18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam się wyprawia?

phrontch • 2021-03-20, 08:15
Podobno to kierowcy ciężarówki




jebacpisdy

2021-03-20, 08:25
znowu jakieś pedalstwo, bo nie wiem czy w ogóle odpalać?

bungman

2021-03-20, 08:39
nie ma pewności -nie panikujcie.ale zwalić nie zwaliłem :P

zdun

2021-03-20, 08:45
jak ty wrzuciłeś to mam pewność że to 2 M.

Halman

2021-03-20, 09:03
ja tu widzę zdeklarowaną phrontchfillię*

*phrontchfillia - termin określony w 2021 roku przez polskiego seksuologa amatora doktora Halmana definiujący specyficzną chęć przemycania w publikowanych materiałach mniej lub bardziej wyrażanych podtekstów homoseksualnych czerpiąc satysfakcję o podłożu seksualnym z prezentowania takichż też treści. Kod parafilii 302.10

Seligos

2021-03-20, 10:34
Nie wiem jak wy ale ja nie widzę czyja dupa jest r*chana. Równie dobrze może to być zwykła bździągwa. Tak czy siak .... por*chał? Por*chał! Co nam do tego czy męska czy damska? Byle nie dziecięca albo zwierzęca.

AN...........or

2021-03-20, 10:49
wiadomo nie od dziś że wszyscy tirowcy to pedały

htp

2021-03-20, 10:51
ANALizator napisał/a:

wiadomo nie od dziś że wszyscy tirowcy to pedały



Czym jeżdzisz?

xXx5226

2021-03-20, 11:09
ANALizator napisał/a:

wiadomo nie od dziś że wszyscy tirowcy to pedały



Sądząc po tym jaki nick sobie wybrałeś musisz być prawdziwym znawcą pedalstwa niczym phrontch.

MartweMurzyńskiePłody

2021-03-20, 11:09




ANALizator napisał/a:

wiadomo nie od dziś że wszyscy tirowcy to pedały





htp napisał/a:

Czym jeżdzisz?




jego tylko "zabierają" na trasie :)


bercisko

2021-03-20, 11:50
- Stefan, wypnij dupę
- A będziesz mnie szanował Wiesław?

Czerstwy

2021-03-20, 11:55
quote="Halman"]ja tu widzę zdeklarowaną phrontchfillię*[/quote]

halman (inaczej nerd, no-life, pajac, piwniczak), samozwańczy dr. seksuolog, astronom, filantrop, człowiek wielu talentów, w wolnym czasie (24/7) oddaje się służbie na stronie sadistic.pl przerzucając materiały z zagranicznych stron oraz zamieszczając prowokujące komentarze aby zdobywać wirtualne piwa, które są jego największym życiowym celem oraz osiągnięciem. W ten sposób chce pozostawić swój ślimaczy ślad na tej planecie, jednakże jego chęć atencji opiera się na zasadzie 'nie ważne co mówią, ważne żeby mówili', co de facto wychodzi mu lepiej od jego wychodzenia z piwnicy. W ten sposób za swoje zasługi zdobył tytuł sadolowego błazna, order podziemnego sp***olenia oraz wiele brązowych medali za gówniane materiały. Halman osobiście nie lubi o sobie zbytnio wspominać, jest skromnym podczłowiekiem, a więc rzadko, bo tylko jakieś 30 razy dziennie podjudza sadolowe towarzystwo gdy zaczyna odczuwać brak uwagi na swoją osobę i piwniczną samotność. Życiowo czuje się spełniony jak jego odbyt wypełniony po brzegi spermą taty. Jego największym życiowym rywalem jest niejaki phrontch, inny użytkownik sadistica, z którym toczy nieustanną walkę o wirtualne piwa.
Najpopularniejsze cytaty:
,,Wszedłem na Twój profil i zero materiałów, a profil założony 3 dni temu, więc co Ty się w ogóle odzywasz? W ogóle to na pewno profil jakiegoś trolla"
,,Matka napie**ala 2 latka łopatą za to, że nie potrafi jeszcze powiedzieć 'nie' by się temu słownie przeciwstawić, zapraszam tatusiowo.pl do dyskusji i obsrywania zbroi w nerwach za to usprawiedliwione działanie matki"
,,phrontch, Ty k***o j***na, przestań mi k***a wirtualne piwa podpie**alać, pedale sadolowy w dupe j***ny"
Po więcej odsyłam na stronę sadistic.pl, wystarczy wejść w pierwszy lepszy post na stronie głównej i zobaczyć na własne oczy jak wygląda przykład życiowego dna i 2 metry mułu (czyt. halman)

Halman

2021-03-20, 12:02
Czerstwy, fajnie że sie naprawdę tutaj zesrałeś z zazdrości..?

KrystekKrystek

2021-03-20, 12:15
Halman napisał/a:

, fajnie że sie naprawdę tutaj zesrałeś z zazdrości..?



Tylko w tej euforii, że znów jesteś na językach nie bierz marihuaneum dożylnie, bo Cię zabije i zniknie twoja 'gwiazda'