18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co to za pantalony obcisłe?

Mateush444 • 2014-11-29, 17:10
pie**olenie o "Szopenie", ale śmieszne :D


dickson23

2014-11-30, 01:02
artson napisał/a:

k***a co wy macie do gościa ? Nie robi nikomu krzywdy, niektórzy się nawet uśmiechną, ale co tam k***a lemingi zobaczyły, że jest moda na hejty to warto spróbować dla paru wirtualnych piw.



Moda jest co najwyżej na wyzywanie wszystkich od lemingów za wirtualne piwa (nawet jeśli w niewłaściwym kontekście), nic do gościa ani do jego fanów nie mam, ale kiedy wrzucasz setny filmik gdzie robisz praktycznie znowu to samo co w innych, to zaczyna się to już robić trochę nudne. Trochę kreatywności.

Riva

2014-11-30, 01:39
jeszcze niektórzy mu się tłumaczą

Pfciuki

2014-11-30, 01:49
Everlast1111 napisał/a:

Nie rozumiem Was, nudne, ch*jowe, sztuczne bla bla bla. No i co? Wpada na głowną to znaczy ze ludziom sie podoba[...]



Wpada na główną, bo sadistic stał się typowym portalem typu kwejk, demotyatory itp... Dobre materiały czasami zostają w poczekalni, a popularny chłam wychodzi... Zresztą z czym do ludzi? Trochę ponad 100 piwek? To nawet samych krypto-gimbusów na sadolu jest więcej. Matura to bzdura też na główną wpada. :D

Koleś rozśmieszył mnie za pierwszym razem, a potem tylko można było podziwiać kopie jego poprzednich filmików. Nigdy nie widziałem jakiegoś makingof gdzie by na koniec z ludźmi pogadał, pośmiał się i wytłumaczył, a na początku truł dupę głównie staruszkom, którzy potem boją się iść do sklepu, bo jakiś 30 letni facet się nudzi i robi sobie jaja.

kalium

2014-11-30, 03:25
Gówno, to nawet nie tak. Wchodzi na główną od razu, bo jest przepychane przez klony klonów.
Tak samo jako na główną trafiają materiały, które już nawet wyleciały z poczekalni. Bo komentarze są, może być kłótnia, afera czy ch*j wie co.
Wy na serio wierzycie, że w jakimś stopniu sterujecie tym portalem? Że to od tych zasranych piwek zależy?

dlipen

2014-11-30, 06:44
Dla Bartosza zawsze piwko :D za kazdym razem jak go ogladam to mam rogala na twarzy !!

Everlast1111

2014-11-30, 07:41
Pfciuki napisał/a:



Wpada na główną, bo sadistic stał się typowym portalem typu kwejk, demotyatory itp... Dobre materiały czasami zostają w poczekalni, a popularny chłam wychodzi... Zresztą z czym do ludzi? Trochę ponad 100 piwek? To nawet samych krypto-gimbusów na sadolu jest więcej. Matura to bzdura też na główną wpada. :D

Koleś rozśmieszył mnie za pierwszym razem, a potem tylko można było podziwiać kopie jego poprzednich filmików. Nigdy nie widziałem jakiegoś makingof gdzie by na koniec z ludźmi pogadał, pośmiał się i wytłumaczył, a na początku truł dupę głównie staruszkom, którzy potem boją się iść do sklepu, bo jakiś 30 letni facet się nudzi i robi sobie jaja.



Nie, dobra wymiękam. A czego ty k***a oczekujesz od Sadistica? Samych brutalnych i hardcorowych filmików? Masz dzial hard. kilka tematów do wyboru. O co chodzi? A jak Ci mało to szukaj zagranicznych stron badz zainstaluj sobie TORa i jak poszukasz dobrze to znajdziesz duzo bardziej brutalne rzeczy niz nawet tu, skoro taki z Ciebie sadol.
Wiesz sam pisałem, że tu jest w ch*j komentujących jakis społeczniaków, lapsów i dzieci ale nic na to nie poradze ani ja ani nikt inny. Zaakceptuj to, nikt Ci nie każe ogladac filmików i czytac komentarzy. A jak nie to idz sam stwórz stronke gdzie bedzie sam dzial HARD i zobaczymy czy z tego ci to bedzie opłacalne i czy w ogole dasz rade strone utrzymac :)

Jestes typowym sadolem to omijaj strone główna i wbijaj na harda a nie lamentujesz jak p*zda, nic sie wam k***a nie podoba, pie**olone zamulone zgredy które tylko by narzekały, szydziły i wysmiewały sie z innych a także przescigaly sie kto napisze najlepszy komentarz i dostanie najwiecej piw. W tym jestescie najlepsi. Aż sie wk***iłem, ja wiekszosc tematów omijam bez ogladania i jakos nie musze pisać komentarzy pod tymi filmikami. Mam wyj***ne.

Wbijcie sobie do bani ze Sadistic niczym sie nie rózni od kwejka, Milanosa itd, no poza hardcorową nazwą i tym ze jest ten dział hard.
Nudne juz jest to wasze pie**olenie jak ta strona "upadła".
Poza tym jacy użytkownicy, moderatorzy itd taka strona!

TheBigRedDog1

2014-11-30, 10:10
Uwielbiam patrzeć gdy ludzie są zbici z tropu :ok:

woofer51

2014-11-30, 11:40
artson napisał/a:

k***a co wy macie do gościa ? Nie robi nikomu krzywdy, niektórzy się nawet uśmiechną, ale co tam k***a lemingi zobaczyły, że jest moda na hejty to warto spróbować dla paru wirtualnych piw.



Chodzi jakiś zjeb po ulicy i zaczepia dziadka wracającego ze sklepu tekstem typu: "A co Pan tam niesie"? Śmieszy Cię taki płytki poziom żartu to gratuluję.

Pewnie przy niedzielnym obiedzie oglądacie Familiadę całą rodziną z wytęsknieniem oczekując na sucharka od Karola.

te...........ra

2014-11-30, 11:42
Smieszny był ,dobrze że filmik obejrzałem,bo pewnie jak by mnie zaczepił to bym go opie**olił,
a na koniec śmiał się razem z nim.

tranzystor

2014-11-30, 11:48
artson napisał/a:

k***a co wy macie do gościa ? Nie robi nikomu krzywdy, niektórzy się nawet uśmiechną, ale co tam k***a lemingi zobaczyły, że jest moda na hejty to warto spróbować dla paru wirtualnych piw.




To mamy do gościa, że na siłę chce być dowcipny, jak większość modnych obecnie "prankowców", ale jego poczucie "humoru" jest tak denne, że śmieszy jedynie jednostki mocno ograniczone umysłowo, wyzywające pozostałych od "lemingów".

Pyro25

2014-11-30, 19:06
artson napisał/a:

k***a co wy macie do gościa ? Nie robi nikomu krzywdy, niektórzy się nawet uśmiechną, ale co tam k***a lemingi zobaczyły, że jest moda na hejty to warto spróbować dla paru wirtualnych piw.



Nie moja wina że typ jest ch*jowy. A ludzie i tak nim śmiecą sadola