18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się dzieje?

mataertest • 2014-01-21, 10:52
Kolejna część znanego i lubianego przez wszystkich sadoli Mariusza Maxa Kolonki:

[/quote]

2:20 tępa dzida myśli, że mówiąc, że to nie jej pies, ale przedtem potwierdzając, że już gówno zrobił, próbuje się wywinąć od kary... Potwierdza to, że kobiety nie umieją myśleć logicznie, jedyne co potrafią to siedzieć w kuchni...

Rolnik3a

2014-01-21, 16:20
I to jest dobre! Żarty na poziomie, a do tego banan na buzi! Pindol wyryty w śniegu mnie rozj***ł :D

Bym zapomniał... Za Mariusza zawsze piwko !

emprzem

2014-01-21, 16:29
Niektore kobiety umieja logicznie myslec ale ty chyba nie do konca:

to ze pies zrobil kupe nie ma zwiazku z tym ze nie jest jej (wyprowadzam psa kolezanki ktory zrobil kupe)

poza tym ona nie mowi ze nie jest jej tylko ze jest niegrozny ("niegrozny jest pies, tak?")

lol

Su...........an

2014-01-21, 16:41
Ale o ch*j tu chodzi? Czemu nikt mu nie wpie**olił?

fyrku

2014-01-21, 16:54
up@
Bo niektórzy mają inne poczucie humoru, niż taki smutny buc jak ty , co by tylko napie**alał wszystkich , którzy nie szarzy jak połowa tego smutnego kraju.

kobietynierobiąkupy

2014-01-21, 19:23
Jak widzę tytuł "co się dzieje?" to browar leci w ciemno, zajebiste są te filmiki.

adrianekk

2014-01-21, 20:23
Brzeźno, nowy port i nawet moje przymorze było :D

tigerqaz

2014-01-21, 21:00
MrFox napisał/a:

Ale o ch*j tu chodzi? Czemu nikt mu nie wpie**olił?



Bo tylko zwykłe k***y, tchórze i debile leją ludzi bez powodu.

Moonlord

2014-01-22, 07:50
mataertest napisał/a:


2:20 tępa dzida myśli, że mówiąc, że to nie jej pies, ale przedtem potwierdzając, że już gówno zrobił, próbuje się wywinąć od kary... Potwierdza to, że kobiety nie umieją myśleć logicznie, jedyne co potrafią to siedzieć w kuchni...



Nie ma obowiązku sprzątania po nie swoim psie