18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co ten Hindus odpierdala

mariusz3pl • 2024-02-02, 17:40
:-P


Odwrotnie powinien tą butle postawić :-P

4done4

2024-02-03, 02:05
MoNsTeR.pl napisał/a:

Kiedyś za małolata, w dużym dole i ogromnym ognisku, taką butlę wysadziliśmy z kolegami. Jebło tak, że jak przyszedłem do domu to moja babcia powiedziała, że chyba był jakiś wypadek obok w zakładzie bo huk był duży i wszystkie szyby w bloku mało nie wypadły



Jak miałem jakieś 10 lat znalazłem z kumplem butlę na śmietniku.
Ognisko rozpalone, do ogniska butla i czekanie w odległosci 10 metrów od butli aż jebnie.
Nie jebło więc poszliśmy do domu.

guliusz

2024-02-03, 08:12
MoNsTeR.pl napisał/a:

Kiedyś za małolata, w dużym dole i ogromnym ognisku, taką butlę wysadziliśmy z kolegami. Jebło tak, że jak przyszedłem do domu to moja babcia powiedziała, że chyba był jakiś wypadek obok w zakładzie bo huk był duży i wszystkie szyby w bloku mało nie wypadły



Ja ten huk też słyszałem , do tej pory mi dźwięczny w uszach, to było w zeszłą sobotę prawda ?

Lo...........cz

2024-02-03, 08:33
1234dupa napisał/a:

Ty wiesz co to bleve? Widzę że nie
Poz tym pewnie tam wodę wlał i se grzeje


Tak geniuszu. Prenumeruje Poradnik LPG. Widzę ze jesteś specjalistą. Jak debil będzie to podgrzewał i jak uszczelnienie zaworu nie puści to rozerwie zbiornik. I nastąpi wybuch spowodowany nagłym wyciekiem cieczy w temperaturze wyższej od jej temperatury wrzenia przy normalnym ciśnieniu atmosferycznym. Nie dziękuj mi tylko staraj się ludziom kuchenki podłączać jak trzeba.

parapsychol

2024-02-03, 09:35
tez jestem oburzony, nie wolno palic fajek przy jedzeniu

vladok

2024-02-03, 09:53
To nie gaz, gaz jest w niebieskich 8-)

mam19

2024-02-03, 17:08
Orbitalasd napisał/a:

Może to doprowadzić do zamarzniecia zaworu i w konsekwencji uniemożliwić jego zakręcenie



miałem taki przypadek podczas papowania dachu, ale przyznam ,się że za małe miałem jaja zeby rozmrażać zawór palnikiem