora czy kierowcy PKS. Kanar to ścierwo i tyle.
Trochę zazdroszczę Wam, że w Waszych miastach macie inny obraz sytuacji niż w Szczecinie.


Zrób sobie prawo jazdy i kup auto. Jakiekolwiek ! A potem przestań pie**olić.

yoyobart

2020-11-14, 17:24
całe życie, a jestem po 50, jeżdżę na gapę, mandatów mam w ch*j i więcej, tak jestem pasożytem,patolem i ch*j mi w dupę, wisi mi to kalafiorem

SuchyHarry

2020-11-14, 17:25
Rebeliant napisał/a:

Warszawa zaoszczędziłaby z pewnością setki milionów, gdyby zlikwidowała wszystkie etaty związane z biletami, a kasy i biura wynajęła przedsiębiorcom aby prowadzili tam biznesy. Bilety w socjalistycznych ścierwolandach (czyli Polska też) to środek do tworzenia biurokratycznego pasożytniczego ścierwa pijącego nasze pieniądze. Lwi przychód ZTM i tego typu pasożytów to nasze podatki, a nie bilety, bilety to tylko drobna cząstka, a tak naprawdę to koszt, bo to co wpływa z biletów nie pokrywa systemu w 100%, czyli trzeba dopłacać aby dyrektorki ZTM z komórek dot. biletów miały wypłatę.



Leżę i k***a kwiczę ze śmiechu :megalol: Zaczyna się pie**olamento "za nasze podatki". I właśnie tutaj doszedłeś do sedna - "za nasze podatki". Jeśli masz gdzieś coś " za darmo" (co napisałem już w poprzednim poście), to wiesz, że ktoś jednak musi dopłacać do tego interesu (tak jak Polacy np. na 500+). Co więcej - to co napisałeś, to właśnie strzelenie sobie w stopę - coraz więcej jest biletomatów i aplikacji do kupowania biletów po to, by eliminować zbędne etaty, czyli te znienawidzone przez ciebie "biurokratyczne ścierwa" . Poza tym sprawdź, jak zorganizowane są przedsiębiorstwa komunikacyjne w większości miast w Polsce - najczęściej są to sp. z.o.o., czyli normalne przedsiębiorstwa, które muszą na siebie zarobić. Jeśli przedsiębiorstwo zaś ponosi straty, to albo się je restrukturyzuje w nadziei na lepszą przyszłość, albo zamyka się je w p*zdu i powołuje w jego miejsce coś innego albo wybiera się outsourcing.

Noside

2020-11-14, 17:27
Rebeliant napisał/a:

Warszawa zaoszczędziłaby z pewnością setki milionów, gdyby zlikwidowała wszystkie etaty związane z biletami, a kasy i biura wynajęła przedsiębiorcom aby prowadzili tam biznesy. Bilety w socjalistycznych ścierwolandach (czyli Polska też) to środek do tworzenia biurokratycznego pasożytniczego ścierwa pijącego nasze pieniądze. Lwi przychód ZTM i tego typu pasożytów to nasze podatki, a nie bilety, bilety to tylko drobna cząstka, a tak naprawdę to koszt, bo to co wpływa z biletów nie pokrywa systemu w 100%, czyli trzeba dopłacać aby dyrektorki ZTM z komórek dot. biletów miały wypłatę.



No to k***iu wyucz całe społeczeństwo, żeby nie było pazerną bandą kretynów rzucających się do gardła innym o swoje wyimaginowane przywileje. Do momentu osiągnięcia uczciwości wśród 100% obywateli potrzebne są osoby kontrolujące. Im większa patologia, tym większa kontrola jest potrzebna. j***ć szmaciarzy, którzy za cenę biletu (2-5zł) potrafią gnoić drugiego człowieka i grozić mu śmiercią.

Suspens

2020-11-14, 17:46
Hehe brudny polak zaoszczędził 2zł ze swojego zasiłku i śmieje się z uczciwie pracującego człowieka. Z zasiłków, bo jest taką ciotą, że nie potrafi nic robić i jest j***nym pasożytem. Tfu patusowi na ryj.

Rebeliant

2020-11-14, 17:49
baronturbina napisał/a:

Zrób sobie prawo jazdy i kup auto. Jakiekolwiek ! A potem przestań pie**olić.



Od 4 lat sobie jeżdżę i doceniam tę swobodę, zwłaszcza po kupnie własnego auta, bo służbowe to nie zawsze to samo co prywatne.

Zdarzy mi się jeszcze skorzystać z ZDiTM, choć w tym roku to może z dziesięć razy w tramwaju byłem i może ze dwa razy w autobusie, ale nie zapomnę tych wszystkich sytuacji, gdzie kanary zachowywały się jak ścierwo jakim jest.

pve11

2020-11-14, 17:50
Raz trafiliśmy na takiego sk***ysyna z kolegami, będąc na wakacjach w trójmieście. Zasada jest taka, że kasuje się bilety przed wejściem do pociągu, a w Sopocie z którego do tego pociągu wsiadaliśmy, kasownik był schowany za j***nym automatem w tunelu, z którego wychodziliśmy na peron, tak, że nie było ch*ja żeby go zauważyć idąc na ten peron. Wsiedliśmy i idziemy przez pociąg , żeby zapytać gdzie te bilety skasować, od razu doskoczył do nas kanar (jakby to był dla niego częsty widok), więc go pytamy. Ten mówi, żebyśmy mu legitymacje pokazali (myśleliśmy że sprawdzi czy mamy uprawnienia do ulgi i z głowy), a ten śmieć zawołał kolegę i powypisywali nam mandaty. Do dzisiaj pamiętam ch*ju zaciesz na twoim rudym ryju (autentycznie był rudy). Starszy pan, będący świadkiem zdarzenia, powiedział nam potem że to nagminna praktyka w tej j***nej kolejce trójmiejskiej.
Więc szacunek dla normalnie pracujących, a j***ć takich jak opisany wyżej.

DzidaZawodnik

2020-11-14, 17:50
Noside napisał/a:

Pies j***ł taką patologię, co to myśli, że każdy na nich za "pie**ol się, mi się należy" będzie robił. Fakt, za zaoszczędzone w tramwaju 2zł będzie miał na tego sikacza, po którym będzie konkubinę w domu napie**alał.



A potem wyjdziecie na ulicę i będziecie walczył o darmowe szkolnictwo, opiekę medyczną, antykoncepcję i inne gówno co się wam należy, ale zawsze znajdziecie kogoś dzięki komu poczujecie się lepsi. HIPOKRYZJA! Jesteście żałośni.

Nie, bezmózgie lewackie scierwa, nie jeżdżę na gapę autobusem.

z3r0c00l1337

2020-11-14, 18:40
Z racji tego z rzadko pije,a się dzisiaj napie**oliłem wiec powiem szczerze, j***ć tych podludzi od tej piosenki, gdyby takich podludzi nie było to zawód kanar by nie istniał, takie zawody tylko istnieją po to bo jest tylu k***a j***nych cwaniaków którzy próbują wychuchać uczciwych ludzi, j***ć was k***y, j***ć system też, ale to ukazane na film,iku nei ma nic wspólnego z j***niem systememu, na miejscu powinno się wam morDę skuć na miazgę marchewkowa Jabłkową

BigBertha

2020-11-14, 19:31
Noside napisał/a:

Fakt, za zaoszczędzone w tramwaju 2zł



Bilet miejski za 2zł, buahahahah... Chłopie, na jakim zadupiu ty żyjesz? Takie ceny to chyba z 5 lat temu był, jak nie lepiej...

Rozjebie

2020-11-14, 20:23
yoyobart napisał/a:

całe życie, a jestem po 50, jeżdżę na gapę



Teraz ciekawe - 1. Czy mieszkasz w Nowym Jorku, gdzie jazda komunikacją jest szybsza i przyjemniejsza niż autem, 2. Czy jesteś EKO, czy może 3. Jesteś menelem, którego przez cale życie nie stać na kupno samochodu

yoyobart napisał/a:

mandatów mam w ch*j i więcej



Ahaa, mamy odpowiedź - trójeczka :D k***a, ja w Twoim wieku będę jeździł elektrycznym mercedesem

yoyobart napisał/a:

tak jestem pasożytem,patolem



Możesz se być, Twój wybór, Twój wstyd. Tylko tutaj chodzi o to, czy jeśli dostajesz ten mandat to obrażasz wszystkich naokoło z powodu swojego menelstwa

debaser

2020-11-14, 20:35
pie**olic patologie, do rosyji ich, niech tam spiewaja

maly-boy

2020-11-14, 21:43
Noside napisał/a:

Pies j***ł taką patologię, co to myśli, że każdy na nich za "pie**ol się, mi się należy" będzie robił. Fakt, za zaoszczędzone w tramwaju 2zł będzie miał na tego sikacza, po którym będzie konkubinę w domu napie**alał.



Nie zesraj sie :)

ruddie

2020-11-14, 22:38
Najprościej kupować bilety i tyle. A śpiewające patusy do utylizacji.