18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się stanie jeżeli wszyscy podskoczymy na raz?

QML • 2013-04-16, 17:06
Vsauce w ciekawy sposób opowiada co się stanie gdy wszyscy ludzie na ziemi podskoczą w tym samym czasie.



PS Porównywanie go do SciFuna nie ma sensu.

Dobrutro

2013-04-18, 08:52
homeless napisał/a:

1.20 dlaczego mowi ze jest 7 BILIONOW ludzi na ziemi ? Test Your Might tytytytyty Sonia, Suub Zeero...



Bo to prawda stara jak świat w języku angielskim, że bilion u nich oznacza miliard. Trolololo..

Rauser

2013-04-18, 11:22
Sllipp napisał/a:

Ziemia przetrwała epoki lodowcowe, wojny światowe, bombardowania z kosmosu, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanu i tańce na lodzie. ch*j się stało i ch*j się stanie.



Tekst nieudolnie zerżnięty z występu Georga Carlina jesteś zajebiście oryginalny.

Algeroth

2013-04-18, 16:11
W sumie bardziej można by się zastanowić nad kwestią nie tyle jednego silnego skoku, co zsynchronizowanych drgań jaką może uzyskać taka ilość osób, choćby poprzez równy krok albo wyżej wymienione podskakiwanie z tym że, w tym wypadku systematyczne ( nadal uważam że 'g' by to zrobiło w skali ziemskiej, ale zapewne więcej niż powerjump). Z tego co pamiętam pogromcy mitów traktowali w jednym z odcinków o wpływie maszerujących żołnierzy i wywoływanych przez nich drgań na most podwieszany.

A swoją drogą już omijając kwestie skaczącej ludności świata, mówi się że prace nad sztucznym wywoływaniem trzęsień ziemi trwają od dziesięcioleci, już nie wspominając o projektach samego Nikola Tesli. Zdaje się że na większość jego dorobku w tym temacie, od razu po jego śmierci rzucił się J. Edgar Hoover i całe FBI utajniając wszystko co tylko wpadło im w ręce.

Ostatecznie można by się zastanowić czy potężne trzęsienia ziemi choćby w Japonii to tylko sprawka natury. <dun! dun! dun!> :-P

rusofil

2013-04-19, 19:17
kamill645 napisał/a:

Dzięki za tłumaczenie...



Uczyć się k***a! I dobrze, że tłumaczenia nie ma, niektórzy nietłumaczone filmy, książki, muzykę etc. wezmą za impuls do nauki języka. A innym męski organ w tylne części ciała.

wojtek326 napisał/a:

Niby polska strona i sadole też polacy a tu ch*j pie**olnie mi taki w obcym języku .
Btw. SciFun jest taki sam jak ten typ .

ch*j w dupe za tłumaczenie a raczej jego brak- dla zasady.



Następny imbecyl, którego nauka języka pali w dupę :homer:

John Deere napisał/a:

Co się stanie, bo nie znam angielskiego ?



Nie przyznawaj się do tego.

T-Will napisał/a:


Mnie tam obrzydza jak ktoś ma tak jasna karnację, gorzej jak u truposza.



Mnie obrzydza, jak ktoś jest opalony. Ciemne karnacje są obrzydliwe. Opalenizna jest dla plebsu i tak było zawsze. Nie wiem, skąd się wziął ten popie**olony zwyczaj, że opalenizna to symbol piękna.